[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Мистецький Форум » * ГОГОЛІВСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ » ОБ"ЄДНУЙМОСЯ !!! » Про те, як досягнути мети (мишка борсалась в сметані.... і виборсалася)
Про те, як досягнути мети
kokaДата: Чт, 30-11-06, 15:59 | Повідомлення# 1
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Дивно все-таки спостерігати таку відносну пасивність гаківців на форумі. Гадалося, що тут буде "ліс рук" від бажаючих продати свої книги чи хоча б надрукуватися....

Якщо нічого не робити - нічого і не заробиш.
Під лежачий камінь вода не тече.

Хоча б якісь питання задали - я б із задоволенням зробив розумний вигляд і відповів.... smile


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
svetakedykДата: Пт, 01-12-06, 00:01 | Повідомлення# 2
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Кажуть, для того аби видати книжку досить відіслати матеріал до любого видавництва, головне аби сподобалося головному редактору. Я наївна, але мабуть не на стільки, бо не все так просто. Маю три збірки віршів, і ще дечого багато, усе лежить у пам'яті мого любого компа. Видають те, що вигідно. Більша частина населення не читає. Та я розумію не можна так песимістично ставитися до цього, бо справжня книга "вимре". Але... Куди подіти свою працю? Я надрукую книгу в домашніх умовах, зроблю таку-сяку обгортку і роздам знайомим, та навіть їм буде ніколи читати(задаремне). Тішить тільки одне - пишу для себе та рідних людей. Та глибоко в душі сподіваюся, що колись вийде справжня моя книга.

Sveta
 
kokaДата: Пт, 01-12-06, 09:08 | Повідомлення# 3
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
головне аби сподобалося головному редактору.
це точно ! ніхто не буде видавати те, що не подобається .
Quote (svetakedyk)
Я надрукую книгу в домашніх умовах, зроблю таку-сяку обгортку і роздам знайомим, та навіть їм буде ніколи читати(задаремне).

дійсно, люди зараз віршів не читають, а навіщо ? хіба це підніме їхні статки, хіба від цього розбагатієш ? А навіть якщо і прочитають задля годиться, то що далі ? Чи буде обговорення цих творів, чи буде обмін енергетикою ???

з ІНШОГО БОКУ ЦЕ СТАВИТЬ БІЛЬШ ВИСОКІ ВИМОГИ ДО ПОЕТІВ.
Треба вміти "зачепити " читача.
Якщо читач погано "клює", треба вийти на риболовлю з динамітом.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
svetakedykДата: Пт, 01-12-06, 12:15 | Повідомлення# 4
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Так. Треба вміти зачепити читача, але кожен читач окрема особистість. Не може всім подобатися один вірш, чи одне оповідання... Про це свідчать навіть рецензії на ГАКу.
Більш високі вимоги. Та коли людина "вивертає душу" і так і сяк, а люди не хочуть сприймати... Як же її "вивернути" ще красивіше, ще пронизливіше...?
Кожен письменник так би мовити віддає себе на розтерзання, бо кожне слово то є частина його душі. Просто треба любити читати, треба поважати книгу. І ще одна причина - матеріальні статки людей. Кто може собі дозволити купити цінну, хорошу книжку, ліпше купить красивий журнал. Хто волів би почитати - купить буханку хліба, буде що дітям їсти. А найбільш ходова література - технічна, навчальна ну і останні роки - дитяча.


Sveta
 
adeptДата: Вт, 12-12-06, 13:27 | Повідомлення# 5
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
сподіваюся, що колись вийде справжня моя книга.

Якщо сподіваєтесь, значить, вийде. Головне - мати час для того, щоби сподіватися.
Quote (koka)
буде "ліс рук"

А тут і так ліс рук. Навіть я не думав, що форум матиме таку увагу. До речі, Кока, порадь Мирославі С. поставити лінк на форум у кнопці, що на лівій панелі Гаку - буде корисно і зручно.
Гарний форум - і люди непогані, але мене постійно бісить ця галіма реклама у правому кутку.
Вилаявся, спасибі, що вислухали


креатиф і кінець світу.
 
kokaДата: Вт, 12-12-06, 17:21 | Повідомлення# 6
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (adept)
але мене постійно бісить ця галіма реклама у правому кутку.


яка саме ???


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
adeptДата: Пт, 15-12-06, 16:41 | Повідомлення# 7
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (koka)
яка саме ???

Вішеається справа згори у кутку. Вони роблять вигляд, наче в нас є можливість закрити рекламу - клікаю (на бігунок-рекламний). Він зникає, але під час нової загрузки (сторінки) знову з*являється :-(


креатиф і кінець світу.
 
kokaДата: Пт, 15-12-06, 16:55 | Повідомлення# 8
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (adept)
Вішеається справа згори у кутку. Вони роблять вигляд, наче в нас є можливість закрити рекламу - клікаю (на бігунок-рекламний). Він зникає, але під час нової загрузки (сторінки) знову з*являється :-(

а-а-а, пойняв....
будем працювати...
кажись, там треба щось платити, аби ця реклама не показувалася


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
OlgaMigelДата: Вт, 19-06-07, 01:05 | Повідомлення# 9
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз у нас пробелма зовсім у іншому - українська книга вимирає через те, що у нас вона обкладається ПДВ як і будь-яка інша галузь промисловості, а у Росії та Білорусії (а також практично у всіх інших країнах, де у влади є хоч якась совість) ставка ПДВ дорівнює НУЛЮ (або ж мінімальна). От і виходить, що наші книги не є конкурентноспроможними через високу ціну.
тому зачасту для молодого автора єдиний шанс надругуватися - власна кишеня. sad


 
kokaДата: Вт, 19-06-07, 02:32 | Повідомлення# 10
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
був у москві ; на вокзалі в кіоску книжки, котрі у нас коштують по 10-15 гривень, в Москві коштують до 10 рублів, тобто, більш як у 5 разів дешевше; а ПДВ усього 20 відсотків, тобто 1/5. Отже, справа не стільки в ПДВ, як у тиражах : при стотисячному тиражі собівартість книги набагато менша, аніж при тиражі в 1 тисячу ;

гадаю , вся справа в тім, що торговці книжками в Україні непогано наживаються, спекулюючи російськими книжками ; і оці торговці - це і є лоббі. котрі не дають розвиватися нашому книгодрукуванню ;


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
OlgaMigelДата: Вт, 19-02-08, 00:57 | Повідомлення# 11
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, і не варто забувати ще й про високе мито:-( а уявімо що було б, якби ці москальські книжки ввозили к нам за тією ж ціною! То наша рідна українська книжка взагалі б вимерла як мамонт!
Та у нас в державі просто всі здирають з книговидання усе що можуть! sad

Добавлено (19-02-08, 00:57)
---------------------------------------------
ЛЮДИ!!! На цьому форумі кляті москалі наших б’ють! І так відбувається скрізь на російських форумах! Вони вважають, що кращі за нас! і оскільки там їх багато, а наших (справжніх наших, національно свідомих) один-два, то забивають! А давайте разом гуртуватись і відстоювати своє національне "Я"! Хто бачит який таких шовіністиячний форум - то візьомемось за руки, і разом нас багато!

http://hellsingforum.fastbb.ru/


 
kokaДата: Ср, 20-02-08, 16:36 | Повідомлення# 12
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Форум якийсь протівний. Колірна гамма ріже очі. І щось там знайти антиукраїнського дуже важко.

Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
OlgaMigelДата: Чт, 21-02-08, 01:26 | Повідомлення# 13
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Там якщо зарерєструватись, то оформелння нормальне. А напали на наших у прозділі "Клуб дебатов и дискусия - тема "Православніе охотники на нечисть"! Там кляті москалі (акцентую увагу саме на "Кляті москалі", а не росіяни") почали обпльовувати козатство!

 
nekrotДата: Пт, 07-03-08, 15:36 | Повідомлення# 14
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (OlgaMigel)
--------------------------------------------- ЛЮДИ!!! На цьому форумі кляті москалі наших б’ють! І так відбувається скрізь на російських форумах! Вони вважають, що кращі за нас! і оскільки там їх багато, а наших (справжніх наших, національно свідомих) один-два, то забивають! А давайте разом гуртуватись і відстоювати своє національне "Я"!

А чи немає на світі у тисячі, сотні тисяч разів потрібніших справ, ніж відстоювати своє національне "Я" на казна-яких форумах??? cool


З повагою
Некрот
 
interestedДата: Ср, 15-10-08, 10:24 | Повідомлення# 15
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
просто існує така загальна думка, що видати книжку дуже складно і дорого, невже необхідно просто відіслати свій твір до видавництва?
 
Мистецький Форум » * ГОГОЛІВСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ » ОБ"ЄДНУЙМОСЯ !!! » Про те, як досягнути мети (мишка борсалась в сметані.... і виборсалася)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: