[ГПКЧ ]
Головна » 2007 » Червень » 7 » Не Будь Байдужим - переходь на українську мову !
01:42
Не Будь Байдужим - переходь на українську мову !

"Черкаси! Зробіть подарунок Україні! Переходьте на українську!"

6 червня в Черкасах волонтери громадського руху "Не будь байдужим!" роздали на вулицях міста чотири з половиною тисячі книг-порадників про те, як перейти на українську мову. Водночас активісти руху подарували всім сорока школам міста півтори тисячі томів вітчизняної та зарубіжної перекладної літератури українською мовою.

Вже третій день волонтери розклеюють афіші про те, що в палаці культури "Дружба народів" відбудеться музично-інтерактивна акція "небайдужих" під гаслом "Черкаси! Зробіть подарунок Україні! Переходьте на українську!"

В концерті, який розпочнеться сьогодні о 18 годині в згаданому палаці, візьмуть участь відомі українські гурти: "Гуляйгород", "ФлайzZzа", "Мотор’ролла", "Мандри", а також черкаські музиканти з гурту "Вурдалаки".

Цього разу бандурист Сергій Захарець і лірник Володимир Кушпет виступати не будуть. Останній з них сьогодні в Києві презентує свою книгу.

Волонтери в Черкасах роздають книжки-порадники не тільки на вулицях, а й журналістам в редакціях місцевих видань, у вузах, кав’ярнях, офісах обласних та міських осередків партій, а також презентують чиновникам обласної адміністрації та міської ради.

До речі, в Черкасах комунальники набагато лояльніше ставляться до афіш "небайдужих". Як повідомила кореспонденту НББ координатор акцій руху Оксана Левкова: "У порівнянні з діями представників міської влади Вінниці та Кіровограда, черкаські чиновники досить поблажливо ставляться до афіш "небайдужих". Звичайно, зривають, але не так фанатично, як у зазначених містах".

http://www.nbb.com.ua/index.php?id=13&tx_ttnews[tt_news]=593&tx_ttnews[backPid]=12&cHash=9a66303d95

Категорія: Новини Літературного Життя України | Переглядів: 1420 | Додав: koka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]