[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Голосування (поговорити за хворобу"сам-за-себе-голосую-вТОП")
Голосування
534Дата: Пт, 18-01-08, 15:53 | Повідомлення# 46
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Ні, я б із задоволенням, але мені Аларіч не дозволяє. Ви йому, як модератор всіх поетів накажіть щоб не називав мене флудером, тоді я із радістю, а так вибачте - ні, боюся я його surprised

ja... cebto...
 
AlarichДата: Пт, 18-01-08, 16:33 | Повідомлення# 47
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (534)
Ні, я б із задоволенням, але мені Аларіч не дозволяє.

Ай, колего, я вас умоляю.
 
534Дата: Пт, 18-01-08, 16:42 | Повідомлення# 48
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Колего (та чи можу я, простий бурсак, називати шановного диякона колегою?), а як там літературне життя у Германії? Мені насправді хочеться про пиво дізнатися, але ж це літературний форум, ще забанять. Так от що там на ниві тевтонської літератури колоситься? Чи не позаростали красно-словесні поля бур*янами постмодернізму? Які тенденції у використанні художніх добрив зараз домінують у Європі? Чи з*явилися нові гербіциди, фітонциди, інсектициди і фунгіциди у критичній галузі книжкового господарства? Чи не наносять ущєрба озимим усілякі там бактерії і миськоносики? Напішіть стисло, але подробно, будь-ласка.

ja... cebto...
 
AlarichДата: Пт, 18-01-08, 16:49 | Повідомлення# 49
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Га? wacko
 
534Дата: Пт, 18-01-08, 17:02 | Повідомлення# 50
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Alarich)
Га?

Оце відразу видно митця! Всім би тут так писати! То як оповіданнячко якесь тиснути - тут вони тобі розтікаються мислєю по дрєву, а як побалакати по-людськи, то вибачте за мій французький - якісь мєждомєтія а не мова. Дякую, колего, ваша відповідь мене цілком задовольняє, навіть більше - не чекав такої конкретики, такої змістовності, такої щільності думок. Дякую. Тільки обережно, бо деякі, не дуже розвинуті індивідуми із, я чомусь у цьому впевнений, неприємним габітусом, можуть звинуватити вас у флуді. Так от, дорогенькі, це не флуд, це те, що називається жива українська мова, у всій своїй красі і величі. Раджу читати цей меседж вельмишановного колеги зранку, ввечері, і вночі, а краще вивчити і повторювати як мантру. Ухх, молодець!


ja... cebto...
 
OlesДата: Пт, 18-01-08, 20:12 | Повідомлення# 51
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
клеїмо цитатки deal :

"Германія", "уксус" - "це те, що називається жива українська мова, у всій своїй красі і величі"

 
534Дата: Сб, 19-01-08, 15:44 | Повідомлення# 52
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Олесь, єслі ви повєдаєтє мінє страшну істину про те що "уксус" це "оцет" а "Германія" - "Німеччина" я вас, навіть якщо статус "Гуру" скасують все одно гурою буду називати, на знак подяки)))

ja... cebto...
 
OlesДата: Нд, 20-01-08, 18:33 | Повідомлення# 53
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Шановні 534!
Не певен яким має бути кличний відмінок у вашого числівника, але найкращою дякою мені від вас було б закінчення "ю" при зверненні.
Успіхів! cool
 
534Дата: Пн, 21-01-08, 12:32 | Повідомлення# 54
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Бльін і хто шче тут флудер, Олесю (знак подяки)

ja... cebto...
 
AlarichДата: Пн, 21-01-08, 18:34 | Повідомлення# 55
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Аааааааа!!! 534-тий! Я поняв, хто ти! smile

Урря! Вони знову стрінулись - гуру Бгактіведанта Свамі Олесь Бережний-Брапхупада та пан Возний, він же кишкова паличка імені Теодора Ешеріха biggrin
Чекаю на цікаву виставу. Сподіваюсь, бій титанів думки і духу буде ще більш захоплюючим, ніж в коментарях до Гітлера.
В моїх руках пиво, чіпси та театральний бінокль. Слідкую уважно за дійством smile

Повідомлення відредагував: Alarich - Пн, 21-01-08, 18:36
 
534Дата: Вт, 22-01-08, 12:07 | Повідомлення# 56
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Та ні, Михайло, епоха виснажливих ранкових полюцій вже закінчилася, принаймні для мене. Так шо доїдайте чіпси, поверніть бінокль до гардеробу (гроші заберіть, три гривні й у Німеччині на завадять), а пиво мені, а я вам чеського привезу, проніцатєльний ви наш))) Дозвольте запитання, довго думали? biggrin

ja... cebto...
 
AlarichДата: Вт, 22-01-08, 12:13 | Повідомлення# 57
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Ага. Три дні і три ночі smile
 
534Дата: Вт, 22-01-08, 12:52 | Повідомлення# 58
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Ітак, ітогі подвєдьом... Перед НПРом я вже вибачився, тепер мабуть ще й О. Бережному пару теплих слів треба сказати. Олесю, не ображайтеся за Пана Возного, для нього то був лише перформанс, він в мене любить погратися, такий був невгамовний, але наївся морозива, підхопив застуду й помер, отака гісторія. Так шо, о мертвих або добре або нічого. Щиро,

e.coli


ja... cebto...
 
OlesДата: Вт, 22-01-08, 14:11 | Повідомлення# 59
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
ггггггггггггг! здивували... haha
а хто вам сказав, любий друже мікробусе, що О.Бережний не помер? killed
або чи є доконаним фактом те, що О.Бережний реально народжувався? cake
оце дійсно гішторія!
і без морозива icecream
 
534Дата: Вт, 22-01-08, 14:25 | Повідомлення# 60
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Так і я ж про те))) Кривава бійка віртуальних героїв. Трощаться гінтернет-кістки, з моніторів сипляться зуби й тече кров, клавіатура геть вкрита шматками цифрового м*яса, сервер нудить від цієї кривавої каши))) !кО Йдемо далі.

ja... cebto...
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Голосування (поговорити за хворобу"сам-за-себе-голосую-вТОП")
Пошук: