[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: adept  
Мистецький Форум » МАЙСТЕРНІ » КРЕАТИФФ » Запрошую креативщиків (Всі креативні люди сюди!)
Запрошую креативщиків
adeptДата: Вт, 12-12-06, 13:22 | Повідомлення# 16
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (pathfinder)
Чи графомани є креативщиками чи ні?

Мені здається, що так: графомани і є креативщиками (за Вашим визначенням саме так і виходить). Але графомани частіше за все є невизнаними (хоча не буду перелічувати винятків сучасності). Так само як генії та безумці, так і графомани із креативщиками.
Креативщики перш за все генії, а лише потім божевільні.
А графомани - навпаки. Перш за все божевільні, а лише потім генії.

Хоча яка в біса різниця? Може, ви мені скажете?


креатиф і кінець світу.
 
pathfinderДата: Вт, 12-12-06, 17:48 | Повідомлення# 17
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
геній => божевільний?

Але чи випливає з цього, що божевільний => геній?

 
adeptДата: Пт, 15-12-06, 16:45 | Повідомлення# 18
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (pathfinder)
божевільний => геній?

Отож бо й воно, що божевільні і генії - це одне і теж. І навпаки. Але якщо дуже пильно придивитися, ви побачите цю тонку (іноді - дуже тонку) різницю між божевільними і геніями. Постає питання: "Чи вмієте Ви так дивитися?".


креатиф і кінець світу.
 
AristokratkaДата: Пн, 18-12-06, 17:50 | Повідомлення# 19
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Ммм... Графоманство... Геніальність... Талант... Як на мене, графомани теж можуть бути геніями, талановитими... Різні графомани бувають... Їх можна поділити умовно на геніїв та бумагомаратєлєй... Лев Толстой казав, що талант - це 2% того, що від Бога, і 98% власних зусиль... Хоча навряд у когось трапляться такі високі показники працєлюбності, як 98%... Тому я думаю, простіше наробитися вундеркіндом... smile

Я вільно викладаю свою думку про всі предмети, навіть ті, що виходять за межі розуміння і кругозору. Висловлюю її не задля того, аби дати поняття про речі, а для того, щоб дати поняття про мої переконання (Мішель Ейкем де Монтень).
 
pathfinderДата: Пн, 18-12-06, 18:39 | Повідомлення# 20
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
А як Ви визначите, що цей конкретний графоман - це геній? (не питаю про протилежне, бо ж назвати графомана бумагомаратєлєм на порядок легше smile )
 
AristokratkaДата: Пн, 18-12-06, 19:47 | Повідомлення# 21
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Нє, ну якщо серед його численних текстів знайдеться такий, що вартує багато, тоді це вже не просто графоман... А якщо просто ніде діти словесний пронос, за перепрошенням, і людина виливає це на папір, причому це абсолютно пусте за своєю природою, то тоді це бумагомаратєль... smile

Я вільно викладаю свою думку про всі предмети, навіть ті, що виходять за межі розуміння і кругозору. Висловлюю її не задля того, аби дати поняття про речі, а для того, щоб дати поняття про мої переконання (Мішель Ейкем де Монтень).
 
svetakedykДата: Вт, 19-12-06, 12:06 | Повідомлення# 22
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Але і "словесний пронос", для когось "пронос", а для когось "пронос", що вартує багато. Тому це питання не матиме спільної думки. Є люди, які сприймають світ не загально прийнятими принципами, але і світ в свою чергу сприймає таку людину по-своєму.

Sveta
 
AristokratkaДата: Ср, 20-12-06, 15:46 | Повідомлення# 23
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Все можна сприймати неоднозначно. Все має два боки, причому протилежні. Але "проносом" я називаю те, що конкретно маю на увазі!) Не всі однозначно сприйматимуть один і той же текст, але насправді його доля вже визначена, одразу після виникнення.

Я вільно викладаю свою думку про всі предмети, навіть ті, що виходять за межі розуміння і кругозору. Висловлюю її не задля того, аби дати поняття про речі, а для того, щоб дати поняття про мої переконання (Мішель Ейкем де Монтень).
 
svetakedykДата: Чт, 21-12-06, 12:48 | Повідомлення# 24
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Ким визначена?

Sveta
 
pathfinderДата: Чт, 21-12-06, 15:06 | Повідомлення# 25
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
А хіба не можуть якісь нащадки випадково знайти цей текст (картину, партитуру) через сто років і визнати її геніальною?
 
adeptДата: Чт, 21-12-06, 16:40 | Повідомлення# 26
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Все! Не можу більше відмовчуватись і вільно спостерігати!!!
Quote (Aristokratka)
Все має два боки, причому протилежні.

Вибачте, але я вважаю, що дуальності не існує. Звісно, вона є для тих, хто хоче в неї вірити... але для інших її немає. Наприклад, для мене. Натомість є єдина точка зору на все - Бог. Оскільки Бог є Любов, єдиною точкою зору на все (поглядом) є власне Єсмь. Оскільки Єсмь є все, що тільки може і не може бути (в альтернативі), це єдиний погляд на все, що відбувається і може відбутися :-)
Quote (Aristokratka)
але насправді його доля вже визначена

Хіба вважаєте Ви, що є фатум? Частково, може, й так, але він існує для того, щоб люди могли все змінити (мали шанс і вибір свободи). Тому його немає. А Ви що думаєте з цього приводу?
Quote (pathfinder)
А хіба не можуть якісь нащадки випадково знайти

Нащадки можуть усе... Тому що вони нічого не можуть. От, наприклад, ми. Ми - нащадки післяхристові. І скажіть мені тепер, що ми, люди, можемо? Анічогісінько!


креатиф і кінець світу.
 
svetakedykДата: Пт, 22-12-06, 12:12 | Повідомлення# 27
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
А з того "Анічогісінького" - нічого - велике усе.
Що таке "все".


Sveta
 
AristokratkaДата: Сб, 23-12-06, 00:14 | Повідомлення# 28
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
Ким визначена?

Спільнотою.
Quote
А хіба не можуть якісь нащадки випадково знайти цей текст (картину, партитуру) через сто років і визнати її геніальною?

Все може бути. Все часто і буває!)
Quote
Вибачте, але я вважаю, що дуальності не існує.

happy Вибачила, кожен має своє бачення світу!)
Я не виключаю існування фатуму...
Quote
Нащадки можуть усе... Тому що вони нічого не можуть.

Це не суперечлива фраза... Ви суперечите сам собі... Все може бути... Якісь нащадки щось знайдуть, а якимось так не пощастить...


Я вільно викладаю свою думку про всі предмети, навіть ті, що виходять за межі розуміння і кругозору. Висловлюю її не задля того, аби дати поняття про речі, а для того, щоб дати поняття про мої переконання (Мішель Ейкем де Монтень).
 
adeptДата: Нд, 24-12-06, 10:56 | Повідомлення# 29
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Aristokratka)
Якісь нащадки щось знайдуть, а якимось так не пощастить...

На Вашу думку, коли щось знаходиш - це щастя?


креатиф і кінець світу.
 
pathfinderДата: Пн, 25-12-06, 13:02 | Повідомлення# 30
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Єдина точка зору на все не скасовує можливості, правда ж? Крім того, в моїй фразі ключовим було не слово "можуть", а слова "знайти" і "визнати". Крім того, твердження, що ми нічого не можемо, рівнозначно твердженню, що ми можемо все. Але на цьому досить офтопіку.
Єдине, що я мав на увазі - хіба не можуть критерії "геніального" за сто років настільки змінитися, що теперішній бумагомаратєль стане генієм?
 
Мистецький Форум » МАЙСТЕРНІ » КРЕАТИФФ » Запрошую креативщиків (Всі креативні люди сюди!)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: