[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Статут Гоголівської Академії
Статут Гоголівської Академії
kokaДата: Пт, 01-12-06, 22:03 | Повідомлення# 1
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
На сьогодні існують такі основополагающіє документи :

1) ПРАВИЛА ( зацитую)

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ

1. Робочою мовою сайту є українська.

2. Усі матеріали проходять обов’язкову перевірку в редактора, який має право редагувати та видаляти їх.

3. Художні твори, рецензії, відгуки та статті можуть розміщувати особи зі статусом “АВТОР”.

3.а! АВТОР РОЗМІЩУЄ і РЕДАГУЄ ВЛАСНІ ТВОРИ САМОСТІЙНО.

4. Щоб стати АВТОРОМ, потрібно зареєструватися. Реєструючись на сайті Гоголівська @кадемія, Ви автоматично погоджуєтеся з усіма пунктами цих Правил. Надана Вами при реєстрації інформація, строго конфеденційна, тобто ми не надаватимем її для небажаної поштової розсилки.

5. Умовою збереження творів АВТОРА на сайті є обов’язкове написання ним (автором) 6 рецензій на рік (1 рецензія на 2 місяці). Якщо Ви хочете писати рецензії під псевдонімом, то можете використовувати nik.

6. Автори розміщують твори на сайті за власним бажанням. Ви можете: публікувати власні твори, а також редагувати їх; повністю видалити власний твір за умови, якщо на нього не написано жодної рецензії або відгуку (про це слід написати редактору, який і видалить твір); додати власний жанр; змінити або додати власні реєстраційні дані про себе; замовити професійну рецензію на твір; залишати відгуки на твори та рецензії інших користувачів; редагувати власні рецензії за умови, якщо на них не написано жодного відгуку.

7. Розміщувати твори на сайті слід у відповідному розділі (ПРОЗА, ПОЕЗІЯ). Обсяг твору має бути не більшим за 65 000 знаків, якщо Ваш твір перебільшує норму, розбийте його на кілька частин.

8. Велике прохання до авторів не розміщувати більше двох творів в одній рубриці (ПРОЗА/ПОЕЗІЯ) за один сеанс!

9. Назви й тексти творів, рецензій та відгуків мають бути опубліковані без додаткового оформлення.

10. Для написання рецензій необов’язково бути автором художніх творів, проте, слід дотримуватися наступних правил: а) спершу обдумати, а потім написати; б) не розміщувати інформації, яка не стосується тематики ресурсу; в) не користуватися ненормативною лексикою, а також інакше ображати автора тексту. Рецензії що порушують ці вимоги, особливо пункт в), будуть видалені без попередження.

10a. У зв"язку з боротьбою зі спамом, забороняється розміщувати РЕЦЕНЗІЇ та ВІДГУКИ із прописаними гіперпосиланнями. Подібні повідомлення будуть видалятись автоматично.

11. Оскільки, у розділі СТАТТІ публікуються критично-аналітичні, науково-дослідницькі й науково-популярні матеріали, попередньо їх переглядає редактор, статті надсилаються редактору (скористайтеся кнопкою “написати редактору”) й лише він розміщує їх на сайті.

12. У випадку написання творів або рецензій, коментарів та відгуків з образами, які стосуються інших користувачів сайту, адміністрація залишає за собою право видаляти ці рецензії, коментарі та відгуки без попередження. У разі повторної їх публікації, АВТОРА буде заблоковано строком на 2 тижні, а ГОСТЯ видалено.

13. Якщо Ви хочете відмінити Вашу реєстрацію, то повідомте про це редактора, але за наявності рецензій на Ваші твори та відгуків, можливе лише блокування.

14. Свої зауваження та пропозиції Ви можете надсилати редактору, скориставшись кнопкою НАПИСАТИ РЕДАКТОРУ.

--------------------

2) ПРО НАС :

ТУТ ви можете надрукувати свої твори – прозу, поезію, есей, експериментальну форму

ТУТ ви прочитаєте кращі твори молодої української літератури

ТУТ ви отримаєте відгуки зацікавлених і доброзичливих критиків

ТУТ ви залишите свої враження і думки

ТУТ ви поспілкуєтеся з колегами по творчості

ТУТ ви отримаєте можливість надрукуватися у альманаху

ТУТ ваша творчість потрапить на очі професійних редакторів та видавців

gak.com.ua – ВІД РУКОПИСУ ДО КНИЖКИ

---------------------------

І , в принципі, це все. Гадаю, що вже набралося достатньо практики і людино-годин перебування на ГАКу, щоб колективно скласти проект статуту нового ГАКу і запропонувати його отцам-основоположнікам для затвердження і втілення в життя.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
tanyaДата: Сб, 28-04-07, 09:22 | Повідомлення# 2
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Хочу привітати усіх ГАКівчан із утворення так званого офіційного "інституту критики" на ГАКу smile !!!! Мається на увазі нова рубрика, що називається "Аналітика та критика".

Представлена і перша стаття, що є у рубриці "Дамського блокноту":
яку ведуть Дана і Тетяна tongue
http://gak.com.ua/critic/1

Хотілось би почути думку ГАКівчан: можна додавати відгуки, коментувати, критикувати критиків biggrin І... виступити у ролі тих же критиків. Отже - виголошуйте свої думки, побажання, і різні там емоцції...


модератор всіх поетів
 
kokaДата: Сб, 28-04-07, 12:12 | Повідомлення# 3
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Тут я хотів би викласти кілька міркувань про "звання" на ГАКу , котрі були приліплені до Олеся Бережного і Татчина.

Отже, чи потрібні такі "гуру" гаківцям і ГАКові ?

Власне, вважаю, що це було зроблено адміністрацією трішки поспішно і необдумано. Адже спочатку потрібно було б розробити і оприлюднити критерії надання цих звань, потім - права та обов"язки носіїв цих звань і, зрештою, як звичайному дописувчеві можна досягнути такого звання.

... тому що коли людям незрозуміло, що вони мусять робити, щоби і собі стати такими ж "гуру", і що вони потім, коли стануть цими "гуру", повинні будуть робити ( а може, це платна послуга ? smile ) , і за які провини їх можуть позбавити цього статусу, і навіщо це взагалі, - то у людей виникає певний скепсис щодо таких звань, і що найнеприємніше, що і ті автори , котрим це звання присвоїли , відчувають себе не у своїй тарілці...

...для порівняння візьмемо систему звань на форумах, та хоча б на нашому. Звання присвоюються автоматично, згідно алгоритму - від кількості постінгів.

І це ще дякуйте модераторові, що він не видаляє "пусті" постінги...

Якщо якась група людей вважає, що на ГАКу повинні бути "звання", то будь ласка, давайте обсудимо це.

Особисто мені навіялося наступне. Читаючи рецензію і відгук на неї автора Ігора Скрипника ( а рецензія була від пана Камаєва Юрія) , у мене виникла така асоціація, що Ігор Скрипник - це такий собі "Альоша Попович", молодий і гарячий, котрому не терпиться написати і видати на-гора ; з іншого боку, пан КамЮ - це справжній літературний "Ілля Муромець", такий поважний і розсудливий, котрий не поспішає за кількістю, а грунтовно працює над якістю.

Отож, ці звання - "Ілля Муромець", "Добриня Нікітіч" та "Альоша Попович" можна було б надавати авторам за їх сумарний вклад у написання власних творів та написання рецензій, а також відгуків на рецензії.

Наприклад, можна було б реалізувати щось на кшталт наступного алгоритму :

Нехай А - кількість творів, В - кількість рецензій, С - кількість відгуків на рецензії. Введемо т.зв. "вагові коефіціенти". Позаяк найважливішим для автора є написання творів, то при А буде ваговий коефіціент =1, при В може бути ваговий коефіціент від 0,5 до 0,8 , при С ваговий коефіціент від 0,3 до 0,5.

Отже, рейтинг кожного автора можна було б обчислити за формулою

R = A + 0,8*B + 0,5*C - 0,5*(A-B) - 0,3*(A-C/2) ;

Два останні члени - це поправки на "вік" автора на ГАКу. Оскільки не має значення справжній ( паспортний ) вік автора, а лише час його життя на ГАКу, котрий пропорційний кількості опублікованих творів. Отже, по ідеї, чим більше автор опублікував творі, тим більше він повинен був би опублікувати і рецензій та відгуків на рецензії.

Третій член у формулі пропорційний різниці між кількістю творів та кількістю рецензій. Якщо рецензій мало, отже такий автор , не пишучи рецензії, сам "з"їдає" свій рейтинг.

Те ж саме і з четвертим членом, котрий залежить від кількості відгуків. Оскільки відгуки менш важливі , аніж рецензії, то цей член має менший ваговий коефіціент.

Єдине, що треба буде лише ввести тверді вимоги до розмірів рецензій і та відгуків.
Наприклад, розмір рецензії має бути не менший за 700 знаків, а розмір відгуку - не менший за 300 знаків. І це все вираховується без врахування пробілів, знаків питання, оклику та розділових знаків , а також не беруться до уваги беззмістовні рецензії та багаточисленні повтори слів .

Ото таке


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
tanyaДата: Сб, 28-04-07, 12:29 | Повідомлення# 4
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (koka)
Наприклад, розмір рецензії має бути не менший за 700 знаків, а розмір відгуку - не менший за 300 знаків. І це все вираховується без врахування пробілів, знаків питання, оклику та розділових знаків , а також не беруться до уваги беззмістовні рецензії та багаточисленні повтори слів .

моя суб*єктивна думка - це занадто... Тоді люди взагалі відмовляться писати і рецензії, і відгуки...


модератор всіх поетів
 
КамЮДата: Сб, 28-04-07, 15:35 | Повідомлення# 5
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Я не поділяю надмірного захоплення всілякими суто технічними фішками, що повинні до когось до чогось спонукати. А особливо небезпечним вважаю формульне вимірювання, де статус є функцією від трафіку, позаяк трафік найбільш любих мені авторів (моїх персональних махатм, гуру та бонз) загалом є не дуже значним, sad а якість твору не виміряєш якомось цифровими критеріями (нажаль, навіть кільстю рецензій).
 
МалахайДата: Чт, 03-05-07, 22:29 | Повідомлення# 6
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Мене дивують проблеми з авторизацією гаківців на сайті "Гоголівської академії" killed У мене не виникає таких проблем wacko (були на початках, коли я тут появився і у все в"їжджав), а зараз авторизуюся з першого разу.
Щось тут не ясно. Пахне містикою devil
 
TryndjukДата: Вт, 08-05-07, 18:27 | Повідомлення# 7
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Малахай)
Мене дивують проблеми з авторизацією гаківців на сайті "Гоголівської академії"У мене не виникає таких проблем(були на початках, коли я тут появився і у все в"їжджав), а зараз авторизуюся з першого разу.Щось тут не ясно. Пахне містикою

Не знаю, не знаю... Я й досі авторизуюся з другого разу. Хоч з ГАКом вже зопівтора роки. Я, на початку, собі це пояснив суто технічними проблемами сайту, а оскільки по природі своїй є досить терплячою людиною, то надалі, хоч іноді, хай вибачать мені адміни з модераторами, бо згадував їх незлим тихим словом, просто клацав логін з паролем та ентер двічі.
Це звичайно досить незручно, бо треба кожного разу тупо вводити дані замість того, щоб просто використати жезл.
Може Ви мене навчите, шановний, бо хоч користувач ПК та Інету я досвідчений, а тут, мабуть, клина спіймав...
P.S. Дивно, все працює з першого разу...


Повідомлення відредагував: Tryndjuk - Вт, 08-05-07, 19:03
 
МалахайДата: Ср, 09-05-07, 14:26 | Повідомлення# 8
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Tryndjuk)
Може Ви мене навчите, шановний, бо хоч користувач ПК та Інету я досвідчений, а тут, мабуть, клина спійма

Ну, в інтеренеті я користуюся, як правило, Оперою і, в тому числі, коли авторизуюся на ГАКу задля того, щоб викласти твір чи рецензію. Логін не набираю (ліньки tongue ) - він у мене є у вордівському документі, його копіюю, вкладаю у відповідному рядку, ввожу пароль і все.
Один чи два рази було невдало, але то ще було за царя Гороха. biggrin

П.С. А може ці глюки у тих хто користується Експлорером чи Модзілою??? rolleyes

 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Статут Гоголівської Академії
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: