[ГПКЧ ]
Головна » Статті » ХУДОЖНІ ТВОРИ » Кока Черкаський

Юрій Долгорукий - українець!
Юрій Володимирович "Долгорукий" - мабуть, більший слов'янин та українець, аніж інші, старші діти Володимира Мономаха. Так як усі старші брати\сестри Юрія Долгорукого - від іншої матері, від англо-саксонської принцеси Гіти. А Юрій Долгорукий - від молодої дружини Мономаха, половчанки, на котрій він одружився після смерті Гіти. 

Таким чином, уся ненависть до Юрія Долгорукого, котра історично передалася теперішнім "українцям", зумовлена тим, що старші Мономаховичі були дуже незадоволені повторним шлюбом батька і появою нових спадкоємців від молодої мачухи. Гадаю, що вони його почали ненавидіти ще в утробі матері. Тому Долгорукому довелося втікати від гніву своїх старших братів\сестер на Північ.

Традиція брати нову, молоду жінку, котра могла бути однолітком старших дітей, не рідкість для київського престолу. Батько Володимира Мономаха, князь київський Всеволод Ярославович (син Ярослава Мудрого, онук Владіміра Красне Солнишко і дід Юрія Долгорукого) також свого часу взяв собі молоду дружину-половчанку після смерті матері Володимира Мономаха.


Отже, у Володимира Мономаха від принцеси Гіти було 10 дітей:
Мстислав, Ізяслав, Святослав, Роман, Ярополк, Вячеслав, Марія, Євдоксія, Євфимія, Агафія (до речі, у чоловіків імена були руські, у жінок - жидохристиянські). Потім Гіта помирає, і Володимир одружується на молодій дочці половецького хана, котру вихрестили і нарекли жидохристиянським іменем Євфимія. І от у них з'являється первісток - Юрій. Перший син, котрому дають не слов'яно-руське ім'я, а теж жидохристиянське.
 
На момент народження  Юрія найстаршому сину  Мономаха Мстиславу було близько 15 років, Ізяславові - 13=14  років, Святославові - 12 років, Роману - 10 років, Ярополку -9, Вячеславові - усього 8 років.  Скільки було років іншим дітям -достеменно невідомо.
 
Отже, можемо собі уявити  ситуацію:  зникла (чи то померла, чи то пішла у монастир, чи у темницю)  мати десяти принців та принцес. Минає якийсь час - батько бере собі нову дружину, практично одного віку зі старшими дітьми.  Діти збираються на нараду, і між ними відбувається приблизно така розмова:
 
- Daddy із глузду з'їхав! Узяв собі молодуху!!
- Сволота! Він зрадив нашу mother!!!
- Так! Він  never любив nigther нашу маму, nor нас!
- If він по-справжньому кохав нас  і нашу mother - він never б не одружився на цій дикарці!
- Коли ця bitch народить нам братіка - треба  буде його згодувати свиням. 
- Wellput! Навіщо нам ще один  претендент на київський трон!?
 
 
Подобається ·  ·  · Розрекламувати (платно)  · 
 
Категорія: Кока Черкаський | Додав: koka (10-07-13)
Переглядів: 36227 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]