[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
Атака клонів
AntonДата: Ср, 24-10-07, 12:28 | Повідомлення# 46
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
Я не почуваю ніякої вини

Саме на це я і звертав увагу присутніх. А вони мені: іронія, іронія... smile Оксанка, надалі знайте, що це називається накрутка. Виправдовуватись дійсно не варто. Крутіть собі, але ніколи не питайте в адміністрації, чому не працює рекомендувалка. Тому й не працює, що ніхто не відчуває провини. Боротися з цим технічними засобами - марна справа.


Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
AlarichДата: Ср, 24-10-07, 12:31 | Повідомлення# 47
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Антоне, а з іншого боку що не заборонено, те дозволено. А технічними засобами з цим боротись можна - Юрій же цілком реалістичний спосіб запропонував. Немає таких задач, які б не могли розв'язати розумні люди.
 
AntonДата: Ср, 24-10-07, 13:17 | Повідомлення# 48
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
А Мирослава теж досить докладно пояснила, що це зменшить кількість рекомендацій до мінімуму, система виходить заскладною. Втім, попробувати, звичайно можна. Хоча, якщо чесно, жаль необхідних для цього зусиль. Те, що одна людина вигадала, інша за бажання завжди зламати зможе smile

Краще наявні ресурси використати на щось дійсно корисне. Нприклад, повідомлення на мейл про появу нових відповідей в обговореннях. Мене увесь цей інцидент цікавив тільки з точки зору психології користувачів. Оксанка усе докладно пояснила, маємо таких користувачів, яких маємо smile


Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
КамЮДата: Ср, 24-10-07, 14:00 | Повідомлення# 49
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Як казав класик - "другіх писатєлєй у мєня для вас нєт", sad . Прикро, про що б ми тут не говорили, все одно збиваємося на рекомендувалку - карфаген повинен бути зруйнований!. Втім, зараз я не вельми звертаю на неї увагу, оскільки є інший рейтинг - найбільш обговорювані твори. Цей рейтинг найбільш обєктивно відображає стан справ, хоч іноді, як не прикро, великий ґвалт можуть здійняти дешеві провокатори.
 
AlarichДата: Ср, 24-10-07, 15:24 | Повідомлення# 50
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Прикро, про що б ми тут не говорили, все одно збиваємося на рекомендувалку - карфаген повинен бути зруйнований!.

Ну, то дідько з нею, рекомендувалкою.

Quote (КамЮ)
Втім, зараз я не вельми звертаю на неї увагу, оскільки є інший рейтинг - найбільш обговорювані твори.

+1

Quote (КамЮ)
Цей рейтинг найбільш обєктивно відображає стан справ, хоч іноді, як не прикро, великий ґвалт можуть здійняти дешеві провокатори.

Є таке явище. Власне, через це я і запропонував прив'язати рекомендувалку до обговорювалки. По-перше, це справедливо, щоб рекомендувати твір могла тільки та людина, яка не полінувалася написати рецензію. А по-друге, тоді в обговорювалці дешеві провокатори будуть отримувати свої кілограми амперметрів, але в рекомендувалку не потраплять. Як і (само)накрутчики. Але то таке. Мені на ГАКу в його теперішньому вигляді насправді теж комфортно.

А по суті основного повідомлення, то це була б кльова тема для чергового конкурсу: клонування, двійники, alter ego і все, що з цим пов'язане.

Повідомлення відредагував: Alarich - Ср, 24-10-07, 15:25
 
КамЮДата: Ср, 24-10-07, 15:48 | Повідомлення# 51
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Мені теж здається, що доцільно зробити рекомендувалку обовязковою для рецензентів, щоправда тоді треба вводити і мінусові рекомендації, адже рецензії бувають і негативними. Заодно і вирішиться проблема малої кількості кліків.
 
AlarichДата: Ср, 24-10-07, 16:03 | Повідомлення# 52
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Я про це і писав! booze А рекомендації можуть бути різних типів: +/-, +/0/-, +/0. Зеро (0) - це нейтральна рекомендація. Її використовувати, коли, наприклад, твір в принципі без технічних вад, але назагал нічого цікавого. Ну, там стандартні вірші про кохання чи про природу, таке.
 
КамЮДата: Ср, 24-10-07, 16:13 | Повідомлення# 53
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Або наративна проза про кохання із безіменними героями типу вын-вона-воно, booze
 
ОксанкаДата: Ср, 24-10-07, 18:17 | Повідомлення# 54
СЕВАМА-МАМА
Група: Диякон
Повідомлень: 38
Репутація: 1
Статус: Offline
Привіт усім smile
По-перше, Alarich, я прибігла подякувати тобі за науку, як заповнювати поле рецензії, щоб вона згодом у мене висвітлювалася smile icecream
По-друге, Антоне, не бачу сенсу щось доказувати. З мого боку тоді, це був експеримент із рекомендувалкою (до речі, автор якого я рекомендувала і понині не знає про це), тоді мене цікавило скільки разів треба натиснути, щоб твір попав на головну сторінку. Я задовольнила свою цікавість і усе.
Можна розробити таку схему, за якою так само як тут на форумі додається репутація для форумчанина тільки раз, так же разово додавати твір, що подобається у рекомендувалку. Причому, це зробити дуже просто smile
Так само, як і Alarich пише і на ГАК цього домагається Глюк 13-й :), внести кнопки, які зменшують репутацію твору. Тобто, якщо твір - фе ! на зразок сповіді того автора із кльозету, я можу натиснути 1 раз на кнопку "мінус", а якщо твір супер, то натискати 1 раз на кнопочку "плюс" smile


Посміхаймось, бо ми цього варті :)
 
КамЮДата: Ср, 24-10-07, 19:18 | Повідомлення# 55
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
Тобто, якщо твір - фе ! на зразок сповіді того автора із кльозету, я можу натиснути 1 раз на кнопку "мінус"

Оксанко, якщо твір такої якості як згаданий Вами , то є чарівна кніпочка "написати редакору". Таких ніяким мінусом чи емоційно-негативним камєнтом не дістанеш. Нмд, найкраще мовчки скористатися згаданою мною чарівною кнопкою. blahblah

 
МалахайДата: Ср, 24-10-07, 19:26 | Повідомлення# 56
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
Тобто, якщо твір - фе ! на зразок сповіді того автора із кльозету, я можу натиснути 1 раз на кнопку "мінус"

А якщо озлоблені автори, твори яких відправлять в унітаз, почнуть сплавляти у клозет гарні тексти? cranky Почнеться бардак! killed
Згідний із Камю yes

 
cordaДата: Ср, 24-10-07, 19:46 | Повідомлення# 57
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Малахаю, а нам з Вами все одно не дочекатися стовідсотково об"єктивних оцінок на "рекомендувалці", чи, скажімо, у відгуках. Які зміни на "гоголівках" не впровадили б, проте завжди буде формуватися такий собі "клуб взаємної адорації". dry

Не вір, не бійся, не проси.
 
Випадковий СемінаристДата: Ср, 24-10-07, 21:16 | Повідомлення# 58
Група: Семінарист





[quote=corda]клуб взаємної адорації[/quote]

П-п-перекладіть будь ласка :)

 
cordaДата: Ср, 24-10-07, 21:43 | Повідомлення# 59
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Слово «адорація» (у перекладі - споглядання) часто вживають у богословських текстах. У католицькій релігії існує Адорація Пресвятих Дарів (Євхаристії).

Одночасно функціонує такий же «рутенізм»(галичанізм), який означає закоханість, надмірну увагу до когось. Саме у такому значенні вжив його Олекса Чинилук у своєму творі «Terra Incognita».

Я ж вжила його іронізуючи. Відомо, що людина завжди залишається лише людиною.


Не вір, не бійся, не проси.

Повідомлення відредагував: corda - Ср, 24-10-07, 21:48
 
КамЮДата: Ср, 24-10-07, 22:31 | Повідомлення# 60
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (corda)
проте завжди буде формуватися такий собі "клуб взаємної адорації".


Ну на це хворий весь сучліт. dry
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
Пошук: