[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Адекватність статусу (Урочисте звернення до Мирослави Сапко)
Адекватність статусу
534Дата: Чт, 07-02-08, 13:16 | Повідомлення# 1
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Шановна редакторко!
Я, нумер 534, звертаюся до Вас із пропозицією, яка стосується статусу одного з моїх улюблених ГАКівських поетів Михайла Карпового. Як відомо Вам і всім присутнім, за внесок у світову скарбницю довбодзьобознавства і буряковєдєнія, шановному Михайлові присвоєно статус "Командор". Але, нещодавно, а саме сьогодні, цей діамант обернувся до нас ще одним, небаченим і несподіваним боком. І заблищав, засяяв, засліпив очі всім присутнім. Тому, вважаю доречною зміну статусу Карпового з "Командора" на "Арифмометр Чижевського". Тобто це - мій варіант. Як в когось виникнуть цікаві ідеї - пишіть, подискутуємо.


ja... cebto...
 
КамЮДата: Чт, 07-02-08, 13:40 | Повідомлення# 2
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Нє, то є неправильно, ніззя от так ні сіло не впало статуси міняти. Ось напише Карповий щось нове і знову обществєнность закричить - а давайте змінимо статус Карповому. То хіба якийсь спеціальний день в році відвести для зміни статусів, чи що? crazy

Тільки от душа болить від вопіющої несправедливості - чому Невідомий Поет Рабінович має спеціальний статус, а Гоголь на своїй одноіменній академмії не має? confused

 
AlarichДата: Чт, 07-02-08, 14:32 | Повідомлення# 3
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
E.coli, друже, у тебе багато вільного часу. Заздрю тобі по-доброму.
 
534Дата: Чт, 14-02-08, 14:59 | Повідомлення# 4
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Ні, Карповий, я між приготуванням розчинів й виділенням ДНК бігаю до компутера дивитися що там коїться на ГАКові, і ще дуже швидко набираю тексти, бо завдяки піратам що подарували мені програму "Соло на клавіатурі" оволодів сліпим методом набору тексту. Насправді часу в мене не багато, а заздрити не треба, це не личить людині, що займається теоретичною фізикою)))) Побіжав, треба стежити за автоклавом, бо як тіки відвернешся ці падлюки чехи відразу туди свій посуд пхають, собаки такі))))

Добавлено (14-02-08, 14:59)
---------------------------------------------
Я прошу вибачення, але думаю, що висловлю спільну думку - дайте статус Наталці Дев*ятці. "Санта-Члєнкіня" просто проситься. Пропозиції?


ja... cebto...
 
AlarichДата: Чт, 14-02-08, 18:11 | Повідомлення# 5
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
За!
 
534Дата: Чт, 14-02-08, 22:05 | Повідомлення# 6
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Єдіногласно!!! Прийнято!!! Товарищ Мирослава, прийміть до уваги. angry

ja... cebto...
 
N_47-yjДата: Ср, 07-04-10, 02:22 | Повідомлення# 7
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво тут зі статусами... Досить попрохати... То так і вліплять...

Буває ж.

respect

 
kokaДата: Чт, 08-04-10, 01:56 | Повідомлення# 8
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
ото ж.

Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
VakongДата: Чт, 25-06-15, 11:11 | Повідомлення# 9
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також  за!Приймить мою  видповидь)
Статуси це  потрибно  алеж статус  не покаже  який  ти  в житти вин  покаже  яким  ти  хочеш  бути  в житти бо  життя  це  така  коли  потрибно  жити  любити  та  добро  творити  и  ще  мати  хороших  друзив  бо без  них никуди
До речи недавно купував кофе в одний дуже приемний компании так що рекомендую coffee-love.com.ua Coffee-Love Прошу вибачення що на росийський але просто в зборки виндовс 7 немае украинського мови .звисно я пробував але все було марно!


Студент из Одессы
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Адекватність статусу (Урочисте звернення до Мирослави Сапко)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: