[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Гоголівська література » Чиї з наступних ГАКівців твори найбільше гоголівські ? (пальма пєрвєнства)
Чиї з наступних ГАКівців твори найбільше гоголівські ?
Чиї з наступних ГАКівців твори найбільше "гоголівські" ?
1.М.Гоголь[ 2 ][33.33%]
2.Брати Капранови[ 0 ][0.00%]
3.Олексій Тимошенко[ 0 ][0.00%]
4.Олексій Спейсер Кацай[ 0 ][0.00%]
5.Камаєв Юрій[ 1 ][16.67%]
6.Кока Черкаський[ 2 ][33.33%]
7.Олесь Бережний[ 0 ][0.00%]
8.Мігель Ольга[ 0 ][0.00%]
9.Мар"яна Максим"як[ 1 ][16.67%]
10.Дід[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 6
kokaДата: Чт, 30-11-06, 00:12 | Повідомлення# 1
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
На жаль , можливості цього безкоштовного форуму дозволяють включити у список опитування лише 10 позицій. ТОму, я гадаю, голосування буде тривати місяць, потім останній учасник вибуває, а на його місце вписується новий учасник , і все розпочинається знову.

Правила цього опитування підлягають обговоренню, аж до цілковитої відміни обговорення


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
OlesДата: Чт, 30-11-06, 17:52 | Повідомлення# 2
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Я вже проголосував! Думаю, що замість лише імен ліпше було б поставити назви текстів поруч з іменами авторів. Принаймні я голосую цього разу за "Страшний хутір" Коки Черкаського, а далі побачимо. biggrin

А ще мене цікавить, Коко, чи ти послуговувався думками щодо певних текстів цих шановних авторів? Ну щодо себе коханого, то я можу погодитися на те, буцім один-два -три мої тексти таки потрапляють до борщу "гоголівщини" за невловими ознаками моторошности (скажімо, Дід Багнюк - напевне!). А от щодо инших авторів - мені дуже кортить дізнатися на які саме тексти варто звернути увагу. До речі, хіба брати Каранови публікували на ГАКу свою прозу? Ото буде моє щире здивування, якщо так! surprised Щодо їхньої поезії, то десь мені траплялося, ніби вони колись послуговувалися псевдо Тарас Шевченко-Задунайський... biggrin яке вигулькувало і на ГАку!

Повідомлення відредагував: Oles - Чт, 30-11-06, 19:26
 
kokaДата: Пт, 01-12-06, 08:52 | Повідомлення# 3
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
не зовсім зрозумів запитання, пане Олесю....
Quote (Oles)
А ще мене цікавить, Коко, чи ти послуговувався думками щодо певних текстів цих шановних авторів?

що стосується творів цих шановних авторів, то я вибрав авторів, твори котрих мені або найбільш сподобалися, або щодо яких точилася гостра дискусія за моєю участю ( аби мене не звинуватили в упередженості, хоча все одно цього не минути smile )

Декому може здатися, що деякі автори не пишуть в стилі "гоголівщини", то я для дефініції цьтого стилю, аби мати підстави оцінювати авторів, завів спеціальне опитування.

Крім того, увесь цей форум є дуже демократичним ( принаймні, я би хотів його таким бачити), отже кожен має право не лише мати власну думку, але й висвітлювати цю думку тут на форумі, впливати на думки модераторів та адміна, а також самому стати модератором і завести окреме опитування чи окрему тему. Тож вперед !


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
КамЮДата: Пт, 01-12-06, 10:20 | Повідомлення# 4
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Oles)
До речі, хіба брати Каранови публікували на ГАКу свою прозу? Ото буде моє щире здивування, якщо так! surprised Щодо їхньої поезії, то десь мені траплялося, ніби вони колись послуговувалися псевдо Тарас Шевченко-Задунайський... biggrin яке вигулькувало і на ГАку!

Від Гугля не сховаєшся, - Газета День, biggrin
Писав прозу ТШЗ, писав, :). 7 шматків мила

 
pathfinderДата: Пт, 01-12-06, 11:56 | Повідомлення# 5
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Більш "гоголівським" ніж сам Гоголь бути важко. Тому мій голос за перший варіант smile
 
kokaДата: Пт, 01-12-06, 13:53 | Повідомлення# 6
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (pathfinder)
Більш "гоголівським" ніж сам Гоголь бути важко. Тому мій голос за перший варіант

То трохи не той М.Гоголь. Це Микита Гоголь з сайту ГАК, а не той, котрий помер


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.

Повідомлення відредагував: koka - Ср, 06-12-06, 22:26
 
pathfinderДата: Пт, 01-12-06, 14:35 | Повідомлення# 7
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Упс... dry

lol

 
oleksaДата: Ср, 06-12-06, 13:06 | Повідомлення# 8
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Нарешті, в мене знайшовся вільний час і я так-сяк розібрався з реєстрацією. Так-сяк, бо тепер не знаю як змінити логін. Може хто допоможе?
До речі, побачити себе в списку "гоголівських" авторів звичайно приємно, але все-таки не думаю, що можна твори мої розцінювати з цієї точки зору ( в сенсі, виходячи з тих критерієв суто "гоголівського твору". smile


тим

Повідомлення відредагував: oleksa - Ср, 06-12-06, 13:13
 
kokaДата: Ср, 06-12-06, 14:38 | Повідомлення# 9
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
oleksa,
Quote (oleksa)
Привіт усім! Нарешті, в мене знайшовся вільний час і я так-сяк розібрався з реєстрацією. Так-сяк, бо тепер не знаю як змінити логін. Може хто допоможе?

напишіть, який вам логін поставити


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
oleksaДата: Чт, 07-12-06, 19:12 | Повідомлення# 10
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть Олексій

Добавлено (2006-12-07, 19.12.10)
---------------------------------------------
ні, краще Олексій Тим.


тим
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Гоголівська література » Чиї з наступних ГАКівців твори найбільше гоголівські ? (пальма пєрвєнства)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: