[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький Форум » ** ОФФ-ТОП » Сюди пишеться все, що не стосується літпроцесу » Порятуймо АРТЕК! (Всесвітньо відомий табір МДЦ АРТЕК хтось хоче роздерибанити.)
Порятуймо АРТЕК!
kokaДата: Вт, 27-01-09, 02:14 | Повідомлення# 1
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Порятуймо АРТЕК! Всесвітньо відомий табір МДЦ АРТЕК хтось хоче роздерибанити. http://saveartek.k2.org.ua/?p=32
Всесвітньо відомий табір МДЦ АРТЕК хтось хоче роздерибанити.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
kokaДата: Ср, 28-01-09, 14:26 | Повідомлення# 2
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Захисти “Артек”!

Вислови свою позицію – прийди підтримати Артек!

Артек – це не просто табір. Це символ. Символ щасливого дитинства та один з небгатьох позитивних символів України у світі.

На сьогодні і влада , і опозиція виступили у своїх заявах з підтримкою Артеку, але на ділі не зробили анічогісінько.

В останній день січня ми проведемо акцію на підтримку Артека, щоб закликати наших політиків до дії у лютому. Нехай лютий стане місяцем не заяв, а конкретних дій.

Досі інтереси Артеку в Києві відстоював лише один чоловік – його директор. Потрапивши до лікарні, він більше не може боротися. Настав час показати, що про долю Артека думає не лише одна людитна.

Збережи Артек! Покажи політикам, що тобі небайдуже майбутнє твоєї Країни! Прийди на мітинг!

План заходу:
10:00-10:30 – збори небайдужих на Майдані, нанесення розпізнавальних знаків і підготовка до маршу.
10:30 – Марш від Майдану до Кабінету Міністрів.
11:00-13:00 – акція під Кабінетом Міністрів України і передача звернення Прем"єрові.

Візьми з собою:
Артеківську символіку
Прапор України
фарбу гуаш
повітряні кулькии
плакати, транспоранти

Враховуйте, будьласка:
а) дана акція не є політичною;
б) ми виступаємо не проти когось, якоїсь політичної сили чи гілки влади, а за порятунок МДЦ Артек;
в) ця акція задумана як така, що принесе її учасникам позитивний, а її адресатам – конструктивний та творчий настрій.

http://saveartek.k2.org.ua/?page_id=69


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
Х_Тюльпани_в_целофанІ_ХДата: Нд, 08-02-09, 20:34 | Повідомлення# 3
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотіла піти!!!!!!! мені казали, там кльово було! але ж я в суботу навчаюся!!!!!! так погано((( мене не відпустили з уроків))))) доречі, казали, що перерахують гроші на спасіння Артеку! слава богу! сказали - залишилось тільки виконати... вже півтори тижні минуло, а гроші все не перечислені...отака у нас грьобана влада! я просто не можу це терпіти! сама в Артеці була лише 10 днів, але ці дні я не забуду ніколи! це найяскравіші моменти в житті! таке чудове місце не модна закривати! це просто ганьба для нашої держави!

Ми вам розкажем про руїни, про сотні вигаданих снів..... Та кокакола з кокаїном ніколи не замінять слів...
 
deurikaДата: Ср, 30-01-19, 08:38 | Повідомлення# 4
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лагерь
 
ellizabettaДата: Ср, 07-08-19, 11:39 | Повідомлення# 5
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Там, вроде, сейчас все хорошо)
 
Мистецький Форум » ** ОФФ-ТОП » Сюди пишеться все, що не стосується літпроцесу » Порятуймо АРТЕК! (Всесвітньо відомий табір МДЦ АРТЕК хтось хоче роздерибанити.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: