[ГПКЧ ]
Головна » 2006 » Грудень » 10 » На форумі ГАКу запрацював ЧАТ !!!!
14:57
На форумі ГАКу запрацював ЧАТ !!!!
ЧАТ ????

ЧАТ !!!!!!

А де цей ЧАТ ????

Зайди на Форум і спустися у самий низ сторінки. Там і знаходиться ЧАТ !!!

Категорія: Новини ГАКу | Переглядів: 1716 | Додав: koka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 TH  
привет

2 Оксанка  
7-15 липня у Коблево під Миколаєвим відбудеться зустріч поетів *Севама збирає друзів*.
Севама - це гутірка українських поетів, сайт яких народився на іменини Ксенії 6 лютого 2007 року, тому інша назва сайту "В Оксанки".
На зручному форумі сайту http://sevama.uaforums.net/ панує демократія і любов до українського поетичного слова, гарною традицією є вільне спілкування, публікація творів на форумі і у регулярних виданнях альманаху "ГОЛОСИ" - нещодавно у світ вийшло 1 число цього альманаху.
Перша зустріч поетів Севами у реальному житті відбулася 24-25 червня у Львові. А зараз Севама збирає друзів із усього світу.
Час приїзду-від'їзду кожен поет чи поетеса вирішує для себе сам. Поселення планується у одному із пансіонатів Коблево, є можливість влаштуватися у наметах, які варто прихопити із собою.
У програму зустрічі входять екскурсії по Миколаєву, походи у прекрасний і знаменитий аквапарк, зоопарк і... деталі прошу переглянути на форумі Севами http://sevama.uaforums.net/post2826.html#2873

Запрошуються усі бажаючі. Прошу подумати щодо часу приїзду, тривалості, і можливості захоплення із собою спальника чи намета. Зголошуватися на форумі чи ICQ / qip 452830725. Оксана Яблонська


1 marker  
__

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]