[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Голосування (поговорити за хворобу"сам-за-себе-голосую-вТОП")
Голосування
kokaДата: Ср, 06-12-06, 15:06 | Повідомлення# 16
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
на гаку змінилась рекомендувалка

це вже краще...
але тоді треба і рецензії розділити на прозу і поезу.

Гадаю, що "Нові smile Статті" можна просто зберігати в архіві. Кому треба - знайдуть.
Для поезії поле можна розбити на два-три стовбчики, буде займати менще місця по вертикалі.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
tatchinДата: Пт, 08-12-06, 23:19 | Повідомлення# 17
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
на гаку змінилась рекомендувалка
оце круто, дебати не пропали задарма.
Quote (zlanich)
Сергію, не зважай, будь-ласка, на тих, хто височіє в рейтингах
та ж проблєма була зовсім не в цьому, а глибше smile ти все бачиш у якійсь одній площині. Але, певно, не варто було здіймати стільки галасу - тут кожен самовизначається сам. Тим більше - в рейтингах багато достойних авторів і авторинь.

Добавлено (2006-12-08, 23.19.54)
---------------------------------------------

Quote (koka)
але тоді треба і рецензії розділити на прозу і поезу.
а оце мені подобається дуже чомусь. Тому що НовіСтаріСтаті - то не дуже актуально (я так вважаю, що їх майже не читають, а займають вони багато дорогоцінного місця), їх можна прочитати натиснувши якусь кніпочку. А нові рецензії зникають занадто швидко: може й слушно розділити їх на прозу-поезію? Зараз це вже цілком логічно smile
 
OlgaMigelДата: Вт, 14-08-07, 01:22 | Повідомлення# 18
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Я особисто ЖОДНОГО РАЗУ не голосувала сама за себе! голосувати мають ті, хто цей твір прочитав, а не написав! Тоді ми дійсно матимемо об’єктивну оцінку твору, а не дитячу манічку! господи ,ми ж тут усі, здається, дорослі люди! ТОП ввели не для того, щоб ми самі за себе голосували, а щоб інші зацінили нашу творчість!

 
МалахайДата: Вт, 15-01-08, 20:40 | Повідомлення# 19
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
У нас з"явилася нова зірка eek - Микола crazy
 
КамЮДата: Ср, 16-01-08, 11:17 | Повідомлення# 20
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Нє, лаяти гаківський топ то вже старий подертий і запилюжений боян, однак у мене щодо цього не лишилося слів, які б не видалив модератор. Доколє? blahblah Може таки адміни заборонять автору клікати по власних текстах? Або зробити інакше - один клік на один твір?

Повідомлення відредагував: КамЮ - Ср, 16-01-08, 11:18
 
AlarichДата: Ср, 16-01-08, 14:06 | Повідомлення# 21
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
А що, хороші тексти пише Микола. Це я вам як поет кажу smile
 
КамЮДата: Ср, 16-01-08, 14:14 | Повідомлення# 22
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Та нє, я ж не протів Миколи. Я навіть за. Але мої кліки на Довбодзьобах виходить тіко змарнований трафік? crazy . Так же ніззя що тіко скрізь один Микола. dont

Повідомлення відредагував: КамЮ - Ср, 16-01-08, 14:17
 
AlarichДата: Ср, 16-01-08, 15:04 | Повідомлення# 23
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Перше, що я хочу з цього приводу сказати: БУГОГАГАГАГАГА

Окей, народ, відкриваю карти. Микола не самоклікер. Це Михайло Карповий, тобто я, людина, що Миколу ніколи в очі не бачила, так от, я, Михайло Карповий - миколоклікер. Це я забив Миколою всю рекомендувалку. Більше того, я підбив на це неподобство декількох своїх друзів smile Зрозумійте мене правильно: я не каюсь - це я хвастаюсь. Зараз не рекомендувалка, а КРА-СО-ТА вийшла.

Навіщо я це зробив, спитаєте ви. Причин дві.

Причина перша і головна: щоб приколотися.

Причина друга і другорядна: рекомендувалка на ГАКу ліва. Там місяцями висять одні і ті ж твори, і часто туди не потрапляють багато дійсно достойних речей. Самі розумієте, у мене немає підстав відчувати себе обділеним увагою публіки - мої-то креоси там як раз з'явлюяються, але вони повисять там тиждень-другий, і потім інтерес до них поступово іде на спад. І так воно і має бути. Це природньо. Ротація творів в топі необхідна. А не так, що по кілька місяців поспіль висять одні і ті ж речі. Зрештою, така ситуація компрометує авторів творів, що в рекомендувалці занадто засиділися-зависілися. Отже, я вирішив створити стимул для Редакції якось вдосконалити систему, що існує, і довів її (тобто, систему, а не Редакцію) до абсурду. Це було дуже просто зробити. Причому, прошу помітити, жодне з правил ресурсу мною порушено не було.

Їй-Б-гу, треба рекомендувалку замінити чимось конструктивнішим. Мені здається, оптимальний варіант - це зробити підбивання підсумків на кшалт минулих "ГАК - 2007" не щорічними, а, скажімо, щомісячними. Тобто: в кінці кожного місяця кожен автор, якому не влом це робити, складає список із, наприклад, десяти найкращих нйсд творів за минулий місяць, а потім Редакція, базуючись на отриманій інформації, формуватиме топ-список. Місяць пройшов - всі твори в топі міняються на нові. Тоді система стане абсолютно прозорою, бо кожен рекомендувальник, не маючи анонімності, яка є зараз, підходитиме до справи більш відповідально. А в кінці року, основуючись на 12-ти топ-списках, легше буде скласти топ-список ГАК-2008, і ризик обійти увагою якісь вартісні твори буде помітно меншим.

Добренько, обіцяю більше не хуліганити.

Юрію, радий, що Довбодзьоби вам сподобалися.

Добавлено (16-01-08, 15:04)
---------------------------------------------
Про всяк випадок додам: сказати, що миколині тексти слабенькі - це не сказати нічого. Я роблю це уточнення для того, щоб ні у кого не виникло підозри, буцімто в них є якісь потаємні глибини, доступні лише обраним поетичним адептам.

Повідомлення відредагував: Alarich - Ср, 16-01-08, 15:00
 
КамЮДата: Ср, 16-01-08, 15:11 | Повідомлення# 24
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Михайле, йой, так же ніззя, дивиться, там поза спиною Миколи вже лінчувальники добру гіляку видивляються, fear
 
AlarichДата: Ср, 16-01-08, 15:20 | Повідомлення# 25
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
А, то Барбос - це ви?
 
КамЮДата: Ср, 16-01-08, 15:30 | Повідомлення# 26
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Та нє, я добріший smile .
 
534Дата: Ср, 16-01-08, 17:55 | Повідомлення# 27
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Йай-йай-йай, Тарасе...тьфу!...Михайло! Хіба так можно, такий маститий поет, травить бідного початківця...Вонож юнак ще, зелений і наївний, а ви його так... Нєхорошо. wacko

ja... cebto...
 
AlarichДата: Ср, 16-01-08, 18:21 | Повідомлення# 28
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Розумієте, мета майже кожного мого віршику - це зробити так, щоб читач сміявся. Чи бодай всміхнувся. І от я над своїми творами думаю -- годинами, днями, іноді вночі не сплю, відшліфовую, розумієте, кожний рядок, кожну строфу, щоб блищало, як люстерко. А тут приходите ви, юний віртуоз, і легким порухом руки доводите публіку до істеричного екстазу. Ну, скільки у вас часу і зусиль забирає написання одного креативу? Пів-годинки максимум? Лівою п'яткою? Ага. Так я і думав. І такими мізерними затратами ви добиваєтесь в сто разів сильнішого ефекту, ніж я, тупий і бездарний графоман. Тоді виникає питання: а що робить в літературі Михайло Карповий, коли в ній є Микола? Це питання викликає у мене комплекс меншовартості. А я не люблю, коли в мені виникає комплекс меншовартості. Я марнославна людина. Я люблю, коли мене хвалять. Так що будемо вважати, що мною рухає таке негарне почуття, як заздрість. Класичний сюжет: в ролі Сальєрі - я, в ролі Моцарта - ви.

До речі, Миколо, а чи не випити нам доброго старого вина за знайомство? Я пригощаю. Пийте...

 
МалахайДата: Ср, 16-01-08, 20:06 | Повідомлення# 29
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (534)
Йай-йай-йай, Тарасе...тьфу!...Михайло! Хіба так можно, такий маститий поет, травить бідного початківця...Вонож юнак ще, зелений і наївний, а ви його так... Нєхорошо.

Зате пропіарили нівроку. megaphone Тепер вас точно читатимуть. book

 
tanyaДата: Ср, 16-01-08, 20:14 | Повідомлення# 30
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Те, що у нас Михайлик - приколіст, ми знаємо biggrin

Але...

1. Писати кожного місяця рейтинги - це задовбує. Ну ми ж не статисти, а мабуть поети-прозаїки-критики... Це в першу чергу.

2. Таких собі "Миколок" на сайті багато. Однак - вказати поетові на огріхи творів можна і рецензією. Ну... а цей вистрибень і рекомендувалкою, а потім : "братця, бу-го-га!!!" який я класний чувак. що оце таке зробив - ну то просто нагадує анекдот про чоловіків, які збираються у лазні... (це ніяк не в образу сильній половині, просто анекдот згадався)

3. Здоровий сон - запорука задовільного психічного стану (і не тільки психічного) tongue


модератор всіх поетів
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Голосування (поговорити за хворобу"сам-за-себе-голосую-вТОП")
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: