[ГПКЧ ]
Головна » Статті » ГЕОПОЛІТИКА » Наша Біла Раса

Сучасний історичний момент -3
Попередня лекція тут.

На доповнення до попередніх п'яти відмінностей сучасного історичного моменту  від того, що діялося 150-200 років назад, слід зазначити ще наступні моменти:

6)
  150-200 років назад людство не знало такого явища, як "світова війна".   Війни були, в основному, локального характеру та малозатяжними.  Хоча наполеонівські війни та особливо битва під Ватерлоо вже були предвісниками  Першої світової війни. По суті, наполеонівські війни та битва під Ватерлоо і були саме Нульовою Світовою війною.  І це не випадково, що багато істориків  вбачають схожість в образах Наполеона та Гітлера. Усе це має реальне підгрунтя, і зовсім не фантастичне, а цілком  прагматичне.

Сьогодні людство вже пережило дві світові війни, а якщо по суті, то, враховуючи "нульову" наполеонівську  війну, цілих  три світових війни, а також - четверту "холодну"  війну  та п'яту - інформаційну, котра триває і зараз.

Певні клани, котрі розробили методику розв'язування   світових воєн, залишаючись при цьому "білими  та пухнастими", у будь-який  час, коли забажають, можуть розв'язати чергову світову ядерну чи звичайну війну.  Чи варто говорити, що це - ті самі люди, котрі друкують жидоамериканський долар?

Отже, різниця полягає у тому, що сьогодні  у будь-який момент існує небезпека, що може бути  спровокована та розв'язана  чергова світова  війна з метою зменшення  народонаселення планети Земля, перерозподілу суходолу  та  покладів корисних  копалин. Чи, іншими словами, йде боротьба (війна) за ресурси, природні та людські.

7) 150-200 років назад швидкість розповсюдження (поширення)  інформації була дуже низькою.  Саме завдяки цьому Натан Ротшільд зміг першим дізнатися результати битви під Ватерлоо та шляхом дезінформації суспільства  і нечесної гри на біржі  скупити чи не 50%  акцій британської економіки.

Сьогодні шляхи та способи поширення (дез)інформації дозволяють передавати інформацію на тисячі  і тисячі кілометрів  практично миттєво, у сотні разів швидше, ніж це можна було робити навіть за допомогою надзвукових літаків.

Така можливість поширення (дез)інформації  сьогодні дає можливість встановлення інформаційної диктатури   однієї раси над іншою.

Чи варто нагадувати, що сьогодні більшість впливових засобів   масової (дез)інформації належить саме тим кланам, котрі друкують жидоамериканський долар?

Майже двісті років назад Натан Ротшільд сформулював  свою геніальну фразу:
"Хто володіє інформацією - той володіє світом".


Сьогодні ця фраза втратила свою актуальність, її знає практично кожен студент факультету кібернетики чи прикладної економіки. А оскільки ця фраза  стала загальновідомою і кожен намагається заволодіти   інформацією, щоб після того заволодіти світом, то клани Ротшильдів-Рокфелерів  уже давно  відпрацювали нову стратегію, котру поки що тримають у таємниці, але, по суті, ця таємниця  є "секретом Полішинеля".

Через свої засоби масової (дез)інформації вони поширюють замість достовірної інформації дезу, котру  наївний обиватель, що називається, "хаває"    і після цього вважає, що набув підстав приступити до володіння світом :)

Насправді ж світом володіє той, хто володіє ДОСТОВІРНОЮ   інформацією.
А той, хто володіє ДЕЗІНФОРМАЦІЄЮ - не володіє нічим.

Інша справа, що світом сьогодні володіють ті, що володіють ЗАСОБАМИ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ. І навпаки, ті, що володіють засобами дезінформації,  володіють  і самим світом.

Погодьтеся, що є суттєва різниця  між "володінням дезінформацією"  і "володінням засобами масової дезінформації", чи не так?

Тому більшість людей  на планеті сьогодні  взагалі не уявляють, у якому світі вони живуть. Вони все ще наївно вірять  у те, що у ранкових газетах буде написана чистісінька правда  :)

Не для того жиди захопили практично усі центральні газети після розвалу СРСР, щоб писати людям правду. Не для того вони і захопили усі телеканали, щоб розповідати людям правду.  Через усі канали ЗМ(д)І йде маніпуляція  вашою свідомістю, з метою отримати політичну нестабільність і, користуючись цією нестабільністю, "розділяти і владарювати".

8) 150-200 років назад корупції практично не було і не могло бути. Для того, щоб здобути завдяки корупції  якісь матеріальні вигоди, слід було заплатити реальні (не паперові!) гроші. Але завдяки страху перед монархом  суми  за  корупційне діяння  могли бути настільки величезними, що втрачалася усіляка вигода від пропозиції хабаря.

Після 24 грудня 1913 року завдяки отриманій можливості масово і безконтрольно  друкувати паперові жидоамериканські гроші та  використовувати їх у корупційних схемах, корупція щоразу  зростала і посилювалася. Адже за будь-яку отриману вигоду внаслідок  корупційного діяння можна було заплатити яку завгодно велику   грошову  суму  жидоамериканськими папірцями, котрі не вартують навіть фарби та паперу, на котрому   вони надруковані.

Тому за ці 100 років  з моменту створення ФРС корупція настільки  зрослася   із владою у багатьох країнах, що побороти їх  практично неможливо, не знищивши  попередньо ФРС та паперовий жидоамериканський долар.

9) 150-200 років  юридично-правова  система у багатьох країнах була простою і зрозумілою.

З того часу  завдяки тому, що адвокатським бізнесом  стали займатися євреї, було ухавлено стільки законів, що без досвідченого адвоката   проста людина себе захистити практично не може. А   використання досвідченого адвоката коштує чимало грошей.

Власне, саме завдяки тому, що адвокатську справу зробили адвокатським шоу-бізнесом, у багатьох "правових" державах процвітають єврейські адвокатські  контори. Наприклад, чоловік з дружиною подають на розлучення, кожна сторона наймає свого адвоката; адвокати достеменно виясняють, яке у подружжя існує майно, і роблять так, що все це майно не дістається нікому із подружжя, а переходить у власність адвокатів.

Таким чином, судові процеси   можуть тривати роками і десятиліттями. Люди позбуваються свого часу, грошей і майна, а  адвокати відомо якої національності на цьому збагачуються.

10) нарешті, 150-200 років назад існував  широкий прошарок дворянства. "Слово дворянина" багато що означало і часто слугувало еквівалентом грошей.

Сьогодні ж, внаслідок тотального винищення дворянства за допомогою революцій, світових воєн та засобів "демократії"   таке поняття, як "слово честі"  взагалі втратило свій первинний смисл, люди забули, що таке  честь і совість, і думають лише про те, як би заробити побільше жидоамериканських зелених папірців.Категорія: Наша Біла Раса | Додав: koka (14-08-13)
Переглядів: 544 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]