[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Мистецький Форум » * КНИГАРНЯ » Продаю свою книжку ! » Віртуальна бібліотека ГАКу (книги та видання, де нас можна прочитати....)
Віртуальна бібліотека ГАКу
kokaДата: Пн, 29-01-07, 00:15 | Повідомлення# 31
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Oles)
Добавлено (27-01-07, 01:25)
---------------------------------------------
До речі, друзі, прошу зазирність сюди

Привіт, друже Олесь. Зазирнув туди, і що я бачу ? Бачу дещицю неточностей , ось що я там бачу !

"Поважний гість не вдарив чолом у багно – майстерно балансуючи, випив усе до краплиночки, не пролив жодної. Як і личить справжньому гетьманові! Шляхетно витер вуста шовковим носовичком, що зграйно пасував до кольору"

НМД , слід було писати "Поважний гість не вдарив мордою у багно ", принаймні "фізією" або "обличчям" ;

і не "зграйно", а "зграбно" - гадаю , це очепятка.

"дзумкотять телекамери" - що малося на увазі ? телекамери - не кінознімальніапарати, працюють загалом безшумно.

"сушений перець" - краще було би "засушений перець", або ж "в"ялений перець".

не "онендо " , а "ондо" smile або "ген ондо", або "он ондо" smile - але тут я не впевнений smile

"обидві слові... " ??????? мусило б бути " обидвА словА" ?? чи не так ??

"ніби пурнув у калюжу" - може "пІрнув у калюжу" ?? бо "пурнув" - це зовсім Инше ?

"чарочка перцівчоки" - очепятка, "перцівОчки"

!! "Частиною небокраю вже насувала ніч." "небокрай" - це ж і є частина неба, "край неба"; якось треба переінакшити,на кшталт "небокраєм насувала ніч" чи "частиною неба насувала ніч", але краще, щоб без "частини"...

"Похмура і невідворотна, як чорний мерседес. " - як це ?? Взагалі. "мерседеси" різні бувають , не обов"язково всі "мерседеси" пагані, є і хароші smile

А так загалом - непогано, політичний і нравствєнний моменти автор уловив правильно smile
Хоча насправді ми всі в такому лайні, що треба ставити протилежний смайл - sad


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
OlesДата: Вт, 06-02-07, 23:10 | Повідомлення# 32
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Вітання, друже Коко!
Щиро дякую за коментарі. Шкода, що вони якось загубились і я не зміг відгукнутися раніше. Спершу зазначу, що в "Ї" було надруковано найостаннішу на той час версію тексту. Утім, відтоді вже минуло чимало часу, протягом якого я продовжував виполувати бур"яни. Тому деякі зауваги насьогодні вже втратили актуальність.

Отже:
"Поважний гість не вдарив чолом у багно – майстерно балансуючи, випив усе до краплиночки, не пролив жодної. Як і личить справжньому гетьманові! Шляхетно витер вуста шовковим носовичком, що зграйно пасував до кольору"
НМД , слід було писати "Поважний гість не вдарив мордою у багно ", принаймні "фізією" або "обличчям" ;

Цього вже немає взагалі. Я викинув, бо воно практично є повтором думки, яку вже було вичерпно висловлено.

і не "зграйно", а "зграбно" - гадаю , це очепятка.
Ні, друже, це не очепятка. "Зграйно" тут є доречнішим словом, бо воно найліпше стосується саме пасування кольорів і візерунків.

"дзумкотять телекамери" - що малося на увазі ? телекамери - не кінознімальніапарати, працюють загалом безшумно.
Ключове слово в твоєму вислові для мене - "загалом". Дуже тихенько, майже зовсім тихесенько, але таки "дзумкотять" коли натискаєш кіпочку Record.

"сушений перець" - краще було би "засушений перець", або ж "в"ялений перець".
Згоден, що твої варіанти припустимі, але мій варіант не є помилковим.

не "онендо " , а "ондо" або "ген ондо", або "он ондо" - але тут я не впевнений
Усі ці слова й вислови (а їх є ще набагато більше) мають місце бути в укрмові!

"обидві слові... " ??????? мусило б бути " обидвА словА" ?? чи не так ??
Ні, не мусило б бути. Це форма двоїни. Досить рідкісна форма, повернення якої обстоюють радикально щирі та свідомі. Тут, НМД, ця форма відіграє сатирично-гумористичну функцію.

"ніби пурнув у калюжу" - може "пІрнув у калюжу" ?? бо "пурнув" - це зовсім Инше ?
Ні, не инше. Це синоніми. Утім, звучання слова "пурнути" в контексті калюжі навіює ще й инші думки, чим я і скористався!

"чарочка перцівчоки" - очепятка, "перцівОчки"
Очепятка. Дякую, виправлено.

!! "Частиною небокраю вже насувала ніч." "небокрай" - це ж і є частина неба, "край неба"; якось треба переінакшити,на кшталт "небокраєм насувала ніч" чи "частиною неба насувала ніч", але краще, щоб без "частини"...
Йдеться про західну частину небокраю. Небокрай - це обрій, горизонт. Отже, у певній частині (західній) горизонту/небокраю/обрію ставало темно, бо звідти насувала ніч.

"Похмура і невідворотна, як чорний мерседес. " - як це ?? Взагалі. "мерседеси" різні бувають , не обов"язково всі "мерседеси" пагані, є і хароші
Взагалі "мерседеси" бувають різними, але конкретно у цьому конкретному тексті "мерседеси" у чорній урядовій кавалькаді різними не бувають. Воні всі чорні й урядові, важкі та броньовані, рухаються по спорожнілому шосе прямо і впевнено, не звертають ні перед ким і ні перед чим... (навіть і коли за рогом на них чигає КамАЗ) batman

Друже, дуже і дуже дякую за увагу до мого тексту! Будь ласка прискіпливо і вимогливо читай і надалі. Лишень у цьому - запорука успіху наших майбутніх творів.
Щиро,
Олесь Б smile

Повідомлення відредагував: Oles - Ср, 07-02-07, 22:54
 
КамЮДата: Чт, 01-03-07, 09:28 | Повідомлення# 33
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
В 11 числі "Київської русі" в "Забороненій зоні"вийшов друком найполемічніший твір, що був розміщений на сайті Академії з часу її заснування - "Аборт" Василя Федоріва (Грозіва).
 
tanyaДата: Чт, 01-03-07, 14:20 | Повідомлення# 34
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
оце так новина!!! Дуже і дуже радію за цього автора і особливо за те, що "Аборт" таки побачив сіт (хоч як це і не оксюморонно звучить smile

мої щирі-щирі вітання автору flower


модератор всіх поетів
 
kokaДата: Чт, 01-03-07, 17:24 | Повідомлення# 35
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
В 11 числі "Київської русі" в "Забороненій зоні"вийшов друком найполемічніший твір, що був розміщений на сайті Академії з часу її заснування - "Аборт" Василя Федоріва (Грозіва).

Вітаємо !!!!!
Цікаво, як туди пробиться , у цю КИЇВСЬКУ РУСЬ ??


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
MyroslavaДата: Чт, 01-03-07, 21:33 | Повідомлення# 36
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (koka)
Вітаємо !!!!!
Цікаво, як туди пробиться , у цю КИЇВСЬКУ РУСЬ ??

Щодо Федорова, то вони зв"язувались зі мною та прохали його контакти. Сказали, що знайшли оповідання на сайті. Тобто про ГАК вони знають, читають, але логіка обрання творів мені наразі невідома.
Я от їм, на їх же прохання, зробила невелику добірку гаківських поезій, як складеться її доля - подивимось.
 
МалахайДата: Пт, 02-03-07, 21:11 | Повідомлення# 37
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
У "Видавничому домі "Панорама" вийшла книга Олексія Спейсера Кацая "Пекло". tongue
Щиро вітаю автора!!! hands


Повідомлення відредагував: Малахай - Пт, 02-03-07, 21:12
 
tanyaДата: Нд, 04-03-07, 19:18 | Повідомлення# 38
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
мої щирі вітання автору!!! flower

модератор всіх поетів
 
КамЮДата: Пн, 05-03-07, 08:30 | Повідомлення# 39
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Наскільки я знаю, цей твір спочатку вийшов у автоперекладі в Росії під назвою "Ад". Щиро вітаю Олексія Спейсера із публікацією в Україні.
Дуже хотілося б крім оригінальних і цікавих поезій прочитати на ГАКу і його нову прозу.


Повідомлення відредагував: КамЮ - Пн, 05-03-07, 08:32
 
kokaДата: Пн, 05-03-07, 14:00 | Повідомлення# 40
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
приєднуюся до вітань !

як говорять О.Бережний і КамЮ, "щиро" вітаю колегу Спейсера з виходом книги !
але, привітати, звичайно, це мало ; пропоную "безвоздмєзднотоєстьдаром" скористатися розділом форуму "продаю свою книгу" ;

чи просуванням книги займається суто видавництво ??


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
МалахайДата: Чт, 08-03-07, 13:38 | Повідомлення# 41
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Вийшов 5 том альманаху сучасної української літератури «Нова проза».
В ньому є твори Олександра Пащенка. Щоправда які - не знаю.
Щирі вітання! biggrin
 
tanyaДата: Вт, 13-03-07, 18:11 | Повідомлення# 42
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
До речі, прочитавши посилання, надибала ім*я і Марії Козиренко (а це також одна із авторок ГАКу smile )

Мої щирі вітання!!! flower


модератор всіх поетів
 
zipaДата: Чт, 15-03-07, 14:24 | Повідомлення# 43
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Цієї суботи о 23.00 (з повтором у неділю об 11.00) на телеканалі Тоніс в програмі "Диваки" можна буде побачити сюжет про Зіпу.
Почитаю казочку - сподіваюсь її не вирізали smile


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
cordaДата: Чт, 12-04-07, 22:56 | Повідомлення# 44
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Шановна громадо,
найближчим часом має вийти у періодиці стаття Юрія Гаврилюка (Юрія з Підляшшя), людини, яка немало зробила і робить для розвитку культурного життя української діаспори у Польщі.
Стаття про Остапа Лапського, а це - її фрагмент у і-неті:
http://www2.maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_culture&key=1174043790&action=view
Подальших Вам успіхів, пане Юрію!

Добавлено (12-04-07, 22:56)
---------------------------------------------
До Вашої уваги - чергові статті Юрія Гаврилюка у періодиці:

http://www.day.kiev.ua/179275/

http://www.day.kiev.ua/178258/

http://www.day.kiev.ua/177827/

http://inlit.com.ua/node/54


Не вір, не бійся, не проси.
 
tanyaДата: Пт, 20-04-07, 23:16 | Повідомлення# 45
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
вітаю Юрія Гаврилюка із публікаціями!!! flower

модератор всіх поетів
 
Мистецький Форум » * КНИГАРНЯ » Продаю свою книжку ! » Віртуальна бібліотека ГАКу (книги та видання, де нас можна прочитати....)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: