[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
Атака клонів
AlarichДата: Чт, 25-10-07, 08:50 | Повідомлення# 61
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
внести кнопки, які зменшують репутацію твору

Я оце подумав-подумав, і вирішив... Ееее, ні. Твір може бути добротним, але мати суперечливу тему чи основну думку, чи якусь провокацію містити. Як на мене, такі твори є найцікавішими. Але... От тобі сподобався вірш "Клятва", а якийсь інший читач захоплюється козаками, що підліток трансформерами. Він же в праведному гніві аутора на порох сітре smile І, головне, буде зі своєї точки зору правий... а не фіг аутору наших священних корів копати. Це так, приклад. Так само - чорний гумор не всім подобається. Еротика в віршах - не всім. Тому краще дві кнопки: + і 0. Вірш сподобався - напиши рецензію і порекомендуй. Вірш не сподобався - вислови своє фі в рецензії і не рекомендуй, але і шкоди не роби.

 
ViktoriaДата: Чт, 25-10-07, 11:08 | Повідомлення# 62
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (corda)
Малахаю, а нам з Вами все одно не дочекатися стовідсотково об"єктивних оцінок на "рекомендувалці", чи, скажімо, у відгуках. Які зміни на "гоголівках" не впровадили б, проте завжди буде формуватися такий собі "клуб взаємної адорації".

Згідна. Така собі взаємна солідарність виходить: хто з ким подружився, той того і підтримує. Сама інколи зауважую, що не відразу мені вистачає сміливості прокоментувати наших новачків. Хоча, хотілось би підбадьорити. А щодо об´єктивності оцінювання творів, то, гадаю, що найкраще би це робили незаангажовані читачі, котрих, нажаль, не так і багато на сайті (було би добре, коли б помилялася). Тому і справді виходить, що лише автори, поки не надто самозакохані у свої твори i котрі не потерпають від "зіркової хвороби", читають і рецензують одне одного.

Повідомлення відредагував: Viktoria - Чт, 25-10-07, 11:10
 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 14:12 | Повідомлення# 63
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Віко, я розумію, що дописувачі (у повсякденні - люди переважно зайняті й забігані) черпають задоволення від спілкування на сайті. Дописи типу «привіт-друг-саша-пєтя-катя-ах-який-віршик», цукрування і взаємозахват до певної межі мене не дивують. Homo homini... Подекуди і я цим грішу. От тільки пам»ятаймо, що це не клуб знайомств, а літературний сайт, на якому зобов»язують певні норми і правила, нехай і неписані. А привіти можна передавати й на Кокиному чаті, це більш відповідне для таких речей місце.

Найбільшою прикрістю є те, що саме оті «клуби» (започатковані,як правило, на инших сайтах) дотримуються такого собі принципу «зємлячєства», творять віртуальні міні-квазі-середовища, у яких функціонують за принципом «хто не з нами, той проти нас», блокують розвиток нових авторів, ігноруючи їх творчість.

Якби там не було, а тема цієї гілки: «Атака клонів». І йдеться про те, щоб не множились клони, себто оті коновалови-айседори-миськи-та-їм-подібні, які значно занижають вартість ГАКу як літературного сайту і закидають такого роду писаниною. Тобто тягнуть ГАК на дно, гальмують його розвиток.

Принаймі я за те, щоб будь-які дописи могли робити тільки зареєстровані користувачі під своїми прізвищами.

І ще. Мирослава у цій темі згадала, що можливо Гоголь і Рабінович змінять свої псевдо. І це правильно, бо на «гоголівках» вже віддавна секретом Полішинеля є те, хто стоїть за ними.
Варто лише почитати як дехто солодить їм у дописах. Що там бідолаха Оноре Бальзак з його «Людською комедією»... От де можна від душі посміятися!


Не вір, не бійся, не проси.

Повідомлення відредагував: corda - Пт, 26-10-07, 12:41
 
КамЮДата: Чт, 25-10-07, 15:04 | Повідомлення# 64
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Корпоратизація - найбільше зло для літ.сайтів і не тільки. Можна згадати багато колись цікавих сайтів і часописів, які досі почили в бозі або ще ледь животіють. Одна із ознак цієї хвороби - ворожість до новачків. Наразі не спостерігаю у нас, старих тубільців гаку, цих симптомів.
Зате є інше - шалений наплив низькопробних текстів. Якщо у поетів за останній час зявилося кілька яскравих новачків, то у прозі справи зовсім кепські - йде відвертий спам.
 
AlarichДата: Чт, 25-10-07, 15:08 | Повідомлення# 65
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Точно. А що робити? А треба, щоб оцінювали і коментували не авторів, а, власне, твори. А як цього досягти? Анонімне рецензування smile І про це моя писала в монументальному дослідженні "Принципи оптимальної організації літературного ресурсу".
P.S. Я дуже скромна людина smile
 
КамЮДата: Чт, 25-10-07, 15:18 | Повідомлення# 66
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Alarich)
Точно. А що робити?

Zu erschießen!!! blahblah , себто безжально банити.

 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 15:28 | Повідомлення# 67
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
up Стовідсотково підтримую!

Добавлено (Сегодня, 15:28)
---------------------------------------------
Alarich, а про що Твоя писала у дослідженні? Пригадай, будь-ласка!


Не вір, не бійся, не проси.
 
MyroslavaДата: Чт, 25-10-07, 15:31 | Повідомлення# 68
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
А якщо, наприклад, замість рекомендувалки читачів або поряд із рекомендувалкою читачів повісти рейтинг кращих за останній час творів "від (неупередженої) редакції". До цього буде довіра?
 
AlarichДата: Чт, 25-10-07, 15:32 | Повідомлення# 69
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Zu erschießen!!! , себто безжально банити.

Das ist rechtswidrig. Для вищої міри покарання - бану - потрібні законні підстави. А закон - це статут ресурсу. Де в статуті написано, що кожен відвідувач не має права обмежувати свою увагу лише кількома обраними ним самим авторами? Ніде. А таке обмеження власного кола спілкування і є корпоратизацією.

Добавлено (Сегодня, 15:32)
---------------------------------------------

Quote (corda)
Alarich, а про що Твоя писала у дослідженні? Пригадай, будь-ласка!

http://gak.com.ua/creatives/1/5683


Повідомлення відредагував: Alarich - Чт, 25-10-07, 15:32
 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 15:39 | Повідомлення# 70
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Думаю, що це було б значно краще для сайту, ніж дотихчасовий досвід. wacko

Добавлено (Сегодня, 15:39)
---------------------------------------------
Це я про неупереджену редакцію.


Не вір, не бійся, не проси.

Повідомлення відредагував: corda - Чт, 25-10-07, 15:38
 
AlarichДата: Чт, 25-10-07, 15:41 | Повідомлення# 71
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
А якщо, наприклад, замість рекомендувалки читачів або поряд із рекомендувалкою читачів повісти рейтинг кращих за останній час творів "від (неупередженої) редакції". До цього буде довіра?

Ідея складати список з, скажімо, десяти найкращих творів місяця (чи не 10-ти, а 20-ти: 10 поетичних, 10 прозових; і можна не місяця, а, наприклад, тижня, але то деталі), дуже правильна: потрібна якась ротація в рекомендувалці. Бо інакше воно виглядає так, наче хороших нових надходжень на ГАК не поступає, і доводиться бідній редакції радити почитати ті шедеври, що були опубліковані рік тому.

А от чи буде довіра до списку, складеному редакцією? Я одразу бачу проблему: обов'язково будуть ображені, чиї шедеври в список не потрапили. Вони обов'язково будуть звинувачувати редакцію в упередженості. З плином часу таких ображених може ставати все більше. Це погано. Треба, щоб адміністрації довіряли. Тому, мабуть, краще, коли ці списки формуватимуться на основі рекомендацій інших авторів - а адміністрація щоб була над усім цим.

 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 15:45 | Повідомлення# 72
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Alarich, це "те же яйца, но вид сбоку".

Не вір, не бійся, не проси.
 
AlarichДата: Чт, 25-10-07, 15:47 | Повідомлення# 73
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Ти про що саме?
 
cordaДата: Чт, 25-10-07, 15:51 | Повідомлення# 74
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Про рекомендації инших авторів.

А Твоє дослідження має "голову-руки-ноги", проте його треба добре розважити.


Не вір, не бійся, не проси.
 
КамЮДата: Чт, 25-10-07, 16:28 | Повідомлення# 75
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Alarich)
Das ist rechtswidrig. Для вищої міри покарання - бану - потрібні законні підстави. А закон - це статут ресурсу.

А яким законом передбачиш, що якийсь дотепник буде постити у величезній кількості згенерені роботом тексти ? У даному випадку я за освічену монархію . king prof

Повідомлення відредагував: КамЮ - Чт, 25-10-07, 16:55
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Атака клонів (Зміна ніків та імен)
Пошук: