[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
Атака клонів
ОксанкаДата: Нд, 21-10-07, 19:54 | Повідомлення# 16
СЕВАМА-МАМА
Група: Диякон
Повідомлень: 38
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
Яких авторів ви вважаєте клонами і віртуальним сутностями? Хто на сторінках сайту спілкується сам із собою biggrin

Маю на ГАК 2 псевдо, одним уже не користуюся, друге здорово виручає smile
А ще думаю, що сутність автора і його відношення до твору проявляється у його реакції на рецензії та відгуки до рецензій. От тоді псевдо і рятує. Щоб не розіп'яли словесно передчасно wink
shutup


Посміхаймось, бо ми цього варті :)
 
AlarichДата: Пн, 22-10-07, 12:50 | Повідомлення# 17
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Мирославо, ви ж редактор. Що, невже ай-пі не можете подивитись? shock
 
MyroslavaДата: Пн, 22-10-07, 13:29 | Повідомлення# 18
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alarich)
Мирославо, ви ж редактор. Що, невже ай-пі не можете подивитись?

Да можу, звичайно, тому про більшість клонів я в курсі. Але не в тому, власне, справа - я ж не для себе цю тему підіймала, воно мені ні до чого, я і так усіх знаю (крім незареєстрованих дописувачів-рецензентів, типу глюка, та клонів, що користуються різними ай-пі з різних компів - і такі теж є, але я про них теж усе знаю)
а для дискусі - для чого це робиться, які переваги... абстрактно так... але хтось чомусь захвилювався. ніби я КЕГЕБЕ якесь wink

І, до речі, я, не подивившись ай пі через лінощі, на вашого з хромовою кіборга сама повелась, визнаю wacko навіть у дебюті місяця він висів якісь час. я просто тоді займалась альманахом і форумом, а когось потрібно було туди ставити, ну я краєм ока подивилась... а потім читаю вірш - а то кіборг! бугага. ну, після цього я вірші ті уважно почитала - і дійсно - кіборг tongue

Зараз мені 80 відсотків новоприбульців кіборгами-клонами видаються. Навіть, якщо у ніх різні ай-пі. wacko

Повідомлення відредагував: Myroslava - Пн, 22-10-07, 13:37
 
AlarichДата: Пн, 22-10-07, 13:46 | Повідомлення# 19
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Дик, теєво... переваг дві всього:

1. Можна самому собі під різними ніками писати рецензії, щоб твори в топі обговорювалки були.
2. Можна під різними ніками рекомендувати власні твори, пропихуючи їх в рекомендувалку.

По другому пункту хочу звернути увагу на одну цікаву річ. В середньому кожен твір в рекомендувалці має біля семи рекомендацій. Це може бути 5 чи 6, може бути 8 чи 9, але, повторюю, в середньому 7 рекомендацій на твір. В той же час, рейтинг рекомендувалки ґрунтується на рекомендаціях за ті ж самі 7 днів. Щось я не вірю, що це так собі, співпадіннячко. Але щоб оце могло значити? unsure

Окей, піду ще щось своє порекомендую публіці smile

Повідомлення відредагував: Alarich - Пн, 22-10-07, 14:10
 
ViktoriaДата: Пн, 22-10-07, 15:09 | Повідомлення# 20
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alarich)
1. Можна самому собі під різними ніками писати рецензії, щоб твори в топі обговорювалки були.
2. Можна під різними ніками рекомендувати власні твори, пропихуючи їх в рекомендувалку.

Ось, прочитала і якось сумно стало. sad
Звісно, кожен має право публікувати свої твори під різними ніками, ставати усілякими там клонами -1-2-3 і т.д. Не знаю, як хто, але що стосується рекомендувалок, саморецензування, моя думка проста - так нечесно. Дуже нечесно... Може, я просто абсолютно наївна і пафосна, але якось в голові не вкладається, що людина, котра пише і у котрої таке тонке мистецьке відчуття, котра сприймає літературу не як комерцію та спосіб самореклами, а справді як те, до чого прагне її душа, може опуститися до такого (само)обману. Вибачте, може, мої слова трохи й безглузді на наш постмодерністський час, але висказую свою думку: я - за чесність у всіх випадках, особливо перед самим собою.
smile

Повідомлення відредагував: Viktoria - Пн, 22-10-07, 15:10
 
MyroslavaДата: Пн, 22-10-07, 15:25 | Повідомлення# 21
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alarich)
1. Можна самому собі під різними ніками писати рецензії, щоб твори в топі обговорювалки були. 2. Можна під різними ніками рекомендувати власні твори, пропихуючи їх в рекомендувалку.

угу, це дійсно переваги wink
але тут вже чистий людський фактор, бо ми і так поставили купу заборон в цю рекомендувалку. напевно, кому, це більше потрібно, той найбільш активний. ну, я, звичайно, нікого не звинувачую, але переймаються нею весь час одні й ті самі люди (я не вас маю на увазі). воно їм не лінь. напевно, в цьому їх соціальна і творча місія полягає.

Quote (Viktoria)
Дуже нечесно...

звісно, нечесно

Але я коли рубрику започатковувала, я все ж мала на увазі певний позитив, бо є і хороші дублі. Он Злюка Бобер, наприклад%)

 
AlarichДата: Пн, 22-10-07, 15:55 | Повідомлення# 22
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Viktoria)
Може, я просто абсолютно наївна і пафосна, але якось в голові не вкладається, що людина, котра пише і у котрої таке тонке мистецьке відчуття, котра сприймає літературу не як комерцію та спосіб самореклами, а справді як те, до чого прагне її душа, може опуститися до такого (само)обману.

Вікторіє, я іронізував. Я що - я нічого. Інколи напишу хороше крео, воно в рекомендувалку попаде, повисить там тиждень-другий, а потім інтерес публіки вщухне, і крео з рекомендувалки щезне. Ну, брехати не буду: часом самоклікерствую, помагаю сам собі. Але без зловживань. А от коли одні і ті ж твори в рекомендувалці місяцями висять, то це підозріло. dry

А відносно вашого здивування, то воно саме по собі гідне подиву. Це ж очевидно: ауторам властиво бути закоханими у власні твори і шукати способів пригорнути до них увагу. Не кожен зі спокусою здадний боротися. Це, знаєте, природа речей така. Люди егоїсти. Кожен про себе думає, замість того, щоб подумати про мене.

 
ViktoriaДата: Пн, 22-10-07, 16:20 | Повідомлення# 23
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
Але я коли рубрику започатковувала, я все ж мала на увазі певний позитив, бо є і хороші дублі. Он Злюка Бобер, наприклад%)

Та звісно, Мирославо, що можуть бути і позитиви. Але людині, котра не повністю "вїжджає" у систему такзваних клонів не все стає зрозумілим. Я, наприклад, дуже легко можу заплутатися з визначенням хто є хто - це ніби на себе одягаєш маску другого свого "я". Може, це комусь і видається як захисний комбінезон, а іншим просто так - заради приколу чи що... Не знаю. Але признаюся, що я дуже довго не знала, що, наприклад, Золота жінка - це є Ганна Осадко. smile Там хоч і були індиції у вигляді розміру, темпу, влучних метафор прирівнянь та ін. у віршах, притаманних лише цій авторці, та все ж - тематика написаних віршів є настільки відмінною, що здавалось, що це насправді написала інша людина. Не заперечую, що отака гра з читачами може бути і цікавою для багатьох авторів-клонів, але, вважаю, все до свого часу - поки не набридне. Ну, але якесь залюбування в інтригах, бачу, є в кожному з нас, і я нічого проти цього не маю. smile Я висказала своє незадоволення лише з приводу саморецензування і саморекомендування.

Quote (Alarich)
А відносно вашого здивування, то воно саме по собі гідне подиву. Це ж очевидно: ауторам властиво бути закоханими у власні твори і шукати способів пригорнути до них увагу. Не кожен зі спокусою здадний боротися. Це, знаєте, природа речей така. Люди егоїсти. Кожен про себе думає, замість того, щоб подумати про мене.

Дякую Вам за Вашу джентельменську чесність. smile В такому випадку я буду думати про Вас (лише нe мaю поняття яке Ваше імя чи нік на ГАКу). smile Але скажу суто за себе, що мені б і на думку не спало "клікати" саму себе. А для чого? Кажу ж, що, мабуть, старомодна якась. wacko

Повідомлення відредагував: Viktoria - Пн, 22-10-07, 16:23
 
AlarichДата: Пн, 22-10-07, 16:23 | Повідомлення# 24
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Viktoria)
В такому випадку я буду думати про Вас (лише на мaю поняття яке Ваше імя чи нік на ГАКу).

Карповий я. На профіль кликніть - там все є.

 
ViktoriaДата: Пн, 22-10-07, 16:27 | Повідомлення# 25
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Ага, дякую, Alarich. smile Вже розібралася. biggrin
 
AlarichДата: Пн, 22-10-07, 17:38 | Повідомлення# 26
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Viktoria)
Але скажу суто за себе, що мені б і на думку не спало "клікати" саму себе. А для чого? Кажу ж, що, мабуть, старомодна якась.

А які свої твори ви вважаєте найцікавішими? Вибачайте, що питаю отак напряму: намагаюсь ознайомитись з вашим доробком, а він такииий величезний, що це, бачу, справа не однієї години. Допоможіть smile

Може, на ти перейдемо?

 
ОксанкаДата: Вт, 23-10-07, 03:34 | Повідомлення# 27
СЕВАМА-МАМА
Група: Диякон
Повідомлень: 38
Репутація: 1
Статус: Offline
Alarich, привіт, ти, як завжди, провокативно натякнув про рекомендувалку wink
Своїх творів я ще не рекомендувала, а своїх друзів уже пробувала рекомендувати щодня. Так от, якщо двадцять днів підряд клікати один і той самий твір, то він з'являється на головній сторінці і тримається там стільки часу, скільки ти будеш рекомендувати його і надалі. Тут, правда, включається ще один момент - хтось так само рекомендує інший твір і вони між собою "протидіють", типу "хто кого переважить".
Quote (Myroslava)
крім незареєстрованих дописувачів-рецензентів, типу глюка

Між іншим, глюк - зареєстрований користувач smile

Quote (Viktoria)
Може, це комусь і видається як захисний комбінезон, а іншим просто так - заради приколу чи що...

Псевдо потрібне тоді, коли мої твори не відповідають моєму нинішньому стану. Я відчуваю, що майстерно ці твори більш зрілі за попередні, але вони несуть якісь сумніви, неспокій, не характерні для мене тепер. Це для прикладу. Або, навпаки, маю багато епатажних творів, які пишу під псевдо wink
До речі, дякую за вітання з ДН, дуже приємно smile

Quote (Myroslava)
Зараз мені 80 відсотків новоприбульців кіборгами-клонами видаються. Навіть, якщо у ніх різні ай-пі.

Знання чи вичислення ІР майже нічого не дає, кажу, як адмін форуму Sevama. Є, звичайно, деякі компи, які мають стале ІР. Але при переході у іншу систему користування інтернетом, простіше кажучи до іншого сервера чи постачальника інтернет, автоматично змінюється ІР. Я - у ОГО, моя ІР змінюється незалежно від мене, то я - із Києва, то із Амстердама. Є програми, які показують відмінне ІР при кожному ввімкненні компа, і є такі програми, які "приховують", тобто буде видно ХХХХХХ unindificate code.


Посміхаймось, бо ми цього варті :)

Повідомлення відредагував: Оксанка - Вт, 23-10-07, 03:34
 
ViktoriaДата: Вт, 23-10-07, 11:00 | Повідомлення# 28
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alarich)
А які свої твори ви вважаєте найцікавішими? Вибачайте, що питаю отак напряму: намагаюсь ознайомитись з вашим доробком, а він такииий величезний, що це, бачу, справа не однієї години. Допоможіть
Може, на ти перейдемо?

Привіт!
Так, можемо і на ти. smile А що з моїх віршів порекомендувати? Навіть не знаю. Якщо тобі буде цікаво, вибери щось сам. Звісно, якщо справді матимеш для цього власне бажання, а не заради знайомства. Так чесніше. І я собі ще так думаю, що якщо ніхто не читає мою писанину і не рецензує її, значить, нікого вона не цікавить - ну і хай собі.. smile Гадаю, що перш за все людина пише для себе, від і для своєї душі, а читач вже або знайде у творі відгук на свої власні думки, емоційний стан тощо, або ні. Чи, може, я помиляюсь?

 
AlarichДата: Вт, 23-10-07, 11:16 | Повідомлення# 29
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
Alarich, привіт, ти, як завжди, провокативно натякнув про рекомендувалку

Не розумію, до чого відноситься "як завжди". Досі я ні з ким про рекомендувалку ГАКівську не говорив. І натяком мої слова назвати важко, я ж прямо сказав, що думаю.

Добавлено (Сегодня, 11:16)
---------------------------------------------

Quote (Viktoria)
Так, можемо і на ти. А що з моїх віршів порекомендувати? Навіть не знаю. Якщо тобі буде цікаво, вибери щось сам.

Привіт! Я би хотів, щоб ти порекомендувала ті свої репрезентативні твори - штуки 3-4-5 - які найбільше подобаються особисто тобі. І не треба казати, що тобі всі власні твори подобаються однаково: не повірю. Я прошу про це саме заради знайомства - мого знайомства з твоєю творчістю: наше особисте знайомство вже відбулося.

Quote (Viktoria)
Гадаю, що перш за все людина пише для себе, від і для своєї душі, а читач вже або знайде у творі відгук на свої власні думки, емоційний стан тощо, або ні. Чи, може, я помиляюсь?

Думаю, що помиляєшся. Ти ж не в стіл пишеш. Кожному аутору потрібен читач - для цього і існує ГАК та подібні ресурси.
 
AntonДата: Вт, 23-10-07, 11:26 | Повідомлення# 30
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Може хтось з молодих експериментаторів пояснить мені, в чому прихований сенс щоденних голосувань за один і той же твір? Ви що думаєте, що незмінний "Урок української" чи незмінний Богдан Образ, які опускаються з рекомендувалки тільки тоді, коли автори йдуть у відпустку, можуть когось зацікавити більше одного разу?

А потім дивуються, чому рекомендувалка не працює. Тому й не працює, що хитровжучених екпериментаторів багато. Я не обурююся, я просто вже не звертаю на рекомендувалку уваги. Але ж колись вона працювала.

Все це нагадує анекдот про Пєтьку, який грав у карти з англійськими джентельменами.

- Очко.
- Покажи.
- Навіщо , ми ж джентельмени.

Тут Пєтьці карта й повалила.

Більше всього мене дивує те, коли люди мало того що чинять непорядно, ще й похваляються цим, бо усі такі ж самі, на їх думку. Пробачте, не всі.


Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук: