[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: adept  
Мистецький Форум » МАЙСТЕРНІ » КРЕАТИФФ » Що це таке і з чим його їдять (Про кретифф)
Що це таке і з чим його їдять
adeptДата: Ср, 29-11-06, 09:37 | Повідомлення# 1
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Як написати таке, щоби про тебе заговорив цілий світ? Скільки митців писали про таке? А про що вони не писали? Як люди ставали геніями і хто такі ці самі генії? Дурні чи розумні? А, може, божевільні? Геніальність і божевільність - це одне й те саме? Або ні? Ми знайдемо відповідь - вона є. Але тому, що вона є чи тому, що її немає?

креатиф і кінець світу.
 
AristokratkaДата: Пт, 05-01-07, 16:24 | Повідомлення# 2
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Геніальність і божевілля - не одне й те саме, але часто вони дуже гармонійно поєднуються...
Хм... У мене таке враження, що це якесь дежавю... Я ж писала вже на цю тему... Хм... Чи то мене глюче... wacko
Генієм простіше народитися... Лев Толстой писав, що талант - то 2% того, що від Бога, і 98% труда...


Я вільно викладаю свою думку про всі предмети, навіть ті, що виходять за межі розуміння і кругозору. Висловлюю її не задля того, аби дати поняття про речі, а для того, щоб дати поняття про мої переконання (Мішель Ейкем де Монтень).
 
adeptДата: Сб, 13-01-07, 10:56 | Повідомлення# 3
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Тобто, якщо багато трудитися, то можна переплюнути ці кляті 100 відсотків, вірно? Там, 500, 600, 70000.... :-)

креатиф і кінець світу.
 
TryndjukДата: Сб, 13-01-07, 15:39 | Повідомлення# 4
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (adept)
Тобто, якщо багато трудитися, то можна переплюнути ці кляті 100 відсотків, вірно? Там, 500, 600, 70000.... :-)

Вважаю, що ні. Геніями народжуються.
 
gavriushaДата: Чт, 18-01-07, 14:05 | Повідомлення# 5
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Креатив, шановні, я би назвав дуже просто - це вміння творити. Вмієш створювати творчі речі - значить ти креативний. А хіба є креатив в творчості? Та це ж як масло масляне. Звісно що є. Тільки комусь він дуже подобається, а комусь ріже очі та вуха.
Креатив як правило відмічають в тих сферах, де він не є профілюючим, ну скажімо, рекламне звернення, або телевізійний ролік.
Іноді креатив - це спосіб одягатися, мислити і т.д.


Які люди, Гаврюша, які люди!
 
svetakedykДата: Чт, 18-01-07, 22:43 | Повідомлення# 6
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Немає... немає відповіді, бо питання ще не виникли...
А "таке" зазвичай не сприймається... тому воно "таке"
Ми знайдемо відповідь - вона є.
Як написати "таке"..... аби стати генієм. Народитися можна і в процесі життя.
Для того щоб народитися треба практику, тому ми практикуємося в утробі мами - сприймаємо світ через неї. Хіба це не унікально?


Sveta
 
AristokratkaДата: Пт, 19-01-07, 19:20 | Повідомлення# 7
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
Тобто, якщо багато трудитися, то можна переплюнути ці кляті 100 відсотків, вірно? Там, 500, 600, 70000.... :-)
Я думаю, навряд це комусь вдасьться!)
gavriusha, "Креатив" - слово запозичене з англійської, варваризм, коротше кажучи... І там це означає "творчий"... Але сьогодні у нашому суспільстві сформувалися чіткі розмежування у смислових значеннях слів "творчість" і "креатив"... Творчість - створення чого-небудь... А креатив - так би мовити "вершки" зі створеного...


Я вільно викладаю свою думку про всі предмети, навіть ті, що виходять за межі розуміння і кругозору. Висловлюю її не задля того, аби дати поняття про речі, а для того, щоб дати поняття про мої переконання (Мішель Ейкем де Монтень).

Повідомлення відредагував: Aristokratka - Пт, 19-01-07, 19:22
 
adeptДата: Нд, 21-01-07, 18:42 | Повідомлення# 8
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Tryndjuk)
Вважаю, що ні. Геніями народжуються.

Ого... Тобто, якщо хтось народився генієм, це в нього доля така? Я є доля безгеніальності? Чи антигенія?
Quote (Aristokratka)
"вершки" зі створеного

А хто визначає, що є вершки, а що - корішки? :-)


креатиф і кінець світу.
 
kokaДата: Пн, 22-01-07, 00:28 | Повідомлення# 9
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Креатив - це коли ви з нічого робите щось.
Простіше кажучи - ліпите із , звиняйте, гівна кулю.
І потім це "щось" ІНШІ креативщики ( Міша Задорнов, Підрасян, кавеенщики і т.п.) багатократно повторюють і видають за своє.

Не хочу видатися нудним, але от моя остання спроба креативу smile - ОПИТування про причини загибелі пана Кушнарьова, вміщене на цьому сайті. Плз, подивіться.
http://koka.pp.net.ua/forum/7-70-1

У мене є хоббі - придумувати анекдоти. Це суцільний креатив. Бо некреативний анекдот не смішний. Кілька анекдотів уже ходять по кругу і вміщені у різних збірках під чужими іменами smile
наприклад, такий :
- Пєтя, ти вже підписався на періодичну пресу на 2007 рік ?
- Навіщо ця преса, адже в мене є інтернет .
- А в туалет ти з клавіатурою будеш ходити ?


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
Мистецький Форум » МАЙСТЕРНІ » КРЕАТИФФ » Що це таке і з чим його їдять (Про кретифф)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: