[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький Форум » * КНИГАРНЯ » А У МЕНЕ - ПРЕЗЕНТАЦІЯ !!! » "Літературний базар" у Нью-Йорку (Це моя перша презентація.)
"Літературний базар" у Нью-Йорку
OlesДата: Пт, 15-12-06, 17:34 | Повідомлення# 1
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо хтось завтра завітає до Нью-Йорку , можемо зустрітися й побалакати в реалі. cranky

У суботу 16 грудня о 5-ій годині в приміщенні Наукового товариства ім. Шевченка, буд. № 63 на Четверій авеню (це між 9 і 10 вулицями) в Нью-Йорку відбудеться "Літературний базар". booze

Там будуть: драматург Катерина Демчук (Київ), поетеса Тамара Ганенко (Нью-Джерсі), прозаїки Віктор Потерайло (Нью-Йорк) і Олесь Бережний crazy (Вашингтон). Керуватиме базаром поет Василь Махно. Музичний акомпанемент - Андрій Легкий (Нью-Йорк).

Ось офіційна інфа:

Saturday
Dec 16 2006

LITERARY BAZAAR

The Shevchenko Scientific Society invites all to a LITERARY BAZAAR featuring: Kateryna Demchuk (Kyiv),playwright; Viktor Poteraylo (New York) writer; Oles Berezhny (Washington), writer; Tamara Hanenko (New Jersey) poetess. The program will be emceed by Vasyl Makhno. Musical accompaniment by Andriy Legkyy (New York).

5 PM

Shevchenko Scientific Society
63 Fourth Avenue
between 9th & 10th St.
New York, NY 10003, USA
(tel) 212-254-5130
(fax) 212-254-5239http://www.brama.com/cgi-bin/webdata_shevchenko.cgi?bramaclient=SHEVCHENKO&cgifunction=Search

Повідомлення відредагував: Oles - Пт, 15-12-06, 17:39
 
КамЮДата: Сб, 16-12-06, 00:14 | Повідомлення# 2
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Щиро вітаю, thumb
 
TryndjukДата: Сб, 16-12-06, 16:41 | Повідомлення# 3
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Oles)
У суботу 16 грудня о 5-ій годині в приміщенні Наукового товариства ім. Шевченка, буд. № 63 на Четверій авеню (це між 9 і 10 вулицями) в Нью-Йорку відбудеться "Літературний базар"

Вітаю, пане Олесь!
 
kokaДата: Нд, 17-12-06, 19:59 | Повідомлення# 4
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
дуже жаль, що я запізно прочитав, а то ото пробігаю я по Четвертій Авеню , дивлюся - толпа народу, думаю - а шо ж там дають ? може, опіум для народу якийсь американський ? але не став я втрачати дарма час, та й пробіг мимо...

а так би зайшов smile


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.

Повідомлення відредагував: koka - Нд, 17-12-06, 19:59
 
adeptДата: Нд, 31-12-06, 10:59 | Повідомлення# 5
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
prof Вітаю Вас дуже, хоча ми й не знайомі :-) respect
Тільки що Коку привітав із виданням, а тепер уже й Вас... Приємно, коли поряд - такі люди :-)
respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect


креатиф і кінець світу.
 
Мистецький Форум » * КНИГАРНЯ » А У МЕНЕ - ПРЕЗЕНТАЦІЯ !!! » "Літературний базар" у Нью-Йорку (Це моя перша презентація.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: