[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мистецький Форум » * ДРУКАРНЯ » Де і як надрукувати свої твори » Другий номер альманаху "Межі" (Збираються твори для другого номера альманаху.)
Другий номер альманаху "Межі"
kolybaДата: Ср, 04-07-07, 16:11 | Повідомлення# 1
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ГО "Мистецький Український Рух (МУР)" оголошує набір творів до другого номера Альманаху "Межі", презентація якого планується на Львівському Форумі видавців.

Тематика, жанр і стиль - необмежені. назва "Межі" вказує на те, що автори різні, між ними вони і проходять. Але існує декілька зауважень: бажано без незензурщини (хіба з нею там ліпше видно сюжет), твори мають бути художні, а не суспільно-політичні (це вже публіцистика). Бажано першодруки, але можуть бути й інші (якщо не друкувалися в якихось великих відомих виданнях).
Приймається проза і поезія (тільки українською мовою), об'єм - приблизно 10 сторінок А4 (або більше, все одно згодом вони перебираються).
Ціна публікації буде залежати від тиражу, кількости авторів, і, відповідно, сторінок. Тому поки що це невідомо.
Орієнтовна дата публікації - кінець серпня, щоб було готово до Форуму видавців у Львові.

Звертатися: mkolyba@yahoo.com, ICQ 216-467-652

Прикріплення: 87020773.jpg (2.0 Kb)


Ніколи не бійся казати "Ніколи"
 
cordaДата: Ср, 04-07-07, 17:46 | Повідомлення# 2
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Ваш аватар, Максе, поряд з цим оголошенням виглядає якось малообіцяюче і не створює гаківчанам зайвих надій щодо альманаху... haha
Чи це просто така собі дуля, щоб не врікли? rolleyes


Не вір, не бійся, не проси.

Повідомлення відредагував: corda - Ср, 04-07-07, 20:43
 
tanyaДата: Ср, 04-07-07, 22:27 | Повідомлення# 3
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Ось яка цікава ситуація складається, ось складається яка цікава ситуація... biggrin

Quote (corda)
якось малообіцяюче і не створює гаківчанам зайвих надій щодо альманаху...

згодна! згодна із corda у тому сенсі, що останнім часом з"являються на ГАКу ось такі оголошення "Терміново набираються твори, потрібні автори для альманаху!!!!і т.п." А результати ось таких оголошень??? Та, власне, ніяких.
ЯК правило листи повертаються із надісланими творами, а якщо листи і не повертаються, то від редакторів ні "гу-гу" - словом, вдавання глухоти і німоти причому у досить загостреній формі.

Так ось: я , безумовно, не є власницею даного сайту, а лишень скромний рядовий автор shy , однак... складається враження, що ось такими оголошеннями люди піарять свої альманахи. Тобто: завдання не набрати текстів з даного сайту, а просто зробити симпатичну рекламку.

Максиме, я не хочу ось усі ці кпини пришпилити на вашу адресу. Безумовно!!!! Ви з усією відповідальністю поставились до даного оголошення... однак. Давайте проекспериментуємо ось яку річ: ми, тобто усі автори, що захотіли надрукуватися саме у ДРУГОМУ НОМЕРІ альманаху МЕЖІ надсилаємо Вам твори, а ви, в свою чергу, коли зробите (безумовно чесний відбір) анонсуєте невеличке оголошення ось у цій темі ось на даному форумі про імена тих, хто потрапив до часопису. А ще - можна було би згрупувати ГАКівчан до такого собі гурту ГАК - тобто так і подати у альманасі biggrin

Ну то добре. Поспішаю надіслати твори, надіюсь, що з поданою адресою глюків не буде no

P.S. Симпатична дуля. haha Тішить те, що ви не носите її в кишені...


модератор всіх поетів

Повідомлення відредагував: tanya - Чт, 05-07-07, 00:44
 
kolybaДата: Чт, 05-07-07, 13:35 | Повідомлення# 4
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
щодо альманаху - я дійсно збираю твори, а не рекламую альманах, бо його ше нема smile
аватар вчора разів десять пробував замінити - форум висне. сьогодні ше попробую


Ніколи не бійся казати "Ніколи"
 
MyroslavaДата: Чт, 05-07-07, 14:25 | Повідомлення# 5
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
в мене лишень невелике побажання до гаківців - щоб подані твори принаймні не повністю повторювали ті, що увійдуть до другого дідіжіталу dry (ну, щодо цього вже майже кожен з авторів в курсі)

бо одночасно видавати одне й те саме сенсу нема smile
а так - успіхів smile :) smile

Повідомлення відредагував: Myroslava - Чт, 05-07-07, 14:26
 
zipaДата: Пт, 06-07-07, 12:08 | Повідомлення# 6
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kolyba)
Ціна публікації буде залежати від тиражу, кількости авторів, і, відповідно, сторінок. Тому поки що це невідомо.

Це запитання вже хтось задавав, але відповіді особисто я не бачив. Можливо пропустив.
Що мається на увазі під "ціною публікації"?
Гонорар авторові чи автор платить альманаху за публікацію?
Буду дуже вдячний за відповідь.


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
kolybaДата: Сб, 07-07-07, 14:36 | Повідомлення# 7
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор платить за публыкацыю

Ніколи не бійся казати "Ніколи"
 
tanyaДата: Сб, 07-07-07, 15:27 | Повідомлення# 8
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
тааааак... Максе, краще б ви дулю не знімали.... Та мейлик ваш краще би глючив... biggrin Вважайте, що моїх творів ви не отримували.

З найкращими побажаннями,
Тетяна Мельник.


модератор всіх поетів
 
zlanichДата: Нд, 08-07-07, 13:15 | Повідомлення# 9
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу приєднатися до слів Мирослави і нагадати нашим авторам відомі слова Пастернака про головну мету творчості smile
 
tanyaДата: Нд, 08-07-07, 19:19 | Повідомлення# 10
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (zlanich)
Хочу приєднатися до слів Мирослави і нагадати нашим авторам відомі слова Пастернака про головну мету творчості

а яка основна мета творчості? surprised


модератор всіх поетів
 
zlanichДата: Нд, 08-07-07, 20:11 | Повідомлення# 11
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (tanya)
а яка основна мета творчості?

за словами Бориса Леонідовича Пастернака, "цель творчества - самоотдача...", і так далі за відомим текстом.

я приєднуюсь до нього.

 
tanyaДата: Пн, 09-07-07, 00:08 | Повідомлення# 12
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
АААААААААААААААААААА biggrin

Так ця думка не є новою, оскільки Борис Пастернак просто перефразував укр.народну приказку, чи... навіть пісню "сам п"ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю..." hands

ой, Андрійку, це ж просто паскудна одноманітність wink


модератор всіх поетів
 
ОлександрДата: Пн, 09-07-07, 11:26 | Повідомлення# 13
Група: Семінарист





Чого ж одноманітність?
Якщо Бог дає писати, то, мабуть, гріх того не робити.
 
zipaДата: Пн, 09-07-07, 12:38 | Повідомлення# 14
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kolyba)
Автор платить за публыкацыю

Ги smile
Я, звичайно, поважаю МУР, але за власні гроші надрукуватись я і сам можу smile
Творчих успіхів!


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
Мистецький Форум » * ДРУКАРНЯ » Де і як надрукувати свої твори » Другий номер альманаху "Межі" (Збираються твори для другого номера альманаху.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: