[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Вітаємо Юрія Камаєва з публікацією у часописі Київська Русь
Вітаємо Юрія Камаєва з публікацією у часописі Київська Русь
AntonДата: Чт, 18-01-07, 19:32 | Повідомлення# 1
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Юрію, вітаю щиро.

Оповідання називається "Неподолане прокляття"

Дещо несподіваний для мене фантазійний жанр оповідання, відчувається любов до Урсули Ле Гуїн і непересічний рівень гравця в Героїв-3 smile Втім, середньоазійський антураж якось те все трохи виправляє. Я не дуже розбираюся у фентезі і не знаю, чи ще хтось з армії фентезійних авторів вже діставався до Самарканду, Каракумів і Пянджу, але вийшло досить цікаво.

Те, що чарівник застосовує хакерські прийоми для "злому" гробниці завойовника виглядає досить кумедно. Занадто войовнича жінка - теж, хоча автор може цього й не хотів. Мене взагалі войовничі Ксени, Забужки й Зборовські чомусь веселять. Це ознака часу мабуть така, запізніла реакція українців на фемінізм без розуміння того, що в нас жінки і так завжди були вільними й самодостатніми, іноді аж занадто, досить згадати незабутню арію Одарки із "Запорожця за Дунаєм".

В фентезійній же Середній Азії така жінка-воїн взагалі виглядає кумедно, як на мене.

Прочитав одним махом, сподобалося. Особливо, коли зрозумів, яке саме прокляття виявилося неподоланим smile

Ще раз вітаю з публікацією.

Усі терміново шукайте "КР", випуск "Шляхи" у своїх книжкових крамницях, читайте і вітайте Юрія також smile


Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
tanyaДата: Чт, 18-01-07, 20:45 | Повідомлення# 2
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Мої щирі вітання, Юрію! Так тримати!!!!! flower

модератор всіх поетів
 
КамЮДата: Пт, 19-01-07, 00:08 | Повідомлення# 3
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Антоне, Таню - щиро дякую. holiday

Quote (Anton)
Мене взагалі войовничі Ксени, Забужки й Зборовські чомусь веселять. Це ознака часу мабуть така, запізніла реакція українців на фемінізм без розуміння того, що в нас жінки і так завжди були вільними й самодостатніми, іноді аж занадто, досить згадати незабутню арію Одарки із "Запорожця за Дунаєм".

Мені теж вони видаються дещо кумедними із цих самих причин. Але не буду сягати аж макарійської доби або архаїчних часів, описаних Гомером. Звернуся до батька історії Геродота. Він пише про нещасну долю сарматських дівчат, що не могли вийти заміж, доки не вбють 1-3 ворогів (цифра змінювалася в залежності від політичної кон'юнктури). Саме з них складалася найкраща панцирна кіннота античного світу.
Мабуть певні ментальні риси українське жіноцтво винесло ще з тих часів, smile .

 
OlesДата: Пт, 19-01-07, 00:47 | Повідомлення# 4
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Юрію!
Щиро вітаю з добрим початком і зичу багато більше публікацій, як у "КР", так і в инших часописах! Дайош "гоголівців" у папері!!!
hands king hands

До речі, "Шляхи" це яке число? Щойно до мене потрапило восьме число "Протяг" (здогадатися з одного разу чому саме це! crazy ).

Юрію, а ти постив попередньо це оповідання десь в Мережі? Якщо маєш зайвого автірського примірника "Шляхів" - буду канючити аби мав ласку вислати мені автографоване число shades

 
КамЮДата: Пт, 19-01-07, 11:29 | Повідомлення# 5
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Олесю, дякую. Як тільки отримаю - одразу вишлю до З'єднаних Американських Стейтів. Вишли милом адресу. Навзаєм буду просити автографований "Протяг", оскільки інтуіція мені підказує, що там є щось твоє.
До зустрічі на українських теренах.

P.S.

"Неподолане прокляття" - це моє дебютне оповідання на ГАКу.

Повідомлення відредагував: КамЮ - Пт, 19-01-07, 11:31
 
AntonДата: Пт, 19-01-07, 12:13 | Повідомлення# 6
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Юрію, а може б того, ти до Києва виберешся у зв'язку з цією приємною подією?

Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
КамЮДата: Пт, 19-01-07, 12:35 | Повідомлення# 7
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Намагатимусь потрапити на запропоновані пані Мирославою читання на початку лютого. Якщо вони з якихось причин не відбудуться - можна завжди зорганізуватися за румкою кохве, smile .
 
AntonДата: Пт, 19-01-07, 16:26 | Повідомлення# 8
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Треба, щоб відбулися smile

Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
kokaДата: Сб, 20-01-07, 13:50 | Повідомлення# 9
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Я повернувся smile
І тут на мене чекає такий приємний сюрприз !!!
Найцікавіше, що я кілька разів протягом цих вакацій телефонував панові КАмЮ і розмовляв, а він анічирик про цю публікацію !!! smile Я розумію, що скромність прикрашає істинного мак-арія, але ж щоб аж настільки !!!!

Ну що ж, мені залишається лише щиро щиритися і слати найщиріші вітання колезі КамЮ, а також терміново їхати до Київа, щоб десь відшукати цей часопис.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
oleksaДата: Сб, 20-01-07, 14:14 | Повідомлення# 10
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Юрію!!! Вітаю з публікацією!!!!Бажаю й подальшого натхнення та сил для творчих злетів!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
З повагою, О.Тимошенко.


тим
 
КамЮДата: Нд, 21-01-07, 00:40 | Повідомлення# 11
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Коко, Олексію, щиро дякую.

Quote (koka)
Найцікавіше, що я кілька разів протягом цих вакацій телефонував панові КАмЮ і розмовляв, а він анічирик про цю публікацію !!!

Не хотів вректи, smile .

Взагалі, мабуть варто створити тему під умовною назвою "Наші на папері", а то якось поза увагою громади минула нещодавня публікація в 8-му числі КР "Троїсті" Олеся Бережного. sad

 
СемінаристДата: Нд, 21-01-07, 17:52 | Повідомлення# 12
Група: Семінарист





А треба анонсувати, мабуть
 
zipaДата: Пн, 22-01-07, 19:21 | Повідомлення# 13
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюсь до поздоровлень!

П.С.
до речі, а які в КР гонорари? і скільки місяців минуло між тим, як оповідання було схвалене до друку і власне виходом у світ?

з повагою,
Зіпа


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
КамЮДата: Пн, 22-01-07, 20:16 | Повідомлення# 14
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Михайле, дякую. Моє оповідання добряче влежалося в редакційній валізі. Мабуть одна із причин - редакція КР кожне число формує за тематикою.
Щодо гонорарів - нмд, не варто це обговорювати на форумі. shutup
 
OlesДата: Пн, 22-01-07, 23:02 | Повідомлення# 15
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Не хотів вректи,

Оце, шановні, є однією з найперших порад, якби я писав поради для чайників щодо опублікування творів. Радіти публікації, обговорювати її, вихвалятися тощо вже тільки ПІСЛЯ опублікування твору. Адже причин, чому певний твір може затриматися чи взагалі не вийти друком у певному часописі - легіон. І далеко не всі вони пов"язані з якостями самого твору. Тому вихід творів друком на папері - це настільки ж загадковий, непередбачуваний і назагал творчий процес, як і написання тексту.

Наш викоханий авторський текст - це як гачок, який ми закидаємо в темні й непрозорі води моря-окіяна. Тоді чекаємо над прірвою понад страшними хвилями, самі хвилюємося яко море і примовляємо таку мантру: Ловись, рибко велика й маненька.... cranky

Quote (КамЮ)
Взагалі, мабуть варто створити тему під умовною назвою "Наші на папері", а то якось поза увагою громади минула нещодавня публікація в 8-му числі КР "Троїсті" Олеся Бережного.

Юрію, дякую, що помітив. Але не порівнюй першу публікацію з енною. Коли вперше було опубліковано мій текст на папері (це були Дід Багнюк і Лейтенант Шершень у Молодій Україні № 5) - я відчував себе центром Усесвіту й наївно думав, що мою життєву надзадачу на цій планеті я вже виконав... no

Насолоджуйся моментом! Це дуже приємний момент і ти добряче попрацював, аби насолоджуватся ним цілковито й заслужено. Не буду нагадувати, що після свята прийдуть будні. А тоді - ще більші свята...

prof ПИШИ ЩЕ!

 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Вітаємо Юрія Камаєва з публікацією у часописі Київська Русь
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: