[ГПКЧ ]
Головна » 2008 » Листопад » 10 » Потрібно зробити все можливе
16:20
Потрібно зробити все можливе

Я гордий, що у нас такий мудрий та розумний Президент!
Ахтунг! Щойно, 10 листопада 2008 року, о 15-00, у новинах по Українському Радіо, оголосили заяву Президента Ющенка. Президент Ющенко з усією притаманною йому рішучістю та сміливістю заявив, що влада (!) повинна (!!)  зробити  ВСЕ МОЖЛИВЕ (!!!) для того, щоб мінімізувати (яке розумне слово!!!!) негативні наслідки світової фінансової кризи в Україні (!!!!!!!!!!).

Ви розумієте?? Ще раз повторю: влада ( не Президент, а саме Влада! )  повинна зробити все можливе, щоб - і так далі. Це ж треба було так довго думати, щоби  аж сьогодні вигадати таку хитромудру стратегію та заодно і тактику.  Криза  всього лише кілька місяців, як розпочалася, а Президент уже -хоп!- і має готовий рецепт, як її побороти! Ну хіба не  ласточка? Хіба не золотко наш Президент? Хіба не Платон, не Сенека, не Ціцерон??
 
Влада повинна зробити все можливе! А якщо влада щось не зробить, то це означатиме, що вона не зробила неможливе. А не зробити неможливе - це не так соромно, як не зробити можливе. Це навіть почесно: ну робили-робили, робили-робили, робили-робили... але ж хіба можна зробити неможливе?

(Нагадує пожиттєву гарантію на дорогезний американський інструмент. Поки інструмент "живий" - гарантія діє. Як лише інструмент зламався, "помер" - пожиттєва гарантія автоматично закінчується)

Та ви що... З таким  Президентом ми могли б гори звернути!!!!  Тільки от незадача - хто така ця Влада, котра ніяк не хоче слухатися такого золотого нашого Президента???

Президент же ясно виразився: Влада повинна!! А Влада ігнорує  слова Президента. Тут щось треба робити. Бо буде ахтунг.
 


 

Категорія: Украінські народні сенсації | Переглядів: 1864 | Додав: koka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
4 usakult  

3 scrash_88  
А еще президент со всей ответственностью летом говорил - ЛЮДИ ХРАНИТЕ ДЕНЬГИ В ГРИВНЕ!!!С гривной НАДО ОБРАЩАТЬСЯ НА вы!!!!
в итоге нас обокрали в 1.7 раза...ахтунг!!! surprised

2 pind  
Хорошо! Все бы так писали smile

1 dmytro_kl  
Непогано. Але вся біда в тому, що не за адресою. Бо що з того, коли подібне читаємо лише ми, піддані?!
А от би придумати, як зацікавити верхи, щоб вони щовечора по годині читали про себе правду?...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]