[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Голосування (поговорити за хворобу"сам-за-себе-голосую-вТОП")
Голосування
AlarichДата: Чт, 17-01-08, 11:25 | Повідомлення# 31
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
2 Таня:

1. Це технічний бік питання. Задачу про те, як зробити складання рейтингів незадовбуючим, можна вирішити. Як один з варіантів, рейтинги можна не писати, а користатись тією ж кнопкою "Рекомендувати іншим". І щоб на кожній авторській сторінці був розділ "Мої улюблені ГАКівські твори", в який той чи інший твір автоматично потрапляв би після кожного кліку. Тут важлива прозорість. Важливо, щоб кожен клікер відчував особисту відповідальність за те, що він рекомендує, а не займався анонізмом.

2. Боюсь, що це той випадок, коли рецензуй-не рецензуй, в результаті буде нуль. В рецензії можна вказати на окремі огріхи твору, а якщо сам твір є суцільною огріхою?

3. Я сьогодні спав напрочуд добре. Доброго ранку.

Повідомлення відредагував: Alarich - Чт, 17-01-08, 12:22
 
КамЮДата: Чт, 17-01-08, 14:05 | Повідомлення# 32
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Михайле, тут і крім топу є проблема. Чомусь, як тільки з'являється текст, скажімо делікатно, сумнівних художніх якостей, гаківчани, наче довбодзьоби збираються у зграю і ну задовбодзьобувати автора, прикалувацця, іздєваться, тоді як у ротації пропливають непоміченими вартісні твори. Нє, я понімаю, шо прикалувацця легше, ніж написати щось притямне на гарний текст. Ну ось, напр, один із віршів шановного Миколи зібрав аж шість камєнтів, тоді, як на поезії Ванди, Ірини Заверухи, VasilR ( чудових поетів, як на мій провінційний не розвинутий смак), наші критики спромоглися на один-два камєнта. Даваймо не злітатися на невправні і слабкі тексти, наче мухи на ... варення і приділяти більше уваги вартісному. Вибачайте за моралізаторство.
 
534Дата: Чт, 17-01-08, 14:50 | Повідомлення# 33
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
І чому це ви вирішили, панове, що Микола=534?!! Це інший графоман, і амбіції в нього набагато більші, ніж у бідного зацюцькованого хлопчика, якого так образили на ГАК. Так шо не треба робити необгрунтованих висновків. Мікробіологією вас заклинаю, лактозним опероном, пілями, плазмідами і плазматичною мембраною.

ja... cebto...
 
AlarichДата: Чт, 17-01-08, 15:29 | Повідомлення# 34
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Бо у тебе в профілі написано Mykola smile

Добавлено (17-01-08, 15:29)
---------------------------------------------

Quote (КамЮ)
тоді, як на поезії Ванди, Ірини Заверухи, VasilR ( чудових поетів, як на мій провінційний не розвинутий смак), наші критики спромоглися на один-два камєнта.

Це дійсно прикро. Але Ірина Заверуха і VasylR самі не вельми активно пишуть рецензії, так що... А щодо Ванди Н, то вона з'явилася на сайті порівняно недавно, так що, думаю, у неї все попереду.

 
534Дата: Чт, 17-01-08, 15:39 | Повідомлення# 35
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
То був жарт))) То я хтів примазатися до генія))) Та він малий, мабуть, ото й образився...взагалі то на інших сайтах, наприклад www.publicator.org.ua публіка поводить себе із набагато меншим тактом ніж тут, так що не думаю що із цього треба робити трагедію. Але, Михайло, і тобі не пощастило - до твого блискучого таланту дехто намагається пришпилити людожерську репутацію. Приколькно було б поласувати М. Гоголем, бо ці худосочні в*юноші мені вже до горлянки не лізуть. А Гоголя багато, ще й гарнір із Рабіновича, як вам? Я б поїв, бо щось зголоднів зі вчорашнього.

ja... cebto...
 
AlarichДата: Чт, 17-01-08, 16:23 | Повідомлення# 36
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Себе я би охарактеризував як людовіда. І душелюба.
 
534Дата: Чт, 17-01-08, 18:00 | Повідомлення# 37
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
То Ви гурман))) Ну з людовідом - цілком зрозуміло, саме це я й пропоную - відвідати (тіки нє навєстіть) НПР і М.Г. А от із душами...ну навіщо воно Вам? Души - це дуже низкокалорійна страва...але як десерт...Ну ладно, згода - з*їмо їх разом із душами))))

ja... cebto...
 
AlarichДата: Пт, 18-01-08, 11:38 | Повідомлення# 38
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Нє, творчі люди - поети, письменники - вони несмачні. Худі, бліді, низькокалорійні. От графомани - зовсім інша справа. Жирненькі, пухкенькі, і м'ясце у них таке ніжне-ніжне, що в роті тане. Але найсмачніше, найвишуканіше - це мозок. Його треба нарізати дольками і, ледве-ледве підсмаживши на пательні, споживати, запиваючи сухим вином. Так що Рабіновича і іже з ними поки що не чіпаємо.
 
534Дата: Пт, 18-01-08, 13:11 | Повідомлення# 39
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Окей! В мене була підозра що Рабінович не смачний, але я так собі подумав, що як промаринувати його в уксусі, ще й з цибулькою, то може й нормально б пішло... Але схиляю голову перед авторитетом більш олдового товарища. Ні так ні. Та в мене є особисте запитання, слухайте Аларіч, я сподіваюся що наш канібальський союз принесе ще багато радощів бідним братам-ГАКівчанцям... Але ви ж пам*ятаєте прислів*я: "Ворон ворону око не виклює"? До того ж я хоч і не НПР, але теж не смачний й дуже жилистий. Добре?

Добавлено (18-01-08, 13:11)
---------------------------------------------
...та це ви й на аватарці побачити можете...до того ж маю ще один аргумент - гомофагія якимось боком таки торкається гомосексуалізма, тобто ну не естетично якось, коли чоловік їсть чоловіка. От жінка що гризе чоловіка - це якось більш природньо. З надією на порозуміння.


ja... cebto...
 
tanyaДата: Пт, 18-01-08, 13:17 | Повідомлення# 40
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
534,

сміливий ви чоловік (ну... це я судячи з аватарки, мабуть же ви чоловік) biggrin

Взагалі НПР надумали поласувати... Треба вимагати хоча би його фотку wink


модератор всіх поетів
 
AlarichДата: Пт, 18-01-08, 13:31 | Повідомлення# 41
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (534)
слухайте Аларіч

Аларіх вопще-то.

Quote (534)
до того ж маю ще один аргумент - гомофагія якимось боком таки торкається гомосексуалізма

Гиии. А хто тільки що хотів Рабіновича зохавати? Уй, праааааааціііівний!
 
534Дата: Пт, 18-01-08, 14:41 | Повідомлення# 42
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Аларіх? Це по-яковськи? По-чеськи чи шо? Аларіх, от грець його... Мені фотку Рабіновича не треба, я його з*їсти хочу, а не фотку. З приводу гомофагії - Рабі жид, та окрім того, він досягнув такого рівня духовного просвітлення, що ким би він не був - чоловіком чи жінкою він і не те і не друге, тому його можна їсти і гомофагство тут ні до чого. І ще, то брате канібал, як розуміти твій останній допис? Ти що таки вирішив і мене з*їсти? Відповідай, прааааацііівний!!! Відповідай щоб товарищи наши тебе теж почули, щоб вони зрозуміли, який ти є, канібальська твоя пика!!!

Добавлено (18-01-08, 14:41)
---------------------------------------------

Quote (tanya)
сміливий ви чоловік (ну... це я судячи з аватарки, мабуть же ви чоловік)


ви може будете сміятися, але не зовсім і чоловік...це трапилося декілька тижднів тому почалося з того що я подивився (тоді ще саме подивиВСЯ) кинострічку "Все про мою матір"...там є такі персонажі - Радість, Лола...і от так воно мені до душі припало, коротше кажучи не витримав, зробив собі силиконові груди, ну ще деякі дрібниці...коротше, до чого це я, а до того, що такі метаморфози дають мені повне моральне право їсти Рабіновіча фаршированого М.Гоголем і Л.Українкою, і смажити на пательні тонко нарізаний мозок шановного Невідомого Поета. Так що звиняйте, як у Грєбєнщікова "Моя природа не даёт мне спать..." Піду посуд мити, ще сіль купити треба, блін...


ja... cebto...
 
AlarichДата: Пт, 18-01-08, 14:47 | Повідомлення# 43
Ритор Тиберій Горобець
Група: Заблоковані
Повідомлень: 57
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (534)
Ти що таки вирішив і мене з*їсти? Відповідай, прааааацііівний!!!

Ну ти, чувак, і флуууудер smile

 
534Дата: Пт, 18-01-08, 15:25 | Повідомлення# 44
Ритор Тиберій Горобець
Група: Бурсак
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Alarich)
Ну ти, чувак, і флуууудер

)))) так, є трохи))) ладно, зав*язую. Це я радію за Аню Саніну, приємно чорт забирай. Все, далі як буду писати, то по ділу, ну і ви мене не провокуйте на флуд, добре, я вас по-старому все таки, Аларіч? Як по ділу, то мені здається, хоч це і важко, з огляду на кількість авторів, але саме таким як у випадку із Саніною повинен бути рівень рецензування. Дуже сподобалася реца ЗБ (КамЮ?), авторові, я впевнений, це принесе лише користь. В якості резюме - як ГАК претендує на щось більше ніж банальна "сєтєратура", про що не раз й не два говорили шановні гуру присутні на цьому форумі, то до рецензування треба ставитися відповідно. Хочу сказати, що тезіс про "Демократичну монархію" мені особисто не подобається. Чомусь відразу пригадалися "Кролікі і удави" Ф.Іскандера. А саме "прібліженниє к столу" і мітичні "прібліженниє к століку". Тобто в мене відразу виникає конструктивна мисля - зробити рекомендувалку для загальної маси авторів, окремо для талановитих з точки зору редакції авторів, і ще, для так званого ядра ГАКу, його ідеологів. Але остання рекомендувалка, повинна бути вже зовсім відокремленною від сайту, бажано, щоб вона знаходилася навіть на іншому сервері, в якійсь, якщо висловитись метафорично - оффшорній зоні гінтернету. І голоне, щоб її ніхто не бачив і ніхто про неї не знав, окрім Наближених до Столику, і щоб рекомендувати могли лише Вони, ну і звісно Королівські Кролі - Мирослава і М.Гоголь. Тоді не буде ніяких непорозумінь. Яка різниця що "чорна" рекомендувалка забита по самі вінця миколами?!! Головне, що у Сакральній Рекомендувалці висять почесні, шановні адепти ГАКу! ...Здається це якось не так, як воно хотілося б, правда?


ja... cebto...
 
tanyaДата: Пт, 18-01-08, 15:35 | Повідомлення# 45
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (534)
але не зовсім і чоловік...це трапилося декілька тижднів тому почалося з того що я подивився (тоді ще саме подивиВСЯ) кинострічку "Все про мою матір"...там є такі персонажі - Радість, Лола...і от так воно мені до душі припало, коротше кажучи не витримав, зробив собі силиконові груди, ну ще деякі дрібниці...коротше, до чого це я, а до того, що такі метаморфози дають мені повне моральне право їсти Рабіновіча фаршированого М.Гоголем і Л.Українкою, і смажити на пательні тонко нарізаний мозок шановного Невідомого Поета. Так що звиняйте, як у Грєбєнщікова "Моя природа не даёт мне спать..." Піду посуд мити, ще сіль купити треба, блін...

biggrin я просто насолоджуюсь... Давайте ще!!!!!


модератор всіх поетів
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Голосування (поговорити за хворобу"сам-за-себе-голосую-вТОП")
Пошук: