[ГПКЧ ]
Головна » Статті » ГЕОПОЛІТИКА » Наша Біла Раса

Сучасний історичний момент
Отже, ми живемо на планеті Земля у нашій Сонячній Системі.

Сонячна Система знаходиться  на краю нашої Галактики. Галактика - це стійке утворення із багатьох мільйонів зірок, космічного пилу та інших об'єктів. Наша Галактика має двох супутників - менші галактики, котрим людство дало імена Велика та Мала Магеланові Хмари. Іншою, найближчою до нас галактикою, є так звана "Туманність Андромеди", чи небесний об'єкт  згідно каталогу Месьє - М31, до котрої світло йде від нас щось біля 2,52 мільйони  років. Таким чином, ми, жителі планети Земля, маємо у своєму розпорядженні  унікальну планету, подібної до якої  у Всесвіті немає більше ніде, а якщо і є, то дуже далеко від нас. Не вистачить навіть  цілого нашого людського віку, аби потрапити на  іншу планету, придатну для нашого щасливого життя. Проте, цілком імовірно, що людський рід - не єдина розумна  жива система на Землі  чи у найближчому Космосі. Цілком імовірно, що існують інші форми життя, котрі мають здатність існувати на планетах Сонячної системи, в т.ч. і на Землі, але котрі збудовані не  на вуглецевих білках, а за якимось іншим принципом. Існують  гіпотези про можливість кремнійорганічного життя.  Такі живі істоти  мали б вигляд якихось каменів, статуй, тощо.

Але повертаємося назад. Як уже було сказано, ми живемо на поверхні планети Земля. Наша планета має радіус 6370 кілометрів,  а ми, люди, можемо існувати приблизно у тонкому шарі завтовшки 1-2 кілометри (це якщо брати перепад висот від 0 м над рівнем  моря до висоти 2200 м, де розташоване одне з найбільш високогірних міст світу - Мехіко).

Крім того, ми, люди, можемо існувати лише на суші. Водойми є  непридатні для нашого постійного життя, а можуть  нами використовуватися лише як тимчасове  проживання під час подорожей, промислів чи розваг. Територія земної суші  складає лише 29%  від загальної площі земної поверхні, але слід взяти до уваги, що значна частина  суходолу є також непридатною для життя, оскільки або знаходиться у полярних та заполярних широтах (Антарктида), або лежить надто високо над рівнем моря (Анди, Кордільєри, Альпи, Кавказ, Тібет, Гімалаї, тощо).

Тому цілком зрозуміло, що площ, придатних для проживання людини, існує порівняно небагато, і найголовніше: це скінченна цифра (скінченне  число).  Ми не можемо збільшувати площу  суходолу за власним бажанням, але населення нашої планети невпинно зростає, особливо за рахунок представників  інших  рас (монголоїдної, негроїдної, тощо).

Тому рано чи пізно перед нами постане проблема перенаселення планети. Це питання вже порушувалося на початку 19-го століття  Мальтусом, але на той момент людство не сприйняло його застережень (чому так трапилося - це тема окремої розмови).

Наразі ми повинні з цього короткого вступу зрозуміти одне:

рано чи пізно настане такий момент в історії людства, що земної поверхні на всіх не вистачить, і ми  повинні бути до цього готовими.

Якщо, звісно, хочемо, аби наш Рід продовжувався в наших онуках-праонуках.Категорія: Наша Біла Раса | Додав: koka (15-08-13)
Переглядів: 577 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]