[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
Атака клонів
ViktoriaДата: Вт, 23-10-07, 11:32 | Повідомлення# 31
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
Псевдо потрібне тоді, коли мої твори не відповідають моєму нинішньому стану. Я відчуваю, що майстерно ці твори більш зрілі за попередні, але вони несуть якісь сумніви, неспокій, не характерні для мене тепер. Це для прикладу. Або, навпаки, маю багато епатажних творів, які пишу під псевдо

Оксанко, а чому ховати свої твори під псевдо? Навіть тоді, коли вони таксказати відображають тимчасовий стан душі? Чи навіть тоді, коли епатажні? Як на мене, це ж все рівно витвір однієї особистості (душі) і боятися признатися собі і іншим в цьому, я чомусь цього, якщо чесно, не розумію. Навпаки, людина як така є багатогранна і багатовимірна, отже, навіть і тимчасові емоції як злість, іронія тощо - це ж відображення самого себе, чи не так? А притримуватися дуалістичності на кшталт: ось це хороше, "високе і вічне" таксказати - можна це під своїм іменем публікувати, а ось це - вже ні, бо "низьке і тимчасове" і це вже буде під псевдо, - такий підхід, як на мене, це ніби поділяти свою душу надвоє, не гармонійно та органічно закомпоновувати все у цілісність, а скоріш свідомо (чи ні) відмовлятися від своїх тимчасових негативів. Але ж ми живемо і з ними, і у своїй творчості теж їх виливаємо, бо хочеться висказатися, таксказати викричати їх у простір чи двохрозмірний паперовий, чи то безрозмірний віртуальний. І, звісно, хочемо, щоб хтось нас почув і відгукнувся на них, навіть теж негативно. То чому ж тоді цуратися свого рідного, кровного? smile

Оксанко, а за запрошення на Sevamu дякую. Я вже переглядала Ваш форум, досить цікаво. smile Сподіваюся, що якось приєднаюся і я до вашого гурту, як щойно буде трішки більше часу. smile

 
AlarichДата: Вт, 23-10-07, 12:09 | Повідомлення# 32
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Anton)
Більше всього мене дивує те, коли люди мало того що чинять непорядно, ще й похваляються цим, бо усі такі ж самі, на їх думку. Пробачте, не всі.

А мене більше всього дивує те, що на світі є люди, нездатні розпізнати очевидну іронію.

Повідомлення відредагував: Alarich - Вт, 23-10-07, 12:10
 
ViktoriaДата: Вт, 23-10-07, 12:40 | Повідомлення# 33
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alarich)
Думаю, що помиляєшся. Ти ж не в стіл пишеш. Кожному аутору потрібен читач - для цього і існує ГАК та подібні ресурси

Ну, може, і помиляюся. Але пишу і в стіл - багато такого маю, що вважаю, не варто виставляти напоказ. Ну, а щодо читачів.. Знаєш, я собі так гадаю, читач - це справа делікатна і тому дуже класно, коли є хтось, кому справді цікаво почитати щось твоє.. Але заодно це теж справа добровільна - хоче, читає, а ні - то й ні. Ну, не буду ж я за ним ганятися та пропонувати своє: ось, почитай, як це у мене суперово. Просто читач або сам зацікавиться і я, звісно, радію цьому, або ні, що ж і означає, що або пишу нецікаво для нього, або ще не знайшла справді свого читача. Звісно, може й не знайду ніколи, і таке може статися - тоді, видко, справді не маю і не вмію йому що сказати. А поки що вчуся ще і надіюся, що зможу писати так, щоб зацікавити. Mоже, комусь така пасивність і не до вподоби, але у мене свій підхід - на все свій час, і тому не варто поспішати та боятися конкуренції. В даний момент публікую лише на ГАКу як єдиному літературному сайті (раніш ще щось спорадично висилала і на літклуб, та мені на ГАКу більше подобається, а саме завдяки приємним, дружнім та толерантним тут читачам, авторам і редакції). smile

А своє щось виберу, щоб запропонувати, лише трішки згодом, ОК? Звісно, маю декілька улюблених "діток", але інколи і справді гублюся - ось як тепер, наприклад. smile

 
MyroslavaДата: Вт, 23-10-07, 12:48 | Повідомлення# 34
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alarich)
А мене більше всього дивує те, що на світі є люди, нездатні розпізнати очевидну іронію.

може, то іронія неочевидна cool
і до теми IР - іноді воно таки корисне
Я наприклад, здогадуюст, хто це...
http://www.gak.com.ua/authors/975
tongue tongue tongue


Повідомлення відредагував: Myroslava - Вт, 23-10-07, 12:56
 
AlarichДата: Вт, 23-10-07, 13:50 | Повідомлення# 35
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
Я наприклад, здогадуюст, хто це...

А мені це цікаво страшенно, бо він мене в інформації про себе пом"янув незлим тихим словом. Можете поділитись своїми здогадками приватно? Ну будь лааааска smile Я нікому не скажу smile

Добавлено (Сегодня, 13:50)
---------------------------------------------

Quote (Viktoria)
А своє щось виберу, щоб запропонувати, лише трішки згодом, ОК? Звісно, маю декілька улюблених "діток", але інколи і справді гублюся - ось як тепер, наприклад.

Окей! Я почекаю.

 
AntonДата: Вт, 23-10-07, 15:22 | Повідомлення# 36
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alarich)
А мене більше всього дивує те, що на світі є люди, нездатні розпізнати очевидну іронію.

А, то тижнями тиснути на кнопки можна іронічно? Вас взагалі турбує, іронічно чи злобно вам плюнули на черевика? Ви вмієте такі тонкі нюанси розрізняти? ВВсильович дуже іронічно загадив увесь сайт сгенерованими текстами, ще хтось іронічно щось там накручує, наступним кроком мабуть буде іронічна ДОС-атака.

Коли це роблять веб-майстри, накручуючи лічильники в рейтингах, чи клепаючи дорвеї, я принаймні розумію їх мотиви. Мотивів авторів-накрутчиків та інших іроніків я не розумію зовсім.


Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
AlarichДата: Вт, 23-10-07, 16:24 | Повідомлення# 37
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Anton)
Вас взагалі турбує, іронічно чи злобно вам плюнули на черевика?

Турбує. Якщо мені хтось іронічно плює на черевика, то я його іронічно б'ю в обличчя. Якщо злобно плюнули, то б'ю злобно. Так що завжди треба спочатку подумати, розібратися без поспіху, як саме плюнули, аби бити правильно - іронічно чи злобно.

Quote (Anton)
ВВсильович дуже іронічно загадив увесь сайт сгенерованими текстами,

То не читайте! Ви що, мазохіст? Вам не шкода свій моск? Мені мій - шкода.

Quote (Anton)
Мотивів авторів-накрутчиків та інших іроніків я не розумію зовсім.

Так мотив один: марнославство. Теж мені біном Ньютона smile

Як я вже казав, це нормально, коли твір з'являється в рекомендувалці, висить там тиждень-два-три, і щезає. Який би хороший креатив не був, а захоплення ним публіки не може тривати довше. А якщо висить місяцями, то тут явно щось не так.

Насправді в перспективі більш віддаленій накрутчики роблять самі собі ведмежу послугу. Їх твори кидаються в очі найпершими - це правда. Але якщо художній рівень цих творів явно не відповідає рейтинговій позиції, то їх самоклікерство стає помітним одразу. І - як результат - втрата справжнього живого інтересу до таких авторів з боку гаківців. Тобто ефект прямо протилежний тому, чого вони своїм самоклікерством намагаються досягти. Я таким чином за допомогою рекомендувалки деяких креативщиків у свій власний бан-лист заніс: принципово не читаю їх, і все.

 
КамЮДата: Вт, 23-10-07, 16:37 | Повідомлення# 38
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Alarich)
деяких креативщиків у свій власний бан-лист заніс: принципово не читаю їх, і все.

Вони крім усього, займають чуже місце і відлякують нових відвідувачів. А це елементарно вирішити - кліки тепер авторизовані. Дозволити за один твір голосувати лише один раз одному користувачу (а не один клік на добу, бо на вершку топу будуть виключно неліниві автори). Також заборонити авторам голосувати за свої твори. І все!

 
AlarichДата: Вт, 23-10-07, 16:41 | Повідомлення# 39
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Дозволити за один твір голосувати лише один раз одному користувачу (а не один клік на добу, бо на вершку топу будуть виключно неліниві автори). Також заборонити авторам голосувати за свої твори. І все!

Дуже правильна думка!

Добавлено (Сегодня, 16:41)
---------------------------------------------
аааааа, панове, у мене народилася, здаєцця, ідейка для крео smile Про клонів smile Спробую до кінця тижня реалізувати.

 
MyroslavaДата: Вт, 23-10-07, 17:01 | Повідомлення# 40
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alarich)
А мені це цікаво страшенно, бо він мене в інформації про себе пом"янув незлим тихим словом. Можете поділитись своїми здогадками приватно? Ну будь лааааска smile Я нікому не скажу smile

поділюсь, але трохи пізніше, коли буду точно впевнена smile

Quote (Anton)
ВВсильович дуже іронічно загадив увесь сайт сгенерованими текстами

забанила я миська. killed набрид він мені.

Quote (КамЮ)
відлякують нових відвідувачів


відлякують!

Quote (КамЮ)
А це елементарно вирішити - кліки тепер авторизовані. Дозволити за один твір голосувати лише один раз одному користувачу (а не один клік на добу, бо на вершку топу будуть виключно неліниві автори). Також заборонити авторам голосувати за свої твори. І все!

а ви помітили, що з введенням авторизації в рейтингу висять твори з 1-10ма рекомендуваннями, а до того були з 20-40. Я думаю, що багатьом просто лінь авторизуватись і рекомендувати. А якщо ввести ще купу заборон, то рейтинг буде від 0 до 3.
сенсу нема.

 
AlarichДата: Вт, 23-10-07, 17:28 | Повідомлення# 41
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
забанила я миська. набрид він мені.

Сувора ви женщина smile

Quote (Myroslava)
а ви помітили, що з введенням авторизації в рейтингу висять твори з 1-10ма рекомендуваннями, а до того були з 20-40. Я думаю, що багатьом просто лінь авторизуватись і рекомендувати. А якщо ввести ще купу заборон, то рейтинг буде від 0 до 3.
сенсу нема.

А може, якось прив'язати рейтинг до рецензії? Наприклад, коли рецензію пише авторизований користувач, то щоб він мав ще кнопочку оцінки (бінарно + чи -, або тринарно +, - та 0), за допомогою якої він міг би вплинути на рейтинг креативу. Чи взагалі зробити оцінювання обов'язковим: якщо вже взявся писати рецензію, то оціни крео. Тоді чоловічок і оцінку може поставити, і мотивувати оціночку оту, і в разі чого відповідальність за свої дії понести. А незареєстровані користувачі рецензії хай теж пишуть, тільки щоб ота кнопочка для них була деактивована.

 
ОксанкаДата: Ср, 24-10-07, 02:42 | Повідомлення# 42
СЕВАМА-МАМА
Група: Диякон
Повідомлень: 38
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alarich)
Не розумію, до чого відноситься "як завжди". Досі я ні з ким про рекомендувалку ГАКівську не говорив. І натяком мої слова назвати важко, я ж прямо сказав, що думаю.

І знову я висловилася не так sad Стара історія.... Мої слова "як завжди" стосувалися твоєї звичної провокативності, а не рекомендувалки.

Quote (Anton)
Може хтось з молодих експериментаторів пояснить мені, в чому прихований сенс щоденних голосувань за один і той же твір?

Я рекомендувала достойний твір. До речі, його рекомендувала п. Мирослава до друку у альманасі - маю на увазі "Країну сірників" п. Сектора.
Quote (Anton)
Більше всього мене дивує те, коли люди мало того що чинять непорядно, ще й похваляються цим, бо усі такі ж самі, на їх думку. Пробачте, не всі.

І я не вважаю, що чинила непорядно. Моя думка про той твір не змінилася ні на краплю. І досі можу його рекомендувати.
Вибачте, що потривожила ваш достойний форум своєю чесністю і щирістю.
Усього найкращого.

Добавлено (Сегодня, 21:45)
---------------------------------------------

Quote (Viktoria)
Оксанко, а чому ховати свої твори під псевдо? Навіть тоді, коли вони таксказати відображають тимчасовий стан душі? Чи навіть тоді, коли епатажні? Як на мене, це ж все рівно витвір однієї особистості (душі) і боятися признатися собі і іншим в цьому, я чомусь цього, якщо чесно, не розумію. Навпаки, людина як така є багатогранна і багатовимірна, отже, навіть і тимчасові емоції як злість, іронія тощо - це ж відображення самого себе, чи не так? А притримуватися дуалістичності на кшталт: ось це хороше, "високе і вічне" таксказати - можна це під своїм іменем публікувати, а ось це - вже ні, бо "низьке і тимчасове" і це вже буде під псевдо, - такий підхід, як на мене, це ніби поділяти свою душу надвоє, не гармонійно та органічно закомпоновувати все у цілісність, а скоріш свідомо (чи ні) відмовлятися від своїх тимчасових негативів. Але ж ми живемо і з ними, і у своїй творчості теж їх виливаємо, бо хочеться висказатися, таксказати викричати їх у простір чи двохрозмірний паперовий, чи то безрозмірний віртуальний. І, звісно, хочемо, щоб хтось нас почув і відгукнувся на них, навіть теж негативно. То чому ж тоді цуратися свого рідного, кровного? smile

Оксанко, а за запрошення на Sevamu дякую. Я вже переглядала Ваш форум, досить цікаво. smile Сподіваюся, що якось приєднаюся і я до вашого гурту, як щойно буде трішки більше часу. smile

Обов'язково приєднуйтеся, Вікторіє smile Там, на Севамі, ви зрозумієте про які псевдо я говорила smile Чому я не признаюся тут? Частина люду була у шаленому захопленні від тих творів, частина - їх ганила... Дехто просто не розумів.
Я не цураюся тих творів, ні в якому разі. Скоро, зовсім скоро можу написати відкрито, а зараз тільки для вас, люба Вікторіє, що ... епатажна дівчинка... я напишу вам це у приваті smile

Добавлено (Сегодня, 02:42)
---------------------------------------------

Quote (Alarich)
А може, якось прив'язати рейтинг до рецензії? Наприклад, коли рецензію пише авторизований користувач, то щоб він мав ще кнопочку оцінки (бінарно + чи -, або тринарно +, - та 0), за допомогою якої він міг би вплинути на рейтинг креативу. Чи взагалі зробити оцінювання обов'язковим: якщо вже взявся писати рецензію, то оціни крео. Тоді чоловічок і оцінку може поставити, і мотивувати оціночку оту, і в разі чого відповідальність за свої дії понести. А незареєстровані користувачі рецензії хай теж пишуть, тільки щоб ота кнопочка для них була деактивована.

Цілком логічно і просто виконується smile
Myroslava,
написати рецензію можливо тільки зареєстрованим користувачем - а чому, коли я входжу у свій профайл, мені показує тільки мої твори, а на сторінці моїх рецензій пусто? Я щоразу залогінююсь, перед написанням реци....


Посміхаймось, бо ми цього варті :)
 
AlarichДата: Ср, 24-10-07, 09:15 | Повідомлення# 43
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
написати рецензію можливо тільки зареєстрованим користувачем - а чому, коли я входжу у свій профайл, мені показує тільки мої твори, а на сторінці моїх рецензій пусто? Я щоразу залогінююсь, перед написанням реци....

Он які питання тебе хвилюють о третій ночі smile Ти, коли рецу пишеш, то залогінся, а графу "Ваше ім'я" не заповнюй. Тоді система автоматично заповнить цю графу і висвітить рецензуху у тебе на сторінці.
 
AntonДата: Ср, 24-10-07, 10:28 | Повідомлення# 44
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
І я не вважаю, що чинила непорядно. Моя думка про той твір не змінилася ні на краплю. І досі можу його рекомендувати.

Так той шахтар, що голосував за Януковича у двадцяти дільницях за відкріпним талоном, тоді теж -верх порядності. Він і досі може рекомендувати Януковича в президенти.


Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
ОксанкаДата: Ср, 24-10-07, 11:26 | Повідомлення# 45
СЕВАМА-МАМА
Група: Диякон
Повідомлень: 38
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Anton)
Так той шахтар, що голосував за Януковича у двадцяти дільницях за відкріпним талоном, тоді теж -верх порядності. Він і досі може рекомендувати Януковича в президенти.

Антоне, не ліпіть усе в одне болото. При рекомендуванні твору, який мені подобався і подобається досі, я чесно його рекомендувала іншим. ЧЕСНО!!!! І робила я це, залогінившись на ГАК, а не за відкріпним талоном... Узагалі, вважаю, що це марна справа щось вам доказувати. І чому, власне, я повинна щось вам доказувати? Я не почуваю ніякої вини і виправдовуватися не збираюся smile
Quote (Alarich)
Он які питання тебе хвилюють о третій ночі smile

Святкування дня народження затяглося, маю дома гостей - звільнилася уночі, бриньк - відповідь з цього форуму прийшла на мило )))) Цікавість перемогла і я тут wink
Дякую за пораду щодо реци і узагалі .... )))))


Посміхаймось, бо ми цього варті :)
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
Пошук: