[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький Форум » * ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ , ЩО СТОСУЮТЬСЯ ФОРУМУ » Що і як ? » Реєстрація (Чи проблема?)
Реєстрація
adeptДата: Ср, 29-11-06, 17:25 | Повідомлення# 1
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Під час реєстрації одне з полів для заповнення - "Гасло". Воно збиває з пантелику, бо має бути "Пароль". Чи це я просто тормоз, чи ні, але клікав реєструватися тричі, доки не второпав, що це ніяке не гасло, а пароль (тому що його треба повторити). У когось були такі проблеми?

креатиф і кінець світу.
 
kokaДата: Ср, 29-11-06, 23:38 | Повідомлення# 2
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
гасло - воно ж і є пароль
треба частіше відвідувати націоналістичні сайти smile


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
adeptДата: Чт, 30-11-06, 10:59 | Повідомлення# 3
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
А я, телепень і дурбелина, не додумався! :-)

креатиф і кінець світу.
 
svetakedykДата: Чт, 30-11-06, 11:34 | Повідомлення# 4
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну ти тричі, а я майже разів зо п'ть. Що ж це за гасло подумала я. І вирішила написати - жінка гарна, бо щаслива. А воно не пишеться... Так як я не відвідую національні сайти, то і не знала. А настільки дурна, що не здогадалася.
Бо справді повторювати двічі треба пароль, а тут гасло.


Sveta
 
kokaДата: Чт, 30-11-06, 15:54 | Повідомлення# 5
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
Ну ти тричі, а я майже разів зо п'ть. Що ж це за гасло подумала я. І вирішила написати - жінка гарна, бо щаслива. А воно не пишеться... Так як я не відвідую національні сайти, то і не знала. А настільки дурна, що не здогадалася.
Бо справді повторювати двічі треба пароль, а тут гасло.

"Пароль" щироукраїнською буде "гасло".
Багато хто плутає значення слів "гасло" і "лозунг" :

Один партизан запитує іншого :
- Ти чого застрелив Штірліца ? Це ж , типу, наш союзник проти швабів ?
- Та, я його запитую - "гасло?". А він замість "я покупаю славянскіє шкафи" говорить мені "слава векепебе!"


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
pathfinderДата: Пн, 04-12-06, 22:36 | Повідомлення# 6
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж не відвідую нац. сайтів, але здогадатися все одно не було дуже важко (хоча б тому, що пароль завжди питають після логіна) smile
 
---k@mikaz'e_# BoGDanДата: Нд, 11-03-07, 12:30 | Повідомлення# 7
Група: Семінарист





Не знаю де спитати, просто хочу поселитись на якому небудь форумі, але є проблема.
В Інтернеті я спілкуюсь українською, але більшість моїх віршів і творів - російські. А як я бачу тут суто українські вірші. Чи є сенс реєструватись, що б викласти вірші російською?
 
kokaДата: Пн, 12-03-07, 11:11 | Повідомлення# 8
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Не знаю де спитати, просто хочу поселитись на якому небудь форумі, але є проблема.
В Інтернеті я спілкуюсь українською, але більшість моїх віршів і творів - російські. А як я бачу тут суто українські вірші. Чи є сенс реєструватись, що б викласти вірші російською?

на нашому форумі ви можете викласти вірші будь-якою мовою ; але не гадаю, що їх обговорення буде настільки активним, наскільки би Вам хотілося ;

на сайті ГАК - лише українською ;

можете зайти на http://www.litclub.us/
там Вам напевне будуть раді

а взагалі - пишіть українською, це цікаво і корисно smile


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
---k@mikaz'e_# BoGDanДата: Вт, 13-03-07, 11:21 | Повідомлення# 9
Група: Семінарист





Хм... Все одно дякую. Я вже зрозумів це (подумав над цим). Але по сайту ще полажу :)

Добавлено (13-03-07, 11:21)
---------------------------------------------
А що до мови. Я взагаліто космополіт, і моя б воля, вивчив би всі... Але українська особливо гарна! Хисту просто немає ще писати вірші українською. В Інтернеті я просто тренуюсь. Сподіваюсь колись заговорю повністю рідною мовою.

 
СемінаристДата: Вт, 21-08-07, 21:31 | Повідомлення# 10
Група: Семінарист





Привіт. Із реєстрацією - все нормально. Проблема інша - не можу розмістити твори. Заходжу у віконечко "Автору", уводжу логін,пароль,а воно мені: недостатньо прав. Що робити?
 
Мистецький Форум » * ТЕХНІЧНІ ПИТАННЯ , ЩО СТОСУЮТЬСЯ ФОРУМУ » Що і як ? » Реєстрація (Чи проблема?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: