[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький Форум » * ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ , ЩО СТОСУЮТЬСЯ ФОРУМУ » АКЦІЇ » СЛОВО БЕЗ КОРДОНІВ
СЛОВО БЕЗ КОРДОНІВ
ОксанкаДата: Сб, 13-10-07, 19:04 | Повідомлення# 1
СЕВАМА-МАМА
Група: Диякон
Повідомлень: 38
Репутація: 1
Статус: Offline
Запрошую усіх на перегляд відео- і фото-репортажу про літературно-мистецький вечір з нагоди проведення Міжнародного письменницького форуму <a href="http://sevama.uaforums.net/--vt712.html"> "СЛОВО БЕЗ КОРДОНІВ" </a>
На форум з'їхалися письменники із 17 країн, Україну представляли Володимир Яворівський (організатор форуму), Дмитро Кремінь, Іван Драч, Іван Ющук, Тетяна Дігай, Ганна Багряна, Сергій Борщевський, Павло Щириця і інші smile


Посміхаймось, бо ми цього варті :)
 
OlesДата: Пн, 15-10-07, 03:58 | Повідомлення# 2
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Ось тут у моєму ЖЖ виникла балачка щодо інвертю Яворівського, де він похвалився нібито 150-200 творами укрлітератури на сайті НСПУ, з яких насправді, якщо завітати на сайт НСПУ, виявилося в кількості рівно 1! wacko
 
cordaДата: Нд, 21-10-07, 21:22 | Повідомлення# 3
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Зауважте, що подібні речі відбуваються не лише у культурі, але й у політиці зокрема. Бажане видається за дійсне, і чомусь ніхто не вважає це неадекватністю, м’яко кажучи. От і маємо в Україні лише те, що маємо. dry

Добавлено (Сегодня, 21:22)
---------------------------------------------
Олесю, при оказії дебюту нашого «тріо» на шпальтах цього видання
http://www.chasipodii.net/article/2138/
з приємністю для себе відкрила там ще одного «гоголівця», себто Вас smile
http://www.chasipodii.net/article/2078/


Не вір, не бійся, не проси.
 
ViktoriaДата: Чт, 25-10-07, 10:42 | Повідомлення# 4
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Доброго дня усім!
Сьогодні в Празі в рамках Днів української культури в Чехії відбудеться поетичний вечір авторок Галини Петросаняк та Вікторії Йіхової (себто мене). Під час виступу заодно хочу ознайомити гостей вечора з ГАКом, його авторами та з другим виданням нашого Альманаху і дещо розказати про презентацію, котра відбулася у Львові. Докладніше про виступ розповім пізніше. Дні української культури організує Українська Ініціатива Чеської республіки (УІЧР).
А тут інформації про УІЧР:
http://www.ukrajinci.cz/index.php/ua/1/1
 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 14:17 | Повідомлення# 5
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Віко, прийміть мої сердечні вітання!
flower flower flower flower flower
Сподіваюся, що будуть фото, і ми зможемо причаститись до цієї події бодай віртуально.


Не вір, не бійся, не проси.
 
MyroslavaДата: Чт, 25-10-07, 15:35 | Повідомлення# 6
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Вітаю! hands
Успішного виступу!

теж очікую на тексто- та фотозвіти smile smile smile

 
ViktoriaДата: Нд, 28-10-07, 11:29 | Повідомлення# 7
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Дуже-дуже дякую усім за привітання. smile :) smile

А тепер мій звіт. Вибачайте, що з запізненням.
Цей вечір відбувся в Будинку національних меншин, котрі лише недавно отримали його від празького маґістрату. На превеликий жаль, поетеса Галина Петросаняк через хворобу так і не змогла приїхати з України у Прагу. Тому на вечорі виступала лише я. Скажу відразу, що це не були бозна які читання з присутністю великої кількості людей, скоріш так, справді щось на кшталт невеличкого кола друзів чи що. От, не вмію сама себе реферувати. wacko Але декілька слів про те, що відбувалося, скажу. Передусім я зачитувала вірші з тематикою рідного краю "Тихо у Розточчі" і т.д та міст, котрі перейшли через моє життя і найбільше на мене вплинули (Львів, Прага, Сідней). Говорилося, дискутувалося про явище впливу середовища міста як культурного та соціального феномену на свідомість (і підсвідомість) людини. Розмова торкнулася і таких питань, якими є відчуття трансцедентності (роздуми на на тему "земного та небесного"), жіноча психологія під час важких життєвих сутуацій ("Ольга" i iн.) та старіння. Під час вечора прозвучали і мої чеські вірші (зачитувала та інтерпретувала викладач празької україністики i русистики Віра Лендєлова) та теж мелодії на фаготі (котрі майстерно виконала одна зі студенток празької музичної гімназії). smile
Ну ось, задавалось би і все. А фото виставлю трохи згодом.
Дякую усім за увагу. smile

Повідомлення відредагував: Viktoria - Нд, 28-10-07, 11:35
 
ellizabettaДата: Сб, 31-08-19, 12:41 | Повідомлення# 8
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
И как все прошло?
 
Мистецький Форум » * ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ , ЩО СТОСУЮТЬСЯ ФОРУМУ » АКЦІЇ » СЛОВО БЕЗ КОРДОНІВ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: