[ГПКЧ ]
Головна » Статті » ГЕОПОЛІТИКА » Наша Біла Раса

Сучасний історичний момент -2
Початок тут

Отже, як ми обговорювали у попередній лекції, ше наприкінці 18-го - на початку 19-го століття Томас Мальтус попереджав людство про небезпеку перенаселення планети. Він виходив із тих міркувань, що населення Землі зростає за геометричною прогресією, а кількість доступних продуктів харчування — за арифметичною прогресією.

Хто знається на математиці, той розуміє, що геометрична прогресія зростає набагато швидше за  арифметичну. Тому зрозумілим є те, що у певний момент, коли кількість населення зростає до такого стану, що більшості населення не буде чого їсти, -у такий момент виникають локальні заворушення, голод, локальні збройні конфлікти чи навіть міждержавні широкомасштабні війни. Проте Мальтус не був почутий, так як 17-18 століття були століттями ери Відродження та підвищеної віри суспільства у науку.
  Люди вірили, що вчені  рано чи пізно ( і вірилося, що саме рано, а не пізно)  відшукають такі методи створення їжі (харчів), що проблеми голоду ніколи не будуть поставати перед людством. Наслідки цієї віри ми бачимо сьогодні у "досягненнях"  генної інженерії:  ми їмо пластмасові помідори, генномодифіковану кукурудзу, картоплю, сою...  але ніхто насправді не бажає годуватися такими штучними кормами. Усі нормальні люди хочуть  нормальної, не-ГМО їжі. Тобто, питання їжі  можливо й буде згодом  вирішеним, але  що буде з тими людьми, котрі будуть харчуватися такою штучною генномодифікованою їжею - ніхто поки що достеменно не знає, а якщо і знає, то тримає ці знання у таємниці.

І навіть якщо буде вирішена проблема їжі, то проблема обмеженої земної площі, придатної для існування людини,  швидше за все - ніколи не буде вирішена.

Земна площа скорочується також за геометричною прогресією: чим більше населення планети - тим більше викидається вуглекислого газу в атмосферу, тим швидше прискорюється танення полярних льодовиків, тим швидше підіймається рівень Світового Океану, тим менше вільної площі залишаєтся для проживання людей.

А люди хочуть  мати не лише 15-20 квадратних метрів житлоплощі на одного члена сім'ї, але також люди хочуть мати парки, лісопарки, ліси, де можна було б побути наодинці із Природою та самим собою.

Усі ці заповідні території будуть скорочуватися разом зі зростанням чисельності населення Землі. Ми бачимо, що вже сьогодні (точніше - вже вчора) у великих українських містах руйнуються парки, сквери, зелені зони - і усюди нахабні забудовники з мішками, повними жидоамериканських доларів, почуваються  господарями  на нашій землі. Вони будують  житло, котре потім продають нам утридорога,  і змушують нас прикривати їхні злочини. Бо ми схильні прощати злочинців, коли вони пропонують саме нам якісь вигоди.  Адже кожен із нас захоче жити у будинку серед лісу, на березі озера чи моря, чи іншої водойми. І ці водойми, звісно ж, будуть забруднюватися нашими відходами, бо витрачатися на очисні споруди ці злочинці не захочуть... І так з часом загине водойма, потім загине ліс навколо, потім прийдуть ці ж забудовники і вирубають рештки померлого лісу навколо нас, і набудують нових будинків...  І ми, котрі спочатку спокусилися на життя серед лісу, знову  опинимося посеред камінних джунглів. А забудовники підуть далі нищити Природу.

І ця біда буде нас переслідувати доти, допоки ми будемо  (кожен із нас) відчувати себе  "унікальною особистістю", з примхами котрої кожен такий самий по суті "унікальний громадянин"  повинен рахуватися навколо.

Допоки ми не будемо відчувати себе єдиним живим організмом - нацією, народом, Расою, - доти нами  будуть маніпулювати  отакі хитрі забудовники та іже з ними, з мішками, повними жидоамериканських доларів.

Але давайте дамо все-таки відповідь на питання: чим же  історичний момент сьогодні  відрізняється від історичного моменту  150-200 років назад?

Ось кілька відмінностей:

1) 150-200 років назад люди вже знали, що Земля кругла,  але не було точно достеменно відомо, скільки усього на Землі  існує суходолу, придатного для життя людей.

Сьогодні, з початком і розвитком космічної ери, ми вже точно знаємо, що Земля кругла,  і що придатних площ для проживання людини на Землі дуже і дуже мало. У Китаї та Індії вже спостерігається катастрофічне перенаселення.

Це перша відмінність.

2) 150-200 років назад люди вже знали про розрив у швидкості зростання населення Землі і швидкості зростання  кількості їжі, знали те, що зростання кількості їжі значно відстає від зростання кількості населення,  але, у той же час, людство вірило, що вчені незабаром відшукають нові способи отримання їжі, котрі будут здатні нагодувати усе людство, скільки б його на планеті Земля не існувало.

Сьогодні ми бачимо, що усі намагання створити штучну їжу, котра  була б рівноцінною натуральній природній  їжі  і не була б шкідливою для організму людини, є марними. Ніщо не замінить  організмові людини натуральних овочів, фруктів, вирощених на органічних грунтах без застосування пестицидів та генно-модифікованого насіння. Ми бачимо, який є розрив у цінах  між "звичайною їжею"  для мільйонів  та між "органічною їжею"  для обраних.

Крім того, їжа перетворюється із просто їжі - на зброю та на засіб примусу. За допомогою спеціальної генно-модифікованої їжі можна знищувати цілі народи, котрі не мають можливості самим виробляти їжу для себе.

Це друга відмінність.

3) 150-200 років назад людство нічого не знало про зброю масового знищення. 

Сьогодні ми знаємо, що існує кілька видів зброї масового знищення: ядерна, термоядерна, хімічна, бактеріологічна, а також розробляються нові  види зброї, у тому числі харчова зброя  та зброя-щеплення.

За допомогою комбінації генно-модифікованої їжі  та певних прививок у ранньому віці (щеплення), застосовуючи різні досягнення у сфері нанотехнологій,  можна зробити  так, що певні народи  почнуть вимирати, смертність трішки зросте, народжуваність  трішки впаде, і згодом   певна територія  земного суходолу звільниться від "непотрібного"  народу.  Скажемо прямо і відверто: сьогоднішні технології дозволяють це робити.   200 років назад це здавалося фантастикою.

4) 150-200 років назад  населення усієї планети Земля  сягало позначки у кілька сотень мільйонів чоловік (менше мільярда). Грунти були родючими і не виснаженими, зберігалася властивість грунтів до самовідновлення.

Сьогодні  населення планети складає понад 7 мільярдів, значна кількість грунтів виснажена. Грунти втратили можливість самовідновлення, значна кількість грунтів  знищує ерозія.

Також сьогодні  значно зросло  поголів'я худоби, птиці  і так далі. Особливу загрозу для екології планети складає поголів'я овець у Австралії.

5) Особливо небезпечна відмінність:

150-200 років назад в грошовому обігу перебували  як металеві (золоті, срібні), так і паперові гроші. Проте усі гроші, в тім числі і паперові, випускалися в обмежених кількостях. Їхній випуск  контролювався  монетними дворами при урядах національних держав. Такого явища, як інфляція, практично не існувало. Гроші зберігали свою номінальну вартість протягом десятиліть і навіть протягом століть.

Сьогодні у світі, починаючи із 24 грудня 1913 року, випускаються по суті фальшиві паперові жидоамериканські долари, випуск  котрих за великим рахунком не контролюється ніким, окрім тих, хто ці гроші, власне, і друкує.

24 грудня 1913 року було створено  Федеральну Резервну Систему (ФРС) у США. З цього моменту у світі розпочалася  глобальна інфляція. Власники ФРС мають можливість друкувати   необмежену  кількість паперових грошей, котрі мають собівартість у 1000  разів меншу заїхню номінальну вартість.

Таким чином, власники ФРС мають таку можливість  друкування  грошей, котрої не було раніше у жодного монарха чи диктатора  світу. Будь-хто   із сім'ї власників ФРС   може приїхати у будь-яку  країну світу ( в т.ч. в Україну)   і придбати за фактично фальшиві щойнонадруковані "гроші"  з портретом  американського президента  Бенджаміна Франкліна буд-які матеріальні  чи моральні  вигоди.

Таким чином,більшість земель по усьому світу вже на даний час є  таємним чином скуплені  ("розписані") власниками ФРС і членами їхніх сімей. Спробуйте і ви, наприклад, піти до якої-небудь державної  української установи та  попросити видати вам свідоцтво на право власності на належні Вам  за Конституцією 2,5 гектари української землі.  Вам відмовлять, посилаючись   на різні "букви закону", або ж будуть затягувати рішення. А в кулуарах вам можуть натякнути, що навіть не варто   здіймати метушні, бо вся земля в Україні вже "розписана". І нові хазяї просто чекають вашої смерті, щоб без зайвого галасу   вступити у володіння "вашою" землею.

Категорія: Наша Біла Раса | Додав: koka (15-08-13)
Переглядів: 359 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]