[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Послання семінаристам Гоголівської Академії від Ректорату » Перші гоголівські читання (Пропоную зібратись)
Перші гоголівські читання
КамЮДата: Пн, 22-01-07, 15:42 | Повідомлення# 31
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (koka)
Про Карпу і т.п. ? Утремо Карпі кирпу ?

Щось сильно нагадує рекламний слоган "НЕ ТАК". Паразитування на розкручених брендах - погана карма. Ще на память прийшла широка компанія "инших", sad .

 
zipaДата: Пн, 22-01-07, 19:42 | Повідомлення# 32
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгенько на форум не заглядав, (в новому офісі з інетом не так все добре як хтілось би), тому тіко ото зараз побачив це обговорення.
Звичайно, буду. Куренівка, особисто мене, повністю влаштовує.
Отже, вже вирішено - коли?


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
OlesДата: Пн, 22-01-07, 23:23 | Повідомлення# 33
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (koka)
Quote (КамЮ)
Цікава ідея. Але об'єднання має бути не стільки довкола доменного імені чи ДіджіРому, як навколо якихось спільних ідей, мистецьких уподобань, інакше воно буде невиразним і аморфним.

Я би краще сказав - навколо спільних цілей.
Наприклад, чи хочемо ми стати популярними письменниками, чи просто граємося в пісочок ?

Коко, ось моя спроба єдиної правильної відповіді на твоє запитання:

Ми граємося в пісочок для того, щоб просто стати популярними письменниками!

teehee snap

Добавлено (22-01-07, 23:23)
---------------------------------------------

Quote (КамЮ)
Ще на память прийшла широка компанія "инших"

Юрію, абсолютно серйозно пропоную розпочати шше ширшу кампанію "Енша література" (тобто в сенсі "Е-нша", чи то паки "Електронна"). Оце тоді буде катавасія для навкололітературної братії - сам чорт ногу зламає! crazy

Повідомлення відредагував: Oles - Пн, 22-01-07, 23:18
 
КамЮДата: Пн, 29-01-07, 17:06 | Повідомлення# 34
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Отже, що з читаннями?
 
MyroslavaДата: Пн, 29-01-07, 17:20 | Повідомлення# 35
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Деякі роз"яснення. Щодо зборів - вони будуть, але трохи пізніше, бо на даний момент часу відгукнулось досить мало людей, а хотілося б зробити щось глобальне і для всіх. тому я буду думати далі. wacko
ДО ОЛЕСЯ БЕРЕЖНОГО! Велике прохання відгукнутися на мейл! angry
А щодо широкої компанії "инших" - ги, на сайті проза ком юей у "підсумках року" вони отримали "почесне" звання "клоунів року" і за спробу створення старечої альтернативи і пропозицію на гратися в сучасну літературу, а готувати питання до Бога http://proza.com.ua/culture/deadline_2006.shtml
Цинічно, звичайно, і ульянов не для всіх авторитет, але щось у цьому є.
crazy :crazy: crazy


Повідомлення відредагував: Myroslava - Пн, 29-01-07, 17:42
 
kokaДата: Пн, 29-01-07, 17:33 | Повідомлення# 36
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
А щодо широкої компанії "инших" - ги, на сайті проза ком юей у "підсумках року" вони отримали "почесне" звання "клоунів року" і за спробу створення старечої альтернативи і пропозицію на гратися в сучасну літератури, а готувати питання до Бога http://proza.com.ua/culture/deadline_2006.shtml
Цинічно, звичайно, і ульянов не для всіх авторитет, але щось у цьому є.

Це часом не ті шановні митці, котрі після нашої презентації 1го діджірому в "Ляльці" відразу засідали ? І котрі нас обізвали "попсою" ?


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
MyroslavaДата: Пн, 29-01-07, 17:40 | Повідомлення# 37
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (koka)
Це часом не ті шановні митці, котрі після нашої презентації 1го діджірому в "Ляльці" відразу засідали ? І котрі нас обізвали "попсою" ?

Вони. Не чула, як вони нас обзивали, але нервово дихали мені у спину і скриготіли над вухом: мовляв, наш час вичерпаний і зараз їх презентація, швидше-швидше-швидше devil devil devil
 
kokaДата: Пн, 29-01-07, 18:02 | Повідомлення# 38
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
Вони. Не чула, як вони нас обзивали, але нервово дихали мені у спину і скриготіли над вухом: мовляв, наш час вичерпаний і зараз їх презентація, швидше-швидше-швидше

Моя дружина залишилася сидіти на своєму місці, коли ми порозходилися після презентації тусуватися. І, значить, до неї підходять "инші" і питають : а ви не письменниця ? Вона каже - ні.
- А-а-а, ну тоді сидіть.
Потім починається йихня презентація. Вступне слово йихнього главаря:
- ну , тільки шо , перед нами , засідала попса, а зараз приступаємо до презентації ми, справжні письменники


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
КамЮДата: Пн, 29-01-07, 19:22 | Повідомлення# 39
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Йде безкомпромісна боротьба не на життя а на смерть між різними літтусовками за 10 тисяч україномовних читачів. Кока, згадай, як мочили Діджіром лічності, що якимось боком причетні до БіЦу.
 
tanyaДата: Пн, 29-01-07, 19:24 | Повідомлення# 40
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (koka)
а зараз приступаємо до презентації ми, справжні письменники

на нступну презентацію (дай боже) поїдемо із мішком гнилої картоплі. І будемо сидіти до побєдного завершення усіх на світі презентацій, що будуть після нас fudge


модератор всіх поетів
 
MyroslavaДата: Пн, 29-01-07, 19:32 | Повідомлення# 41
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
згадай, як мочили Діджіром лічності, що якимось боком причетні до БіЦу.
БіЦ то "Буква і Цифра"? а хто мочив? якщо стронговський - то то він від себе, напевно. і в чомусь мав рацію, як не прикро. тобто я до його реакцій прислухаюсь. А щодо цифри, то ми здоровкаємся із віталієм мужем, я з ним консультувалась ще до того, як з"явився альманах, і взагалі мені здалось, що вони досить позитивно ставляться до всього, і до дідіжірому зокрема. book


Повідомлення відредагував: Myroslava - Пн, 29-01-07, 19:33
 
КамЮДата: Пн, 29-01-07, 20:23 | Повідомлення# 42
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Насамперед, у камєнтах цих лічностєй не було згадано жодного твору та жодного автора, то ж я маю величезні сумніви щодо того, що вони взагалі читали альманах. А антитезою до нашого ацтойного ольманагу були саме біцівські проекти.
 
tanyaДата: Пн, 29-01-07, 21:33 | Повідомлення# 43
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
добре, якщо ми говоримо про так звані літературні тусовки, то як маємо називатися ми?

це я для себе хочу визначити. Існує приблизно таке:

1. Ті, що позлазили із дерев (це маніхвест полкоління 2000)
2. Ті, що активно друкуються у виданнях.
3. Ті, хто ніде не друкуються.

а між ними:

1. постмодерністи-авангардисти.
2. всі інші - попсовики.

А пункту третього здається не дано no


модератор всіх поетів

Повідомлення відредагував: tanya - Пн, 29-01-07, 21:35
 
КамЮДата: Пн, 29-01-07, 21:44 | Повідомлення# 44
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Взагалі, історично якось так склалося, що найбільш цікаві автори, що формують обличчя ГАКу (звісно, є і виключення) тяжіють до класичних форм. Або ж у термінології братніх самвидавівських сайтів - попси, smile .
 
MyroslavaДата: Пн, 29-01-07, 22:15 | Повідомлення# 45
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Насамперед, у камєнтах цих лічностєй не було згадано жодного твору та жодного автора, то ж я маю величезні сумніви щодо того, що вони взагалі читали альманах. А антитезою до нашого ацтойного ольманагу були саме біцівські проекти.

яких лічностей?
альманах біцифра купували, це я знаю. поганого нічого не казали.
не треба шукати ворогів там, де їх нема. в них інакші завдання та інакша естетика. ось і все. і це не антитеза до нашого проекту, навряд вони з ним взвгалі співвідносяться.


Повідомлення відредагував: Myroslava - Пн, 29-01-07, 22:15
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Послання семінаристам Гоголівської Академії від Ректорату » Перші гоголівські читання (Пропоную зібратись)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: