[ГПКЧ ]
Головна » Статті » ГЕОПОЛІТИКА » Наша Біла Раса

Пригноблені українці
Коротко: найстрашніший ворог України та українців - то москаль.
Москаль постійно протягом усієї своєї історії гнобить Україну.

Ленін і Троцький, хоч і були жидами, а не москалями, гнобили Україну. Але винні у цьому москалі.

Цар Микола 2й був страшний гнобителем України. Але Троцький хотів гнобити Україну сам, тому позбувся конкурента, розстрілявши Миколу 2го. Все заради України, тото її гноблення.

Хоча цар Микола 2й у 1905 році відмінив Емський указ, котрий був виданий поганим москальським царем Олександром 2м і притісняв українську мову. Але він все рівно поганий, бо москаль.

Олександр 2й підписав Валуєвський циркуляр у 1863 році і Емський указ , це погано, але ж у 1861 році він звільнив українських кріпаків від кріпацтва, і це добре. Але все рівно він поганий, бо москаль.

Цариця Катерина 2га зруйнувала Січ і запровадила кріпацтво (котре скасував Олександр 2й), але незважаючи на те, що вона німкеня, - винні все рівно москалі.

Цар Петро Перший винний у тому, що його зрадив Іван Мазепа, і у тому, що він москаль. Також він був і гоміком, але то нічого. Його війська знищили Батурин, вбили 13 тисяч мирних жителів та 30 тисяч прихильників Мазепи - ну сволоч, однозначно! Сволоч і москаль!

Гнобив Україну також і батько Петра Першого цар Олексій Федорович. Це не завадило українцям у 1654 році возз"єднатися зі своїм найлютішим ворогом -Московією. Усі інші сусідні країни любили і поважали працьовитих українців, і Поляки, і Татари, і Турки, і Волохи-Молдавани, але українці, як нація мазохістів, возз"єдналася саме з тими, хто українців найдужче гнобив - з москалями.

У період Смути москалям якось стало не до гноблення українців, бо своїх проблем було багато: то один Лжедмитрій, то інший. Тому українці, не мудрствуя лукаво, зібрали клунки і самі прийшли в Москву, аби нагадати, що москалі повинні гнобити українців. Два роки, з 1610 по 1612, москалі все ніяк не могли продовжити гнобити українців, тому українці сиділи у Москві разом із поляками і п*зд*ли москалів нагадуючи їм про їхню історичну місію по гнобленню українців.

А перед смутою дуже гарно гнобив українців  московитський цар Іван Грозний. Звісно, він гнобив  не  лише  українців,  але  й  своїх підданих москалів,  запровадив  опричину і таке  інше. Проте листувався  з українським гетьманом Вишневецьким і гнобив  його морально.
Турки підвісили Байду за ребро на гак, де він  висів  три дні, поки віддав  богові  душу, ну, але  винні  у цьому  москалі. Це вони намовили турків   підвісити Байду Вишневецького за ребро. От же ж кляті!  Насправді  турки хороші, але  спілкуючись із москалями,  вони геть спаскудилися, почали здійснювати набіги на Україну, чоловіків  підвішувати за ребра  чи  за щось інше, жінок забирали у свої гареми, і все  це - через клятих-переклятих москалів.

До Івана Грозного українців гнобили  інші  московитські  князі, особливо у  цьому  ділі  відзначився  Іван Калита. Гноблення  проявлялося  у тому, що він  було  почав  збирати руські  землі  воєдино. А хіба  має  право москаль збирати руські землі  воєдино?? Питання  чисто риторичне.

А до Івана Калити  українців гнобили татаро-монголи. Щоправда, тут думки експертів  розходяться:  одні  експерти кажуть, що  татаро-монголи  гнобили україну самостійно, а інші  кажуть, що татаро-монголи доручили гнобити  українців  москалям. Треті  кажуть, що москалі   і татаро-монголи - це один  і той же  самий народ. Буцімто слово "Москалі" - це скорочення  від "татаро-монголи". Менше  з тим, чи разом, чи окремо, але  всі  вони жах як  гнобили  українців.

А все  через Юрія Долгорукого, котрий,  подейкують, був першим москалем.Батьком Юрія Долгорукого був Володя Мономах, а матір"ю - молода гречанка.  І от уявляєте, Володя Мономах - українець, а його син - вже москаль. Якийсь такий  незрозумілий процес  відбувся. Ну, це питання до генетиків.... Факт той, що як  тільки Юрко народився - відразу почав  гнобити батька  і всіх решту  українців.  Тому  його незлюбили  і відправили на висілки.

У часи, коли  москалів, як таких, взагалі ще не існувало у природі, українці розважалися тим, що гнобили одне одного. То київські українці погноблять чернігівських, то чернігівські- київських. Так і жили.

А найбільше раділи українці, коли  їх почав гнобити київський князь  Володимир Святославович, запроваджуючи  у 988  році християнство  на Русі-Україні.  От уже  ж повеселилися,  от уже ж відірвалися!  Десятки тисяч  українців  було вбито через те, що відмовлялися від обернення  у чужинсько-візантійське християнство, але Володимир - святий  і ляля, бо - українець!  А Петро Перший  у Батурині вбив стільки ж, якщо не менше українців, - так  він сволота, бо москаль!
Категорія: Наша Біла Раса | Додав: koka (12-09-13)
Переглядів: 618 | Теги: Українці, валуєвський циркуляр, москалі, українець, емський указ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]