[ГПКЧ ]
Головна » Статті » ГЕОПОЛІТИКА » Наша Біла Раса

Столітній ювілей, котрий ніхто не буде святкувати
100 років тому назад, 23 грудня 1913 року, у США  було створено  так звану Федеральну Резервну Систему.

Створення цієї структури виглядало приблизно так:
Спочатку кілька років поспіль найвпливовіші банкіри США та світу таємно виношували плани зі створення подібної структури.

І от  якось увечері, 23 грудня 1913 року (християни у цей вечір починають святкувати Різдво Ісуса Христа і після першої зорі вже сидять за столами зі "святою  вечерею") зібралося семеро американських конгресменів-нехристиян і простою більшістю голосів проголосували за створення  якоїсь "Федеральної Резервної Системи".  Позаяк за регламентом Конгресу  США для слухань і ухвалення рішень не потрібно кворуму, то це рішення набуло чинності наступного дня, коли його підписав тодішній президент США.

Окрім усіляких "високих матерій", ФРС займається тим, що тупо день і ніч друкує паперові  долари США. Собівартість 100-доларової купюри складає щось близько 12 центів. Отже, рентабельність такого підприємництва (а ФРС - це "приватна лавочка" семи єврейських родин)   сягає  майже 100 тисяч відсотків.   Не 100 відсотків, не тисячу відсотків і не десять тисяч відсотків. Хоча й тисяча відсотків рентабельності - це ого-го  яка величезна рентабельність!!! Карл Маркс писав, що заради 100 відсотків рентабельності   капіталіст здатен на будь-який злочин.  А це не 100 відсотків, а сто тисяч відсотків!!!  Уявіть собі, на які тільки злочини готові піти ці семеро єврейських родин, аби зберегти свій гігамегасупернадрентабельний  бізнес!

Ми звикли, що на ювілей  якого-небудь закладу відбуваються більш-менш пристойні  святкові заходи. Ну, у тій чи іншій мірі адекватні. Наприклад, виповнилося якій-небудь комерційній структурі 5 років - відразу директора вітають колеги та працівники, торгово-промислова палата надсилає відкриточку, у газеті з"являється  більш-менш пристойна стаття, на вулицях виставляють 1-2 бігборди ну  і таке інше.

Коли виповнилося 20 років існування так званої "незалежної" України - на Майдані  яблуку було нікуди впасти. Усе було запруджено людьми.
Причому було відомо заделегідь, які заходи будуть відбуватися,  хто біля кого буде сидіти під час бенкету, що буде подаватися на перше, що на друге  і який буде десерт.

Я вже не кажу про  святкування 50-річчя СРСР - на той час то було грандійозне видовище: військовий парад і все таке  інше.

А тут на носі 100-річчя створення ФРС, а світ досі не знає, яка програма святкових заходів, хто буде співати на відкритті, хто на закритті, і скільки християнських младєнців буде зарізано для святкової маци.

Більше того, 90% населення світу  взагалі не в курсі, що існує така організація, як ФРС. А із тих 10%, котрі в курсі  існування, 90% не розуміють, що ФРС робить і чим займається.

А між іншим, ФРС друкує паперові "американські долари", після чого віддає їх Державному Казначейству США у користування під 5% річних. Бо ж Держказначейство США не може самостійно друкувати своїж американські долари :)  А коли президент США
Джон Фітцджеральд Кеннеді  наказав казначейству надрукувати справжні американські долари, на котрих було б чорним по білому написано, що це дійсно банкнота Держказначейства США, а не "бумажка Федерального Резерву", то цього президента просто   грохнули серед білого дня у густонаселеному пункті - Далласі, штат Техас.

І от уявіть собі, що 100-ліття цієї організації, ФРС, продукцією котрої користуються (хочеш-не хочеш)  люди у всьому світі, ніхто не збирається святкувати. І сама ФРС не обіцяє ніяких тобі акцій, ніяких тобі  призів, ніяких тобі дисконтів   у зв"язку  із такою кругленькою датою!

По крайній мірі, я ніде цього не чув і не читав.

Коли в Україні мали проводити  ЄВРО-2012, то сувеніри починали продавати ще за рік до початку  цього заходу. А за 3-4 роки  до цього українцям прожужжали усі вуха різними чутками та новинами про ЄВРО-2012.  А що таке ЄВРО-2012???  Відбулося, і все, ніхто про нього  і не згадує. Тільки інколи якийсь провінційний композитор заздрісно згадає щасливчика неофіційного гімну  із Житомира, котрий одним махом заробив 50 тисяч євро за гімн в стилі реггей.

А ФРС працює цілодобово уже 100 років! І ніякої тобі реклами, ніяких тобі сувенірів, шарфиків-календариків, ніяких тобі, розумієш, інформаційних приводів. Ніяких тобі святкових нарад, пленумів, з"їздів і конференцій, ніяких урочистостей з нагоди, і ніяких урочистих святкових промов,  ніяких підсумків важкої сторічної праці.

А реально, що б вони могли сказати?

Ми, мовляв, за сто років надрукували стільки фальшивих паперових псевдоамериканських доларів, що якби їх зібрати докупи  в одному  місці, то моментально би помінялися місцями південний і північний полюси планети Земля!

Ми, мовляв, за сто  років надрукували стільки папірців, що вже й самі збилися з ліку, скільки саме!!

Ми за надруковані папірці організували дві світові  війни і безліч революцій, локальних воєн та конфліктів! Ура, товаріщі!!!!

Ми за ці зелені папірці за останні 100 років скупили практично усе золото планети, не кажучи вже про  срібло, платину і діаманти. Поки не було зеленого долара, усі країни світу створювали золотий запас, а тепер, придурки, створюють золотовалютний запас. А незабаром золотовалютний запас  стане просто валютним запасом, а усе золото світу перейде  у наше повне володіння!

Багато б їм довелося розкрити козирів, багато б їм довелося розпатякати журналістам  конфіденційної інформації. Зрештою, усі  б люди планети дізналися, що існує така  собі Федеральна Резервна Система,  котра друкує американські долари і віддає їх Америці ж у кредит під 5% річних.

А вони, власники ФРС, анітрохи не зацікавлені, аби все більше людей знали про їхнє існування. Кажуть, що Бог хоче, аби люди знали, що він є, а Диявол хоче, щоби люди знали, що його, Диявола, не існує.

Те ж саме стосується і ФРС. Ніякої ФРС насправді не існує. Долари ніхто не друкує - вони виростають на спеціальному доларовому дереві.

У що ви швидше повірите?


Категорія: Наша Біла Раса | Додав: koka (29-08-13)
Переглядів: 367 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]