[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » ALMANAH 2. перезавантаження. (тема зрозуміла з назви:))
ALMANAH 2. перезавантаження.
oleksaДата: Чт, 10-05-07, 19:13 | Повідомлення# 16
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобався той що з місяцем. (мабуть 6, з NEW", або 5 з ZERO), щось таке що пов.язано з гоголівщиною, казкою, романтикою ночі, але і загалом не кепсько. Ще варіант "3". Тепле, позитивне, доброзичливе, для гарного настрою. Інші менш теплі ( може залізо винне?), ніби більш офіційні, суворі, формальні. Хоча не всі. Це такі мої враження. Але в цілому кожен варіант гарний. Автору хочеться потиснути руку за роботу. biggrin biggrin
Щиро, Тимошенко.


тим
 
tatchinДата: Пт, 11-05-07, 13:08 | Повідомлення# 17
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
дякую за дяку, друже biggrin
з місяцем самому подобається, мабуть саму тему використаю для власних цілей smile
Quote (oleksa)
Інші менш теплі ( може залізо винне?), ніби більш офіційні, суворі, формальні.
Залізо трохи прибереться. Але Мережа - вона сама не дуже тепла й дружня /звичайно ж, ГАК - виняток smile / А взагалі видає що при певному корегуванні /десь колір поміняти, десь якихось прибамбасиків добавити, а десь щось прибрати/ можна назбирати ще з на одне число Альманаху bye
 
tanyaДата: Пт, 11-05-07, 23:44 | Повідомлення# 18
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
а мені також із місяцем сподобалось... Червоненький такий ще й із зірочками... Моїй скорпійонячій душі дужжжжже подобається hands

модератор всіх поетів
 
КамЮДата: Сб, 12-05-07, 00:21 | Повідомлення# 19
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Нє, я підозрюю, що Татчин - то реінкарнація Шевченка, yes
 
tatchinДата: Сб, 12-05-07, 23:32 | Повідомлення# 20
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (tanya)
Моїй скорпійонячій душі дужжжжже подобається

і моїй скорпійонячій! і моїй!!! flower
Quote (КамЮ)
реінкарнація Шевченка

я тільки за! оце було би круто! особливо зі збереженням всіх авторських прав! biggrin за всі часи видання Шевченка: купив би всім Гаківцям по хатинці, десь у тропічних широтах... biggrin для коротання вільного часу...


Повідомлення відредагував: tatchin - Сб, 12-05-07, 23:34
 
tanyaДата: Ср, 08-08-07, 11:51 | Повідомлення# 21
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Ну що... Оскільки усі так затято мовчать з приводу виходу у світ нашої спільної другої "дитини", тобто альманаху biggrin , давайте розпочинати діалог.

Шановна редакція!!! Насамперед мої щирі вітання!!! flower booze Я не знаю всіх, хто стоїть за кадром цієї книжки, але імена трьох людей, що складали, набирали, корегували, та художньо оформляли "Digirom" мені відомі: Мирослава, Світлана, Сергій Татчин hands Ох... так хочеться пригорнути ту дитинку до серця і потримати у руках... Однак навіть візуально дивлячись на альманах, емоцій через край holiday Велика ВАМ усім КОЛЕКТИВНА ПОДЯКА.

Перелік акцій, що запланований на святкування (іменини-хрестини) книжки також приємно вражає. Що й казати - 2 роки - це досить солідний вік. Відразу кидається в очі, що від дрібного та невпевненого рачкування, дитина, випереджаючи перспективи росту, впевнено зайняла позицію на СТРАРТІ далеко не-дитячих марафонних дистанцій і готується до солідного та професійного марафону.

... Лишається тільки дочекатися команди прапорця на СТАРТІ і вперед!!!! До нових вершин та дитсанцій hello


модератор всіх поетів

Повідомлення відредагував: tanya - Ср, 08-08-07, 11:52
 
cordaДата: Ср, 08-08-07, 12:50 | Повідомлення# 22
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 76
Репутація: 1
Статус: Offline
Вітаю шановну редакцію та усіх гаківчан з виходом у світ Альманаху-2! cake flower holiday

Видавцям і організаторам – величезне ДЯКУЮ за їх чудову ініціативу та підтримку пишучої братії! heart hands respect

flower :flower: flower :flower: flower


Не вір, не бійся, не проси.

Повідомлення відредагував: corda - Ср, 08-08-07, 12:54
 
КамЮДата: Ср, 08-08-07, 16:33 | Повідомлення# 23
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Респект і уважуха редакції і отцям-засновникам Академії за другу версію Діджірома. king hands respect На око другий Діджіром наче має бути товстіший?
 
MyroslavaДата: Ср, 08-08-07, 17:30 | Повідомлення# 24
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
На око другий Діджіром наче має бути товстіший?

він такий самий - 320 сторінок, але більший за форматом smile
і не поспішайте - він власне ще в друці, але до вересня точно буде
 
oleksaДата: Ср, 08-08-07, 17:31 | Повідомлення# 25
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Редакції респект за роботу!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin Бажаю сил та наснаги довести все заплановане до гарного фіналу!! Авторам- знайти час і приєднатись до всіх заходів з нагоди цієї знаменної події!! biggrin tongue tongue tongue hands

тим
 
MyroslavaДата: Ср, 08-08-07, 17:40 | Повідомлення# 26
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
за обкладинку - респект Татчину smile
за тексти - авторам smile
 
zlanichДата: Ср, 08-08-07, 18:32 | Повідомлення# 27
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю всіх! Приємно бачити нову обкладинку, кажу цілком щиро, оскільки був і залишаюся ідеологом жовтого у справі дизайну і червоного сухого у справі святкувань smile

Наразі пропоную шановним авторам серйозно сприйняти цифри 11 та 15.

 
МалахайДата: Нд, 12-08-07, 12:04 | Повідомлення# 28
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Вітаю всіх авторів!!! hands holiday booze
Щиро дякую редакції!!! respect hands flower

Добавлено (12-08-07, 12:04)
---------------------------------------------
На СУМНО з'явилася стаття Лєри Лауди про Діджіром-2 «Digital Романтизм: ver.2.0»: виходить друге число альманаху «Гоголівської академії»

Повідомлення відредагував: Малахай - Нд, 12-08-07, 12:05
 
КамЮДата: Пн, 17-09-07, 14:00 | Повідомлення# 29
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Респект за анонс Діджірома-2 Лєрі Лауді, нашому давньому симпатику. respect Неабияк заінтригувало ексклюзивне інтерв'ю з нашими критиками - М.Гоголем та Невідомим поетом Рабіновичем.

Добавлено (17-09-07, 14:00)
---------------------------------------------
Мав приємність погортати Діджіром ver 2.0. Технічне виконання значно досконаліше першого - чудовий дизайн обкладинки від Татчина ( respect ) , цікава верстка (верстальнику теж respect ), якісний папір. Взагалі, справлє приємне враження солідності і відсутнє відчуття партизанської самвидавівщини (у першому трохи було). Про наповнення не буду розводитися, позаяк є особою заангажованою і не можу претендувати на виважену обєктивність, :). Однак, попри плітки, що бродили мережею, наклад альманаху лишився тим самим - 500 прим.
На цьому дякую редакції і отцям-засновикам за з'яву цієї приємної книжечки. respect

Повідомлення відредагував: КамЮ - Пн, 17-09-07, 14:12
 
OlesДата: Пн, 17-09-07, 22:07 | Повідомлення# 30
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Радісно приєднуюся до всіх поздоровлень і віншувань! respect
Зокрема визнаю і власну схильність до дизайнерської ідеології, яку зазначив Зланіч, і так чудово втілив Татчин! Обкладинка приваблює і рулить - як на мій смак, вона така смачна, що її просто хочеться з'їсти icecream

КамЮ - друже, не переймайся невеликою кількістю накладу, ok адже цей ольмонаг не був і не може бути масовим читвом - як будь-який ольмонаг, за визначенням. Його мета і покликання - створити інтерес і зацікавленість серед "зацікавлених осіб", що нмсд, він чудово здійснює: запалює іскру, з якої розжеврюватиметься окремішний дискурс. Уяви це як стовбур дерева, від якого тягнуться навсібіч 400 гілок, гілочок, галузин, пагілля...

Чекатиму з нетерпнінням на паперовий примірничок shades

 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » ALMANAH 2. перезавантаження. (тема зрозуміла з назви:))
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: