[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Мистецький Форум » * КНИГАРНЯ » А У МЕНЕ - ПРЕЗЕНТАЦІЯ !!! » Вже неза-незабаром виходить моя книжечка (Кока Черкаський, "ТРАНС")
Вже неза-незабаром виходить моя книжечка
kokaДата: Пт, 20-04-07, 22:10 | Повідомлення# 16
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (tanya)
чому накрилася?..

Бо хочеться зробити щось грандіозне smile
А воно не виходить smile
У Київ ми просто не спромоглися вчасно подати заявку. "Медвін" переїхав у новий офіс, а я їм дзвонив за телефонами з минулорічного каталога, і там постійно ніхто не брав трубку. Нарешті, коли я допер пошукати в інтернеті, вже було трохи запізно ; крім того, хотів робити одночасно презентацію книжки і рок-гурту ВУРДАЛАКИ, та тільки ми більш-менш пристойно відрепетували 5 пісень, як буквально тиждень назад лідер-гітарист покинув музику взагалі - припекло вчитися smile

Ну, я вже домовився з МЕДВІНОМ просто взяти на виставці робоче місце - і займатися рекламою книжки. Але тут....

Раптом мені у вівторок прийшла повістка в суд - як сніг на голову! - котрий буде в понеділок 23-го квітня ; викликають нас із дружиною, як третю особу, але є деякі нюанси, що , як то говориться, не до презентацій.... довелося замість до Києва в середу їхати в суд, знайомитися зі справою, консультуватися з адвокатами...

Коротше, судова тяганина пов"язана із нерухомістю.

Quote
А презентації взагалі в інших містах були?

Ні, якщо не рахувати щось таке в Полтаві у березні....


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
NazarStodolaДата: Пн, 02-07-07, 16:46 | Повідомлення# 17
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Почну із того, що сайт відшукав, прочитавши "Транс". Кажу відверто, покладаючи обидві верхні кінцівки на власне серденько, був неабияк приємно здивований тим, що іще раз, вкотре переконавсь: наше слово живе й невмируще. Наше слово має реальний розвиток у таких речах, як "Транс". Звісно, не тільки слово, а й справжня "неосюрабсурдумка" із присмаком такого близького автентичного гумору.
Вітаю себе із такою знахідкою! biggrin biggrin biggrin


Була у собаки хата. Дощ пройшов - вона згоріла...
 
Мистецький Форум » * КНИГАРНЯ » А У МЕНЕ - ПРЕЗЕНТАЦІЯ !!! » Вже неза-незабаром виходить моя книжечка (Кока Черкаський, "ТРАНС")
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: