[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
Атака клонів
AlarichДата: Чт, 25-10-07, 17:14 | Повідомлення# 76
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Еее, Юрію, не мішайте горох з капустою. Корпоратизація - це одне, а миськизація - це друге. Миськів треба банити, да.
 
MyroslavaДата: Чт, 25-10-07, 17:55 | Повідомлення# 77
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (corda)
Принаймі я за те, щоб будь-які дописи могли робити тільки зареєстровані користувачі під своїми прізвищами.

я над цим давно думаю, але, дивлячись на різке зменшення рекомендацій в рекомендувалці з введеням обов"язкової авторизації, є ризик такої самої зміни і у кількості рецензій. wacko

все одно, здається мені, все визначає людська природа. вона, якщо захоче щось зробити, все одно викрутиться wink
ось, до темі клонів, згадала: колись був такий собі монстр Петро Дайволю, пам"єтаєте? Він за три дні 130 десь однаково маразматичних творів виставив. Потім його забанили killed і він виставляв віршики у відгуках і рецензіях, при чому у 10-20 за один раз, писав мені листи. потім, здається, переєреструвався під новим ім"ям, але ненадовго.

протягом місяця велася боротьба не на життя, а на смерть...
врешті, перемогла бєнзопіла дружба devil

я до чого - здається, ніякими заборонами це не попередиш. То був чийсь проект.

а з миськом - знаєте, допоки його не стало забагато, я формально не мала права його банити і видаляти, бо, здається, це все ж не бот і тексти він не генерує, а пише (це він мені у листах намагався пояснити wacko )
тому що і до того були персонажі, творчість яких викликало багато запитань smile але сайт все ж таки демократичний, і навіть у них були свої читачі. Я за те, щоб ненав"язливі (!) прояви загадкової інтернетної душі ігнорувати.

о ось деякі друзі сайту, які, лишень помітять подібний твір, кидаються на нього (і на інші твори рецензій не пишуть) і починають щиро обурюватись за сайт і волати "доколє!" і "ми щиро небайдужі до долі цього ресурсу" або "змініть правила рекомендувалки, а то ми, друзі, вимкнули cookies і вже 50 разів клікнули на ідіотський твір, щиро переживаючи за долю сайту, і клікнемо ще 50" мені не імпонують зовсім і довіри не викликають.

 
ОксанкаДата: Чт, 25-10-07, 18:36 | Повідомлення# 78
СЕВАМА-МАМА
Група: Диякон
Повідомлень: 38
Репутація: 1
Статус: Offline
Привіт усім smile
Quote (КамЮ)
Оксанко, якщо твір такої якості як згаданий Вами , то є чарівна кніпочка "написати редакору". Таких ніяким мінусом чи емоційно-негативним камєнтом не дістанеш. Нмд, найкраще мовчки скористатися згаданою мною чарівною кнопкою. blahblah

КамЮ,дякую за підказку, скористаюся при нагоді. Чомусь користувалася листуванням із редакцією тільки із особистих мотивів, наприклад стерти зайвий свій твір. Дяка, допомогли smile
Quote (Alarich)
Тому краще дві кнопки: + і 0. Вірш сподобався - напиши рецензію і порекомендуй. Вірш не сподобався - вислови своє фі в рецензії і не рекомендуй, але і шкоди не роби.

Логічно, Alarich, оскільки ображені можуть накнопати по мінусу скільки завгодно.
Запросто можливий і варіант взаємовиручки: 1 підтримує 2, 2 підтримує 1, для прикладу.
Що ж до рецензій і творів. А якщо ввести кнопочку, яка виникає на екрані при логінуванні "напиши рецензію" і не злазить з нього доти, поки не напишеш рецензію? Таким чином, спершу пишеш рецензію на чийсь твір, а тоді виставляєш свій твір для публікації. Чи не виставляєш.
Тобто, така кнопочка автоматично виникає із залогінюванням, на зразок тих реклам, що є на будь-яких інтернетних сайтах (не літературних).
Quote (Myroslava)
Петро Дайволю, пам"єтаєте? Він за три дні 130 десь однаково маразматичних творів виставив. Потім його забанили killed і він виставляв віршики у відгуках і рецензіях, при чому у 10-20 за один раз

Можна зробити обмеження - 1 пост в день, тобто 1 текст в день smile


Посміхаймось, бо ми цього варті :)
 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 19:35 | Повідомлення# 79
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
А якщо, наприклад, замість рекомендувалки читачів або поряд із рекомендувалкою читачів повісти рейтинг кращих за останній час творів "від (неупередженої) редакції". До цього буде довіра?

У мене до редакції ГАКу - так.

Щоб на сайті не було місця для "протекціоналізму-корпоратизації-адорації" варто впровадити редакторський рейтинг, опертий на рецензіях зареєстрованих користувачів (критерії для відгуків: не менш, ніж 30 слів - плюс наявність здорового глузду- мінус вазелін і мармелад).


Не вір, не бійся, не проси.
 
ОксанкаДата: Чт, 25-10-07, 20:54 | Повідомлення# 80
СЕВАМА-МАМА
Група: Диякон
Повідомлень: 38
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (corda)
критерії для відгуків: не менш, ніж 30 слів

погоджуюся - писати справжню рецензію : переваги і недоліки твору, а не просто - ах, я вражена чи аффтар жжет tongue


Посміхаймось, бо ми цього варті :)
 
МалахайДата: Чт, 25-10-07, 21:32 | Повідомлення# 81
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (corda)
варто впровадити редакторський рейтинг, опертий на рецензіях зареєстрованих користувачів (критерії для відгуків: не менш, ніж 30 слів - плюс наявність здорового глузду- мінус вазелін і мармелад).

Перш, ніж дочитав до кінця сьогоднішню дискусію, blahblah у мене теж виникла думка, яку висловила Сorda. yes

Повністю підтримую!!! up

І ввести мінімум для таких рецензій не менше 50 слів ("розмір має значення" biggrin ). І можливо, якщо твір сподобався, у назві рецензії приписувати (раджу прочитати), як це робила свого часу Наталка Дев"ятко. Мені така підказка дала змогу ознайомитися із цікавими творами, про які я раніше не знав. yes

І звичайно, нехай такі десятки тижня (але швидше місяця), складає неупереджена редакція, враховуючи і рецензії гаківців wink
wink

 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 21:45 | Повідомлення# 82
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Отже, у цій справі маємо вже 3 голоси. smile

Хто ще має якісь зауваги та пропозиції?


Не вір, не бійся, не проси.
 
AntonДата: Чт, 25-10-07, 22:06 | Повідомлення# 83
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Залишалося тільки довідатися, чи згодна на це редакція smile

Я редакції довіряю, але я її ще й жалію. Принаймні усі спроби шефів залучити на сайт когось тій редакції у допомогу закінчуються поодинокими дописами жіночки з ДЧ, яка нас злякалася першого ж разу і повернулася чимшвидше у шурхотіти паперами у своє паперове видання. Ми мусимо пам'ятати, що, як в Маяковського: кажемо Редакція, маємо на увазі Мирослава. smile


Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 22:12 | Повідомлення# 84
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Хоча голосів, здається, є 4.

Зовсім забула, що КамЮ висловив свою прихильність щодо "освіченої монархії" на сайті. king

Добавлено (Сегодня, 22:12)
---------------------------------------------
Антоне, я думаю, що кожен з нас може запропонувати якусь посильну допомогу Мирославі. Тим паче, що вона не якийсь кінь на коліщатах, а тендітна дівчина, яка не може тягти все лише на собі.


Не вір, не бійся, не проси.

Повідомлення відредагував: corda - Чт, 25-10-07, 22:16
 
OlesДата: Чт, 25-10-07, 22:25 | Повідомлення# 85
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Дійсно, правду кажуть, що нема нічого нового в світі, бо все нове це старе... тобто свого часу я наполягав на тому, аби вважати рецензією текст не менше, ніж 100 слів. А тепер пропоную піти далі та ррозділити категорію "рецензій" принаймні на чотири, за кількістю буковок:
1. рецензія (від 250 слів і більше)
2. відгук (100-249)
3. репліка (50-99)
4. вигук або камєнт (до 50)

Наразі кількість слів у такій категоризації є приблизною. Варто б обговорити.
Крім того, може б ввести спеціальний формат для рецензій/відгуків/тощо. Наприклад, спрограмувати таку собі буцімто анкету, де рецензент/коментатор має заповнити своїми зауваженнями такі поля як "назва", "стиль", "структура", "сюжетна лінія", "головний/-і герой/-ї", "очєпятки" тощо. Також тут би можна було ввести і можливість оцінювати твір за окремими його елементами (назва, стиль, сюжетна лінія тощо), що разом складатиметься у більш-менш послідовну й виважену оцінку.

До речі, принаймні шановні kokacher i spark13 мусять пам'ятати досвід оцінювання творів і феномен саду, що існували на Літклубі за часів Отара Довженка... Варто б урахувати той досвід, аби знову не наступати на старі граблі.

 
AntonДата: Чт, 25-10-07, 22:26 | Повідомлення# 86
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
А як же "коня на скаку остановіт, в горящую ізбу войдьот..." ? Мирослава може все smile

Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
AlarichДата: Чт, 25-10-07, 22:27 | Повідомлення# 87
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Я за демократію, тобто устрій, коли складна система - народ - оптимальним чином саморегулюється. Але, розуміючи, що шукати умови, при яких відбувається така саморегуляція/самоорганізація є справою марудною і непростою, і ціна помилки в ній дуже висока, залишаюсь демократом тільки в теорії (демократія - ідеал), а на практиці сповідую Realpolitik. Тобто, іще один голос - мій - за освічену монархію.
 
OlesДата: Чт, 25-10-07, 22:33 | Повідомлення# 88
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Я за сучасну українську монархію традиційного європейського гатунку з українським самобутнім кшталтом, уособлювану Його Ясновельможністю паном Гетьманом Усієї України! tongue tongue tongue (без жартів)
 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 22:42 | Повідомлення# 89
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Олесю, категоризацію відгуків підтримую, а от відносно анкети не маю певности.

Антоне, те було написане про «русскую женщину». Не будемо записувати нашого редактора у жокеї-пожежники, бо нормальний редактор у наш час – на вагу золота. А то все більше якісь куртуазно-маньєрнуто-звихнуті попадаються.

От і навіть демократ Alarich вирішив великодушно зректися своїх переконань задля блага сайту.


Не вір, не бійся, не проси.
 
OlesДата: Чт, 25-10-07, 22:58 | Повідомлення# 90
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
в такій "анкеті" будуть певні поля аби скеровувати коментатора в правильному напрямку - з якомога більшою користю цих коментарів для автора, крім того, неодмінно буде можливість вільно висловитися. А бездушна мошіно буде відсортовувати такі коментари як бульбу: написав багато буковок і позаповнював багато потрібних полів - це рецензія, забажав лишень покрасуватися й ляпнути якусь недоречність - це тільки вигук

Повідомлення відредагував: Oles - Чт, 25-10-07, 22:59
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
Пошук: