[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький Форум » * ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ , ЩО СТОСУЮТЬСЯ ФОРУМУ » АКЦІЇ » Прензентація Другого Альманаху "Діджіром" (Про Форум Видавців у Львові 2007 рік)
Прензентація Другого Альманаху "Діджіром"
kokaДата: Пн, 20-08-07, 22:46 | Повідомлення# 1
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
У Львів на книжковий ярмарок приїдуть 140 українських і іноземних авторів

Для зустрічі із читачами на XIV Національній книжковій виставці-ярмарку, що буде проходити 13-16 вересня у Львові, прибуде 105 українських і 35 іноземних авторів.

Як повідомив "Форум видавців", серед найважливіших заходів нинішнього форуму - конкурс "Книга Форуму 2007": компетентне журі традиційно обере 20 "Найкращих книг Форуму 2007" і власника гран-прі. Церемонія нагородження переможців відбудеться 13 вересня у Львівському національному театрі опери й балету ім. Саломеї Крушельницкої.

Також у рамках форуму пройдуть: Другий міжнародний літературний фестиваль, заходи якого будуть проводитися в театрі "Воскресіння", Театрі Леся Курбаса, галереї "Музей ідей" і в культових клубах - "Дзига" і "Лялька"; Шостий фестиваль дитячого читання "Книгоманія", участь у якому приймуть 84 "Найкращих читача України", що добули перемогу в трьох етапах Всеукраїнського конкурсу, що відбувався протягом лютого-травня у всіх областях України, в АР Крим, Києві й Севастополі; бізнес-форум, де видавці будуть обговорювати ситуацію в галузі, зміни, що відбулися за рік, і перспективи розвитку, повідомляє zaxid.net.
http://osvita.org.ua/news/30105.html

ЦЕ БРЕХНЯ !
ГАК запрошує приїхати усіх 400 авторів ГАКу !!! :)


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.

Повідомлення відредагував: koka - Пн, 20-08-07, 22:47
 
МалахайДата: Чт, 30-08-07, 20:39 | Повідомлення# 2
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (koka)
ЦЕ БРЕХНЯ !ГАК запрошує приїхати усіх 400 авторів ГАКу !!! :)

biggrin thumb
Відсотків 90, що я буду у Львові, але хотілося б знати, коли і де буде проходити презентація Діджірому-2, бо я хочу попасти ще й на презентацію журналу "УФО".
Мені тирлигати в одну сторону добрих чотири години, а ще повертатися назад, бо немаю, де заночувати. angry

Пані Мирославо, прошу точних координат! deal

Повідомлення відредагував: Малахай - Чт, 30-08-07, 20:40
 
kokaДата: Пт, 31-08-07, 21:08 | Повідомлення# 3
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Презентація альманаху "Digital Романтизм ver.2.0" відбудеться:
15.09.2007, СУБОТА,
Львів, в рамках Форуму видавців, клуб "Лялька", (пл. Данила Галицького, 1), 17-00

Запрошуються усі без вийнятку 400 з гаком авторів сайту "Гоголівська академія". Навіть ти, хто нещодавно до нас приєднався.

Також запрошуються наші незареєстровані рецензенти, мейлів яких я не знаю і повідомити розсилкою не зможу:
Злюка Бобер
Пан Возний
та інші.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
zipaДата: Пн, 03-09-07, 15:58 | Повідомлення# 4
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
А чо на Гогольфесті нас прокатили?
НЄПОРЯДОК!

Зберемось усі 400 і влаштуємо пікетування Мистецького Арсеналу у вигляді зачитування нон-стоп своїх творів у мегафон. Гоголь, думаю, порадів би smile


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
kokaДата: Вт, 04-09-07, 17:43 | Повідомлення# 5
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (zipa)
А чо на Гогольфесті нас прокатили?
НЄПОРЯДОК!

А що, нас "прокатили" ???


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
zipaДата: Ср, 12-09-07, 18:58 | Повідомлення# 6
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Буду у Львові вже у четвер.
Так що як хто матиме бажання зустрітись-потриндіти-пива попити не тільки на презентації Альманаху, занотовуйте телефончик - 8-067-5099081.
Дзвоніть і буде вам Зіпа smile


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...


Повідомлення відредагував: zipa - Ср, 12-09-07, 19:06
 
kokaДата: Ср, 12-09-07, 22:22 | Повідомлення# 7
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (zipa)
Буду у Львові вже у четвер.

ну ти просто метеор smile


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
Мистецький Форум » * ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ , ЩО СТОСУЮТЬСЯ ФОРУМУ » АКЦІЇ » Прензентація Другого Альманаху "Діджіром" (Про Форум Видавців у Львові 2007 рік)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: