[ГПКЧ ]
Головна » Статті » Різне

Ти не один, або ж Як прогресивна Європа вчергове перемогла відсталу Азію.
 

Ти не один, або ж Як прогресивна Європа вчергове перемогла відсталу Азію.

 

Учора (13.09),  в Божу неділеньку, телеканал "1+1" порадував  нас телепрограмою "Міняю жінку".
Мінялися своїми ненаглядними два мужніх чоловіки: один з європейського міста Тернопіль, а  інший  - із забитої, дикої азійської  Монголії,  з їхньої  дикої азійської столиці Улан-Батор.

Щоб не переповідати весь сюжет, з яким можна ознайомитися на сторінці телеканалу, відразу візьмемо бика за вим'я.
 

Шаманка застосовує чорну азійську магію щодо європейки.
Шаманка застосовує чорну азійську магію щодо європейки.

Читать полностью: http://h.ua/story/422271/#ixzz3looh8v6b
 

Дика азіятка була здивована і зденервована тим фактом, що у квартирі європейців палять. Та тим більше тим, що палить і неповнолітня європейка,  11-літня дочка європейської пари.

- Як так можна?- дивувалася дика  азіятка.- У нас, у дикій Азії, не прийнято, щоб діти палили тютюн.

Так і хочеться поставити їй  риторичне запитання:
- Яке нам діло до порядків  у вашій варварській країні? Україна - європейська держава! А ви досі  у юртах живете!!!

Ще у дикій Монголії не прийнято, щоб діти брехали дорослим. Певно, вітається, коли діти брешуть дітям, а дорослі - дорослим. А от щоб діти брехали дорослим - то  таке ні.

А 11-літня доня взяла  і збрехала, що то не вона палила. А мама. Котра на цей час  вже перебувала далеко-далеко  у дикій Монголії. Чи тато. Котрий працює таксистом  і  рано-рано виходить з дому. Коротше, дика  монголка  упіймала  маленьку європейку на брехні  і сказала їй "ай-яй-яй!". Взагалі, знахабніли ці татаро-монголи! То Київ зруйнують  у 1240 році, то прогресивній європеєчці зроблять зауваження за тютюнопаління, то взагалі упіймають на брехні! Нема на них, азіятських дикунів,  "зелених беретів"!!!
 
У нас, у європейців, розріз очей цілком нормальний, не такий, як у вузькооких азіятів.
У нас, у європейців, розріз очей цілком нормальний, не такий, як у вузькооких азіятів.


І це ще не все. Трапилось так, що маленька європеєчка знайшла цілком випадково у своїй квартирі 100 доларів. Погодьтеся, кожен би хотів знаходити такі гроші  хоча  б раз на тиждень, чи не так? Отже, знайшла - то  й знайшла, пощастило їй, ну  от  взяла вона - і поклала ті знайдені сто доларів у надійне місце, у  схованку  у  ванній кімнаті. Щоб не загубилися.  І уявіть собі, ця приїжджа дика азіатка зчинила  гвалт  і галас усього лиш тільки  через те, що дівчинка просто поклала ті нещасні 100 доларів на своє місце. Просто.

Ну і що з того, що ці 100 доларів дівчинка  знайшла у редикюлі дикої азіятки??? Котрий, у свою чергу, лежав собі тихо-мирно у її сумочці? Адже  і ця сумочка, і цей  редикюль знаходилися у квартирі дівчинки, де вона повноправна господиня, отже, що ж тут такого дивного чи протизаконного? Хіба це крадіжка????

А  ця монголка теж хороша!!!! Через якісь нещасні  100 доларів хтіла зіпсувати маленькій європейці усе життя!

Мало того, ця нахабна  монголка, через потурання і бездіяльність компетентних органів, згодом знахабніла ще більше і почала примушувати маленьку 11-річну  європейку (!!!)  робити зарядку, краще  вчитися  і менше гуляти. Як це розуміти??? Доки ми, українці, європейці, будемо терпіти наругу  від  цих диких азіятських ординців?


А  наша європейська мама Ліля у тій дикій Монголії  взагалі невідомо яким чудом вижила! Мало того, що її  змушували  варити чай, так і ще  натякали на те, що вона не миє руки перед тим, як взятися до готування їжі!!! Ці дикі монголи так і не зрозуміли, що то лише дикуни мусять мити регулярно руки,  а у європейців  руки і так чисті завжди регулярно, від самого народженння. Так що Лілю за її  мужність та героїзм, безумовно, слід нагородити орденом "Герой України", і то з рук самого Президента!
 
Під дією чорної азійської магії європейські батьки пообіцяли азіятам витрясти душу зі своєї доньки.
Під дією чорної азійської магії європейські батьки пообіцяли азіятам витрясти душу зі своєї доньки.


А ці  їхні дикунські звичаї, коли у важливі дні за столом збирається  уся родина, від правнуків до прадідів, і коли страву спочатку куштує найстаріший член родини, а вже після нього - усі  інші?  Хіба це нормально, хіба це  по-європейському??  Інша  справа  в Україні: збігали  у найближчий супермаркет, купили чіпсів, горішків  та пива, і вже по дорозі додому  почали трапезу, не чекаючи, поки ті  чіпси скуштує  найстарший член української родини.  А навіщо чекати? Може, він  і не голодний, то що, усім  іншим сидіти  і тупо чекати, поки він зголодніє і скуштує? Та  й навіщо ті чіпси куштувати? - Чіпси собі, та  й чіпси. Чіпсів, шо лі, не бачили? Чого їх куштувати??

Одним словом, як то добре, що Україна рухається  у бік прогресивної, цивілізованої Європи, а не в сторону цієї примітивної, дикунської, азійської Азії, де досі панують ці відсталі архаїчні патріархальні закони!

З.І.  Усе вищенаписане є приватною думкою автора і може не збігатися з офіційною позицією телеканалу "1+1", думкою телевізора "Самсунг"   чи поглядами учасників згаданої телепрограми. Ілюстрації до даної статті зроблені з монітора  ЕОМ  під час перегляду вільного для перегляду відеозапису на офіційному сайті телеканалу "1+1".
 


Джерело: http://h.ua/story/422271/
Категорія: Різне | Додав: koka (15-09-15)
Переглядів: 281 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]