[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
 • Сторінка 1 з 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • »
Мистецький Форум » * ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ , ЩО СТОСУЮТЬСЯ ФОРУМУ » АКЦІЇ » Куди піти... (акції, презентації і просто здибанки в Київі і не тільки...)
Куди піти...
MyroslavaДата: Вт, 19-12-06, 15:07 | Повідомлення# 1
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
пропоную сюди виставляти подібне інфо.
 
MyroslavaДата: Вт, 19-12-06, 15:08 | Повідомлення# 2
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
я починаю.
поки - Київ.

Дискусія:
“Література для жінок – привілей чи дискримінація?”
Письменниці проти феміністок
У середу, 20 грудня о 18.30 в кав'ярні «Купідон», що на Пушкінській 1-3/5, відбудеться дискусія на тему “Література для жінок – привілей чи дискримінація?” за участі провідних українських письменниць, літературознавців і феміністок.

Читати жіночі романи соромно чи престижно?
Жіноча література – це обмеження чи привілей?
Ті, хто братимуть участь у цій дискусії, знають ВСЕ про її предмет. Це автори жіночих романів проти авторів, які жіночих романів не пишуть принципово.

Судити “літературу для жінок” будуть:
1. Ірен Роздобудько – письменниця, переможиця конкурсу «Коронація слова 2005»
2. Елеонора Сімонова – директор видавництва «Нора-Друк»
3. Віра Агеєва – доктор філологічних наук, професор НаУКМА
4. Лариса Денисенко – письменниця, телеведуча, адвокат
5. Леся Ганжа – журналіст
6. Тетяна Щербаченко – письменниця, журналіст
7. Людмила Копистко – письменниця
8. Ксенія Ковальська – письменниця
9. Галина Тарасюк – письменниця, журналіст
10. Тетяна Рязанцева – літературознавець, журналіст
11. Леся Демська – письменниця, літературознавець
12. Тамара Гундорова – літературознавець
Модератор – Наталя Коробко (письменниця)

Навколо жіночих романів існує безліч негативних стереотипів – їх вважають літературою другого сорту, не вартою уваги і навіть шкідливою. Рожева обгортка стала символом літератури, яку соромно читати освіченій людині.
Проте, статистика продажів свідчить – жіночі романи продаються набагато краще, ніж книжки усіх інших жанрів разом узятих. Якщо рожева “література для жінок” – це так погано, чому її так добре купують?
Ми зібрали 12 неординарних жінок, які мають безпосередній стосунок до літератури і готові розказати нам правду про жіночі романи, розділившись на табори “за” і “проти”. Палку дискусію гарантовано.
Табір “за” представлятимуть: Ірен Роздобудько, Елеонора Сімонова, Лариса Денисенко, Людмила Копистко, Ксенія Ковальська, Галина Тарасюк. Точку зору “проти” представлятимуть: Віра Агеєва, Леся Ганжа, Тетяна Щербаченко, Тетяна Рязанцева, Леся Демська, Тамара Гундорова.
Музичний десерт: гурт “Beer-n-Cat”
20 грудня, середа
Початок о 18.30
Кав'ярня «Купідон», Пушкінська 1-3/5
Організатор: видавництво «Зелений Пес»
Вхід вільний
Акредитація бажана
Контактні особи: Оксана Левицька – 467 50 24; Уляна Ходорівська – 8 050 553 57 32, 467 50 24

 
MyroslavaДата: Сб, 03-02-07, 22:39 | Повідомлення# 3
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Продовження теми biggrin

Друга дискусія, організована нашим видавництвом (піарю, піарю...)
на тему:

«Чи потрібен оргазм українській літературі?» А? evil evil evil

В четвер, 15-го лютого о 18.30 в кав*ярні «Купідон», що на Пушкінській 1-3/5.

Учасники дискусії:

1.Юрій Винничук – письменник
2.Микола Бойко – доктор медичних наук, провідний сексопатолог України
3.Наталка Сняданко – письменниця, журналіст
4.Наталя Максимова – доктор психологічних наук
5.Наталя Коробко – письменниця, журналіст
6.Ганна Улюра – науковий співробітник Інституту Літератури ім. Т. Шевченка
7.Наталя Лапіна – письменниця
8.Мирослава Андрущенко – представник благодійної організації “Карітас”

Модератори:

1.Катерина Хінкулова – письменниця, продюсер Бі-Бі-Сі
2.Мирослава Сапко – культуролог, керівник проекту “Гоголівська Академія” smile smile

Організатор: Видавництво «Зелений Пес»
Вхід вільний
трохи поясню: йтиметься про межі відвертості і межі пристойності в суч.укр.літ., про взаємовпливи письменник-суспільство, відповідальність, необхідність і можливість обмеження доступу еротико-порнографічного дискурсу.
буде сторона проті і за. і два модератори. я буду за табір проти, тобто боротись за залишки моралі пристойності angel

Якщо будуть якісь коменти до теми - пишіть тут!

 
КамЮДата: Нд, 04-02-07, 00:25 | Повідомлення# 4
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Наша сучасна література розірвала з традицією і переживає інфантильно-підлітковий період й тому переважно націлена на читача старшого шкільного віку.
Спробую вмотивувати цю глибоку думку.
Наприклад, назва книжки це є один із елементів її реклами. Навскидку -"Польові дослідження українського сексу", "Пеламутрове порно", "Розмір має значення", "Глибоко в роті". Мабуть цей ряд можна ще продовжувати.
А тепер звернемося до улюбленого ящика. Коли цинічні дяді хотять втюхати тінейджеру якийсь непотріб типу сухариків, чіпсів, мобільних пакетів, тощо - якими образами вони оперують? Правильно, юнка тягне свого бойфренда до вбиральні у нічному клюбі, або щось на кшталт цього.
І цинічні дяді бариги і добрі дяді письменики для приваблювання одної і тої ж цільвої аудиторії користуються схожими методами - обіцянням сексу. Але і перші і другі, зазвичай, обманюють бідного недосвідченого підлітка.
Якщо наша література з часом дорослішатиме і жанр "молодіжного" роману як у інших літературах займе своє місце й стане доволі маргінальним, відповідно кількість еротики-порнографії на сторінку надрукованого тексту сильно зменшиться. І можливо, у цьому світлому майбутті 10-тис. наклад у 50-мільйонній країні не вважатиметься бесселером.
 
kokaДата: Нд, 04-02-07, 20:02 | Повідомлення# 5
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
Друга дискусія, організована нашим видавництвом (піарю, піарю...)
на тему:
«Чи потрібен оргазм українській літературі?» А?

Автор: Кока Черкаський.
Про оподаткування оргазму
(Закокопроект)

ПРЕАМБУЛА
В нашій державі останнім часом склалася несприятлива фінансово-економічна ситуація. Внаслідок непродуманих дій колишнього президента, Верховної Ради минулого скликання, кільканадцяти прем'єр-міністрів, та внаслідок підступних дій МВФ продовжується розшарування суспільства на бідних і багатих, нерідко не виплачується заробітня плата працівникам державного сектору, на полях через відсутність пального інколи гниє незібраний врожай. Багато українських сімей місяцями не мають засобів до існування. В той же час з"явилося чимало громадян з тугими гаманцями, які живуть собі приспівуючи і не дмуть у вус чи будь-куди інде. Ні для кого не секрет, що такі люди від свого життя отримують безліч задоволення, тоді коли мільйони інших людей незаслужено позбавлені можливості отримувати хоч найменше задоволення, що є очевидним порушенням прав людини. Тому оскільки задоволення є своєрідним еквівалентом матеріальних благ, наша ініціативна група вважає за доцільне ввести новий вид оподаткування з метою перерозподілу через державний бюджет сукупного задоволення, котре на сьогоднішній день розподілене серед громадян дуже нерівномірно. Так, згідно з даними статистики 20% всього населення Украіни отримує 80% оргазмів, тоді як решта 20% оргазмів припадає на 80% населення. Йдучи назустріч побажанням трудящих і піклуючись насамперед про найменш захищені верстви населення, ініціативна група пропонує до розгляду Верховній Раді цей Законопроект. Нашою групою також вже розроблені такі Законопроекти, як "Про оподаткування забруднення оточуючого середовища шляхом відправлення природних потреб резидентами України (срання) ", "Про впорядкування транспортного збору з пішоходів', "Про оподаткування споживання повітря " , "Про врегулювання споживання атмосферних опадів' та ін., котрі будуть покликані наповнити Державний бюджет та відновити рівність та справедливість у суспільстві.

ГЛОССАРІЙ
Об'єкт оподаткування ( надалі - ОО) - оргазм, отриманий суб'єктом оподаткування будь-яким способом, а саме : в результаті здійснення коітусу із іншим суб'єктом оподаткування , в результаті мастурбаціїї, поллюції та ін., а також в результаті неправомірних дій третіх осіб (згвалтування та ін.). Примітка : багаторазовий оргазм розглядається як сукупність одноразових оргазмів.
Суб'єкт оподаткування ( надалі - СО)- резидент України, який отримує об'єкт оподаткування (оргазм) на території або поза територією України, а також нерезидент України, який отримує оргазм виключно на території України, в т. ч. на території вільних економічних зон.
Ставка оподаткування - сума, котру сплачує СО за отримання одного ОО.
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
1.1. Суб'єктом оподаткування (СО) згідно цього Закону є фізичні особи , а у виняткових випадках - і юридичні, які досягли статевої зрілості та зареєстровані у податкових органах за місцем знаходження ( для фізичних осіб - за місцем прописки). Після досягнення 70-річного віку за заявою СО державна реєстрація може бути скасована, якщо спеціальною комісією буде встановлена неможливість отримання оргазму таким СО.
2. ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ , ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ.
2.1. Всі СО зобов'язані зареєструватися у місцевих податкових органах на протязі трьох днів з моменту досягненя ними статевої зрілості, але не пізніше моменту досягнення повних 18 років, або державної реєстрації (для юридичних осіб), та отримати код платника податку на оргазм.
2.2. Всі СО зобов'язані вести Журнал обліку оргазмів згідно із затвердженим ГПАУ, міністерством Охорони здоров'я та Міністерством фінансів зразком ( Див. Додаток 1).
2.3. Кожне отримання ОО повинне бути підтверджене відповідною оргазмовою накладною ( ОН) згідно із затвердженим зразком ( Див. Додаток 2). Бланки оргазмових накладних є бланками строгої звітності , мають 12 ступенів захисту від підробки і обліковуються платниками цього податку у відповідному журналі обліку оргазмових накладних (Див. Додаток 3).
2.4. ОН видається тому СО, який отримав ОО, тим СО, який надав ОО першому СО.
2.5. ОН оформляється у чотирьох примірниках і видається в момент отримання ОО, завіряється підписами та печатками обох СО. Перший примірник ОН отримує СО, який отримав ОО, а третій примірник надсилається до місцевої податкової інспекції не пізніше трьох днів з моменту оформлення.
2.6. Якщо в процесі отримання ОО брав участь лише один СО, то про це складається відповідний акт, який повинен бути підписаний не менш, як трьома свідками, котрі не є пов'язаними особами з названим СО. Акт складається у трьох примірниках , які розподіляються аналогічно п. 2.5, та по одному примірнику для кожного свідка.
2.7. У ОН ( Акті) зазначаються:
2.7.1. Дата та час отримання ОО.
2.7.2. Точні реквізити та адреса кожного із учасників отримання-надання ОО, а саме : код платника податку на оргазм, реєстраційний номер ЄРДПОУ, код ЗКПО, код платника ПДВ, група крові, номер свідоцтва, банківські реквізити, дім, під'їзд, поверх, № телефона ( № факсу для юридичних осіб).
2.7.3. Кількість ОО ( якщо оргазм - багаторазовий).
2.7.4. Всі реквізити свідків ( для Акту).
2.8. Всі СО подають квартальні Оргазмові Декларації у місцеві податкові органи до :
n 15 квітня;
n 15 липня;
n 15 жовтня;
n 15 січня.
2.9. Річна декларація подається до 15 лютого включно.
3.ПОРЯДОК СПЛАТИ ПОДАТКУ НА ОРГАЗМ.
3.1. Податок на оргазм сплачується один раз на місяць до 15 числа у вигляді авансового платежу кожним СО самостійно.
3.2. Після подання річної декларації податкові органи проводять перерахунок сплачених платежів та донараховують недоперераховані суми. Зайво сплачені суми зараховуються в рахунок майбутніх платежів.
3.3. Якщо СО не отримує заробітну плату (пенсію), у такому випадку його податкові платежі можуть бути списані за рахунок неотриманої зарплати з підприємства ( організації) , яка заборгувала цьому СО заробітну плату (пенсію), за погодженням з податковими органами.
4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЦЬОГО ЗАКОНУ.
4.1. За одноразове приховування факту отримання ОО на СО накладається штраф у розмірі подвійної ставки оподаткування за кожен одноразовий факт приховування. За кожне повторне приховування штраф збільшується у 2 рази.
4.2. За неподання звітності на СО накладається штраф у розмірі 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
4.3. У випадку регулярного порушення цього Закону може бути порушене питання про скасування державної реєстрації СО та заборону йому в подальшому отримувати ОО, а всі знаряддя, призначені для отримання ОО , конфіскуються у доход держави.
4.4. Контроль за дотриманням цього Закону покладається на податкові органи та податкову міліцію. Працівники зазначених органів мають право проводити перевірку правильності дотримання вимог цього Закону не частіше одного разу на місяць. Якщо під час оперативних заходів буде виявлено порушення п.2.5. цього Закону, винні у такому порушенні можуть бути затримані для надання пояснень та ін. на термін до 48 годин.
4.5. Для перевірки правильності подання звітності може бути застосований оціночний непрямий метод.
5. ІНШЕ ТА РІЗНЕ
5.1. Всі громадяни та (особливо) громадянки, що вперше подають у ДПА заяви на реєстрацію СО зг. п. 2.1. цього Закону, повинні надати копію Атестату про проходження обов'язкових навчальних курсів з уміння отримувати оргазм при Адміністрації президента України та ГПАУ за підписом особисто т. Азарова або іншого ліцензованого уповноваженого органу ( надалі - Атестату).

5.2. Ліцензії на надання послуг з навчання умінню отримувати оргазм видаються виключно ГПАУ. Розмір плати за надання такої ліцензії встановлюється згідно з діючим законодавством України.

5.3. При отримуванні оргазму оригінал Атестату повинен бути закріплений на видному місці з місцевою підсвіткою, так щоб його міг бачити перевіряючий. За отримування оргазму без наявності Атестату або його нотаріально завіреної копії СО несе відповідальність згідно п.4.1 цього Закону.

Цей Закон вступає в силу на протязі трьох днів з моменту його розробки.

Джерело :
http://www.doslidy.kiev.ua/similar/sst-orgazm.htm


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
MyroslavaДата: Пт, 16-02-07, 12:37 | Повідомлення# 6
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
ПРИВІТ! Дякую усім, хто був на акції! (особисто я бачила зіпу та антона санченка, коку черкаського на жаль не зустріла, але книжечки від нього мені передали - тому роблю висновок, що він там був! за книжки - окрема подяка).
hello hello hello flower flower flower
пишіть враження!
 
AntonДата: Пт, 16-02-07, 15:27 | Повідомлення# 7
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Мирославо, крильця Вам дуже пасували. Більше нічого путнього сказати не зможу, бо чув лише слово "сексуальність" та й то подеколи. Коли в Купідоні навчаться налаштовувати мікрофони? Нам позаду зовсім нічого не чутно було. Але публіка була приємна, ми не сумували smile

Може б ви переказали нам скорочено тези й антитези доповідачів, щоб ми теж розібралися, "порнографії ні" чи якраз навпаки smile


Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
zipaДата: Пт, 16-02-07, 17:25 | Повідомлення# 8
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Аналогічно smile
Вас із Хінкуловою ще можна було почути, а всі решта - нерозбірливе бубоніння smile
Але і ми так само - не сумували smile


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
MyroslavaДата: Пт, 16-02-07, 17:40 | Повідомлення# 9
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (zipa)
Вас із Хінкуловою ще можна було почути, а всі решта - нерозбірливе бубоніння

добре що хоч це smile :) smile
але те, що за колонами нічо не було чутно, говорять усі sad
наступного разу будемо боротися за звук! megaphone


Повідомлення відредагував: Myroslava - Пт, 16-02-07, 17:42
 
kokaДата: Пт, 16-02-07, 21:23 | Повідомлення# 10
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Я прийшов уже наприкінці і десь розминувся з п. Мирославою, хоча свердлив усіх дівчат очима, як дембіль-2006 на дискотеці. Може, ви вибігли через чорний хід ?

Бачив купу щасливої молоді, халявне пиво і канапки. Якась красуня до мене посміхнулася, як до старого знайомого ; на душі потепліло, хоча я й не згадав, хто вона.

Панна Уляна мене теж порадувала, можна сказати. Уявіть собі з її уст фразу : " О!!! Живий Кока Черкаський". Жаль, що вона це сказала не в мікрофон smile І дякую, що вона мені нагадала, що я живий, бо інколи я навіть сам про це забуваю. А так приємно бути живим !


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
MyroslavaДата: Нд, 18-02-07, 21:39 | Повідомлення# 11
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (koka)
Я прийшов уже наприкінці і десь розминувся з п. Мирославою

я там досить довго товклась, а потім пішла. погано, що не зустрілись. я так зрозуміла, що один одного попередні дописувачі також не знайшли sad
да, а зі звуком якось трохи по-ідіотські вийшло. але у порівнянні із першою дискусією то був успіх smile smile smile
 
MyroslavaДата: Ср, 21-03-07, 15:30 | Повідомлення# 12
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
А ЦЬОГО РАЗУ МАЄ БУТИ ДІСНО КРУТО:

Дискусія:
«Шевченківська премія:
“дерибан” державних коштів чи вшанування достойних?»

У вівторок 27-го березня о 19.00 в квартирі «Бабуїн», що на вул. Хорива 1/2 відбудеться дискусія на тему “Шевченківська премія: “дерибан” державних коштів чи вшанування достойних?” за участю відомих українських письменників та публіцистів.
Ставлення до Шевченківської премії – справжня лінія розлому в лавах української творчої еліти.
З одного боку, статус лауреата працює на популярність письменника – пожвавлює попит на книжки, стимулює зацікавленість журналістів, збільшує гонорари. Та й грошова частина премії – 130 тисяч гривень – не дозволяє ставитися до державної нагороди зверхньо.
З іншого – організаторам закидають непрозору процедуру номінування і голосування, відсутність чітких критеріїв відбору лауреатів, політичну заангажованість комітету, слабке висвітлення в пресі, нудну церемонію нагородження.
У результаті одна частина митців регулярно висувається на премію і слухняно чекає на свою чергу бути нагородженим, а інша заявляє, що вважає за ганьбу навіть номінуватися.
Серед учасників дискусії – найяскравіші представники обох таборів:
1. Микола Жулинський – Директор Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України, академік НАН України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (1991 рік), член Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, радник Президента України.
2. Оксана Забужко – письменниця, поетеса, літературознавець, публіцист, кандидат філософських наук.
3. Тарас Федюк – поет, віце-президент Асоціації Українських Письменників, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2006 рік).
4. Сергій Грабовський – публіцист, політолог, редактор радіо "Свобода".
5. Дмитро Стус – письменник, літературознавець, головний редактор журналу “Київська Русь”, віце-президент Асоціації Українських Письменників, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2006 рік).
6. Богдан-Олег Горобчук – поет нової хвилі, альтернативщик, слемер, художник.

Питання до обговорення сформульовані максимально гостро:
● Що таке Шевченківська премія:
Вшанування досягнень чи підкуп митців?
“Содомія мистецтва і держави” чи піклування про культуру?
Підтримка мистецтва чи ознака авторитарного режиму?
● Бути Шевченківським лауреатом престижно чи вигідно?
● Відмова від висування – самореклама чи ознака порядності?

Модератори: письменники Брати Капранови.

27-ме березня, вівторок
Початок о 19.00
Квартира “Бабуїн”, вул. Хорива 1/2

Організатор: Видавництво «Зелений Пес»
Вхід вільний
Акредитація бажана
Контактні особи:
Оксана Левицька – тел/факс 467 50 24,
Уляна Ходорівська – 8 050 553 57 32, 467 50 24, (e-mail: verlag@greenpes.com )
batman batman batman

 
zipaДата: Ср, 21-03-07, 19:43 | Повідомлення# 13
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Международная Ассамблея Фантастики "Портал-2007"
Киев, Украина, 19-22 апреля 2007 г.
Выставочный центр "Спортивный", ул Физкультуры, 1 (станция метро "Республиканский стадион")

Перекресток Реальности и Фантастики

Раз в год в большом и красивом городе на берегах живописной реки собираются удивительные люди. А приводит их сюда то, что ежегодно в апреле именно здесь открывается "Портал" - перекресток Реальности и Фантастики. Творцы миров собираются вместе, чтобы показать свои достижения, поделиться опытом и планами, пообщаться с истинными жителями Великой Страны Фантазии - ценителями всего необычного, почитателями высокой культуры.

И вы тоже можете присоединиться к этому замечательному празднику.

В программе: книжная ярмарка, художественная выставка, мастер-классы, семинары, кинопоказы, презентации и множество приятных сюрпризов.

Среди гостей Ассамблеи - известнейшие писатели, редакторы, переводчики, художники, издатели из Украины и других стран.

Почетные гости "Портала-2007" - Джон КРАУЛИ (США), Дмитрий БЫКОВ (Россия), Святослав ЛОГИНОВ (Россия).

Специальные гости "Портала-2007" - Анжей САПКОВСКИЙ (Польша), Павел АМНУЭЛЬ (Израиль), Даниил КЛУГЕР (Израиль), Генри Лайон ОЛДИ (Украина), Андрей Валентинов (Украина).

Сопрезиденты Ассамблеи "Портала-2007" - Марина и Сергей Дяченко.

Новые книги, новые фильмы, новые встречи.

А после ежедневных мероприятий - неформальное общение участников конвента.

На закрытии конвента состоится вручение премий "Портал-2007" лучшим отечественным авторам по итогам 2006 года.

http://www.interportal.info/info.jsp


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
MyroslavaДата: Пн, 26-03-07, 16:29 | Повідомлення# 14
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
3 ківтня 2007

Молодий вівторок» та Анна Багряна
запрошують на

Платний пляж на Стіксі

(Презентація книжки Віталія Бориспольця «Платний пляж на Стіксі»
та однойменної рок-опери у виконанні творчої групи «S.T.iK. project»,
а також виставка ілюстрацій до рок-опери художника Анатолія Буртового).

Початок о 18-00

З 16-00 – презентація нових імен, творчі змагання молодих авторів.

Запрошуються усі молоді, талановиті і небайдужі до української літератури!

Адреса: Київ, вул. Банкова, 2 (Спілка письменників України)

Вхід НЕ-платний

Повідомлення відредагував: Myroslava - Пн, 26-03-07, 16:30
 
MyroslavaДата: Чт, 29-03-07, 14:55 | Повідомлення# 15
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Літературно-мистецький фестиваль «наЛІТ» (12-13 травня 2007, Львів)

Вперше фестиваль «наЛІТ» було проведено 29 вересня - 1 жовтня 2006 року в рамках святкування 750-ої річниця міста Львова на території музею модерного мистецтва, що знаходиться на вулиці Валовій. Фестиваль об’єднав молодих митців та літераторів з усіх куточків України (Києва, Львова, Вінниці, Житомира, Сімферополя, Ужгорода, Луганська, Чернівців, Харкова, Миколаєва) та з-за кордону (Білорусі та Польщі).

Стаття про минулорічний «наЛІТ» - http://sumno.com/content/view/1682/41/

Ідея літературно-мистецького фестивалю «наЛІТ» полягає в поєднанні різних видів мистецтва на літературному ґрунті. Такий синтез полегшує сприйняття літературних, зокрема, поетичних творів та робить їх більш цікавими та доступними для широкого кола читачів-слухачів-глядачів.
Гасло фестивалю: Мистецькі нашарування на літературному ґрунті..

Словом, можете зголошуватись до участі у фестивалі і готувати проекти, які будуть синтезувати довільні різновиди мистецтва на літературному грунті.

Зголошення приймаються до 15 квітня 2007 року.
Анкету можна заповнити на http://www.drabyna.lviv.ua/content/view/56/1/lang,uk/

Умови участі

Ідея: поєднання літератури з іншими видами мистецтва (Література + . музика, живопис, скульптура, танець, театр, кіно, фото + .)
Тривалість: до 40 хв.
NO LIMITS. в мові, інтерпретаціях, ідеях, візіях, постановці, баченні...

Від учасників нам потрібно:
Заповнену анкету, наведеного тут зразка;
Фото учасника(ів);
Твори, які будуть презентуватися;
Твори, картини та інші відематеріли, які будуть використані у Вашій програмі (великі за обягом відеорматеріали надсилати на СD поштою за адресою
Поздняковій Альбіні, а/c 1620, Львів-16, 79016 );
Сценарій програми.
За поданою інформацією будуть вибрані учасники фестивалю. Результати будуть вам повідомлені 25 квітня 2007 року.

Організатори: літературно-мистецьке видання .ТРИ. за підтримки українського музею модерного мистецтва та Молодіжного театрального збіговиська «Драбина»

Пишіть на tryagaine@ukr.net

Від себе додаю: щиро раджу гаківцям-поетам і не лише активізуватись і спробувати представити власний доробок поодинці або колективно. Обіцяю сприяти налагодженню комунікації між зацікавленими авторами, власну участь (якщо виникне потреба), поради, чай і допомогу в усьому. Пишіть на мейл редакції.

Повідомлення відредагував: Myroslava - Чт, 29-03-07, 15:00
 
Мистецький Форум » * ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ , ЩО СТОСУЮТЬСЯ ФОРУМУ » АКЦІЇ » Куди піти... (акції, презентації і просто здибанки в Київі і не тільки...)
 • Сторінка 1 з 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • »
Пошук: