[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: tanya  
Мистецький Форум » * ВИБРАНЕ » ПОЕЗІЇ наших літераторів » ДЕБЮТ на ГАКу (та кількість творів) (дещо про вірші щойно зареєстрованих...)
ДЕБЮТ на ГАКу (та кількість творів)
tanyaДата: Ср, 29-11-06, 21:14 | Повідомлення# 1
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
1.Пропоную обговорювати у даній темі вірші тих авторів, які є дебютантами на ресурсі ГАКу - звісна річ, назва "дебютантів" дуже умовна, оскільки то можуть бути автори знані і не дуже... smile

2. Узгодження кількості творів наших шановних авторів. Гадаю, що ця тема є важливою для дискусії, оскільки деякі "сутички" із новачками уже виникали з цього приводу wink

Ваша думка є дуже важливою!!!!


модератор всіх поетів

Повідомлення відредагував: tanya - Ср, 29-11-06, 23:36
 
tanyaДата: Чт, 30-11-06, 00:54 | Повідомлення# 2
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
З "Нових авторів" (ВАСИЛЬ)

Радів я посмішкам кохання,
Квіти даруючи ланам,
Розум розпещував в бажаннях,
Казковим полум'ям палав.

Сонце ховалось за горами,
День поринав в обійми ночі,
Світлом дивуючись між нами,
Небо розплющувало очі.

Перлина в зоряному сяйві
Знов оберталася сумна,
Обличчя змінювало барви,
Та знав я: це була Вона.

Цей вірш є класичним прикладом того, як не слід писати (не в образу автору буде сказано, а в науку smile )

1. Різнобійність ритму.
2. Римування на кшталт: "ночі-очі", "горами-нами", "сумна-вона" - це шкільна програма для п*ятого класу на предмет пояснення дитині: що таке рима і як її можна створити...
3. Деякі метафори просто алогічні: "Розум розпещував в бажаннях," - це геть є не зрозумілим.

Ось деякі зауваження.

А висновки робіть самі smile


модератор всіх поетів
 
kokaДата: Чт, 30-11-06, 08:55 | Повідомлення# 3
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (tanya)
2. Римування на кшталт: "ночі-очі", "горами-нами", "сумна-вона" - це шкільна програма для п*ятого класу на предмет пояснення дитині: що таке рима і як її можна створити...

Особливо після пісні О.Пономарьова "з ранку до ночі бачу твої очі" smile
і після пісні "Плачу Єремії" "лиш вона , лиш вона сидітиме сумна"

І "кохання"-"бажання" теж не першої свіжості..


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
kokaДата: Чт, 30-11-06, 09:14 | Повідомлення# 4
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Пропоную ввести квоту для поезій, що розміщуються на ГАКу, а саме : віршовані твори, кількість знаків у яких менше 1000, повинні об"єднуватися у групи ( цикли, підбірки і т.п.). Наприклад, рекомендував би панні Дані Рудик укрупнити свої подачі, щоб в одній подачі було 3-4, а то й 5-6 поезій. Те ж саме панові Татчину. Менші за розміром поезії , якщо кортить ознайомити з ними людство, розміщувати тут на форумі.

Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
tanyaДата: Чт, 30-11-06, 12:26 | Повідомлення# 5
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
А тепер по-порядочку, мої любі... smile

1. Тетяна Мельник за цих два дні модераторства не може зробити все і відразу, тому, з чогось ми мусили починати, і почали... гадаю не так уже й погано (з поміччю Сергія Татчина, Світлани, Коки... і всіх, хто приходить на цю сторіночку tongue )

2. Цю тему я ввела навмисно, аби трохи скорегувати подачі творів тих людей, що тільки-но почали публікації на ГАКу.

3. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Коко, хочу погодитись із Вами, що новачкам потрібно прислухатись до певних порад та аналітики на їхні твори.

АЛЕ!!!!! Це ніяк не стосується тих людей, чиї твори є "Золотом поетичним фондом" даного ресурсу. ОТже, я би не вводили ніяких обмежень для таких поетів як: Татчин та Рудик. Оскільки - таких ПОЕТІВ (пишу з великої літери) потрібно всіляко заохочувати та створювати всі умови для праці, а не накладати вето та обмеження...

Це моя прогалина. Але ж я неможу за два дні створити все, що тут мусить бути sad . ОТже, я планую відкрити тему "Золотих Фондів" поезії і внести туди тих авторів, які є осердям поетичного ГАКу. ЩО це дасть?... Це не буде якоюсь ієрархією, ні... Але хочу про КОЖНОГО з них написати, обгрунтувати свою думку та скерувати "приходящих"
на ті твори, де справді можна повчитись та просто отримати мистецьку насолоду від прочитаного...

4. Щодо кількості знаків. Також згодна тільки на половину. Оскільки. Коко, це ж поезія... Це ж скільки творів треба мати!!! аби умістити в 1000 знаків (деяким людям рік праці!!!). На таке ніколи не погоджусь. Якщо вводити мараторії, то тільки для щойно прибулих... Але для таких прибульців, яким іще вчитись і вчитись... wink

5. А щодо "крихітних" творів - згодна. Але тільки для тих творів, кількість знаків яких менша за 100 tongue

6. Я би не хотіла "заганяти" поезію до форуму. Тут - тільки аналізуємо, обговорюємо, спілкуємось!!!! А всі шедеври - на сайті!!!!

А за підтримку зовсім не досвіченої модераторки дякую tongue

І так буде.....

ПОЛЕМІЗУЙТЕ!!!!!


модератор всіх поетів

Повідомлення відредагував: tanya - Чт, 30-11-06, 12:39
 
tatchinДата: Чт, 30-11-06, 12:38 | Повідомлення# 6
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (koka)
Пропоную ввести квоту для поезій, що розміщуються на ГАКу, а саме : віршовані твори, кількість знаків у яких менше 1000, повинні об"єднуватися у групи ( цикли, підбірки і т.п.).
Так я саме за це двома руками, що й пропонував вже, зауважте - раніше за вас.
Quote (koka)
Те ж саме панові Татчину
а от оце зауваження зрозумів не зовсім - де це ви бачили в мене маленькі вірші. Якраз у мене й цикли (переважна більшість). Мабуть, просто добре запам`ятали прізвище biggrin

За лімітованою кількістю знаків - то, звичайно ж, ні. Але об`єднувати в підбірки - то да(не дуже розгорнуті - багато поезії за раз якісно /маю на увазі прочитати/ не осилити). Окремо - тільки більш-менш "великі"речі.

до Тані - та ти що, яка 1000. я про невеликі підбірки. АЛЕ НЕ про окремі маціпусічкі віршики.

До речі, а що думаєш про самоклікерство ти?
а от там, з самого верху друга темка.

Повідомлення відредагував: tatchin - Чт, 30-11-06, 12:52
 
tanyaДата: Чт, 30-11-06, 12:42 | Повідомлення# 7
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (tatchin)
віршовані твори, кількість знаків у яких менше 1000, повинні об"єднуватися у групи ( цикли, підбірки і т.п.).

Сергію, гадаю, тисяча знаків для поезіїї - це занадто... Давайте зійдемось на якійсь ліберальнішій цифрі... smile

******************************************************************

ой, що то воно таке - "самоклікерство" ??? (навіть і не знаю, що про нього думати... wink )


модератор всіх поетів

Повідомлення відредагував: tanya - Чт, 30-11-06, 12:50
 
tanyaДата: Чт, 30-11-06, 15:03 | Повідомлення# 8
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Але повернемось до "наших баранів" - як то древні казали... smile

1. Пропоную взяти за правило друкувати поетичні тексти, які би мали не менше 150-200 знаків. Отже, "крихітки" об"єднувати в цикли.... А великі полотна друкувати самостійно!

2. Давайте поважати одне одного. Подавати не більше 1-2 віршів-циклів на добу... Це буде краще для всіх: і для читачів, оскільки твори більше часу висітимуть на головній сторінці (таким чином читач зможе ознайомитись із усіма новими надходженнями за добу), і для самих авторів (ймовірність рецензій та відгуків зростатиме)

Якщо ми узгодимо це правило, то пропоную занести його до кодексу ГАКу.


модератор всіх поетів

Повідомлення відредагував: tanya - Чт, 30-11-06, 15:57
 
tatchinДата: Чт, 30-11-06, 22:22 | Повідомлення# 9
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
я за перше і за друге. а в другому - один твір (цикл) на добу. Цього достатньо за очі (366 на рік biggrin ). А то на велику кількість не тільки в мене алергія. Багато творів - їх же ніхто не читає і не рецензує. Самим не прикро?
 
kokaДата: Пт, 01-12-06, 09:00 | Повідомлення# 10
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
tanya, дякую за повернення аватари smile

**********************

на здоров*я tongue

***************
тільки ж навіщо ви ті поетичні шедеври вивісили?.... ДО речі, у розділі прози подібних речей також вистачає, але й досі ніхто про це нічого не написав, а чому?????

А тому я вивісив ці шедеври, щоб було видно , наскільки це незручно, коли люди постять такі коротесенькі шедеври сотнями. Коли це роблять початківці, то це якось ніби природньо і ніхто не звертає на це увагу ; гадаю, може після моїх шедеврів ситуацію помітять ? Виправити все просто - модератор ГАКу повинен сам просто взяти і укрупнити подачі, тобто з десяти коротеньких віршиків зробити одну велику підбірку.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.

Повідомлення відредагував: koka - Сб, 02-12-06, 22:57
 
tanyaДата: Пт, 01-12-06, 11:40 | Повідомлення# 11
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Вітаю нашу нову авторку Ганну Осадко!!!!

А соь уривок одного з її віршів:

І біль доріг, притуплений дощами,
Як сірий пес, торкається ноги.
Його вуста не пещені жінками,
Його майбутнє – меч і вороги.

Глухих пожеж освячена тривога,
Святих безсонь розіп’яті плачі,
І чорний хрест – німа присутність Бога,
І ангел помсти на його плечі.

*********************************************

(поезія мене вразила. гарні та якісні тексти)


модератор всіх поетів

Повідомлення відредагував: tanya - Пт, 01-12-06, 11:42
 
tatchinДата: Пт, 01-12-06, 12:58 | Повідомлення# 12
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
гарно. другий стовпчик.
перший не так гарно: притуплений дощами-не пещені жінками/дощами-жінками.
одинакові звороти і невдала рима.

Добавлено (2006-12-01, 12.58.28)
---------------------------------------------
а що це там головний поборник ліміту Кока запостив врізнобій три величезні ліричні поеми?

************************************

я сама шокована :o

КОКА : Бачте, помітили !!!! Причини, гадаю, очевидні : клин клином вишибають ! Звичайно ж, я міг би зробити вумну морду лиця і сказати, що то на мене зійшло велетенське натхнення :)

Повідомлення відредагував: koka - Сб, 02-12-06, 23:02
 
tanyaДата: Пт, 01-12-06, 15:49 | Повідомлення# 13
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Послухайте, оце ми обговорюємо, намагаємось створити якісь правила - але все то в пусту!!! Оскільки форум - це форум, а те,що на сайті - воно якось усе окремо... Справа в тому, що люди навіть не здогадуються про так звані "првила" і про все те, що тут намагається створитись wink

то ж мусять бути якісь дерективи і редагування самого сайту.... А так - ми багато можемо і говорити, і сперечатись (але все то кудись в пісок)


модератор всіх поетів
 
MPДата: Пт, 01-12-06, 23:16 | Повідомлення# 14
Початкуючий Граматик
Група: Бурсак
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я так зрозуміла, що ви хочете, аби нові автори (чи старі теж?) друкувалися рідко і великими шматками. Але для чого? Щоб вам легше було не читати?

КОКА : і старі, і нові, і всі підряд.... Причина така : ніяк не можна порівнювати за обсягом роботи середній прозовий твір , що аж його треба розбивати на кілька подач, і маленький віршик на 5-10 рядочків, чи навіть на 20-30 рядочків, котрі в таблиці "Радимо прочитати" займають по одному рядку. Я розумію так : прозаїк може стати знаменитим завдяки одному-єдиному прозовому твору. Поет завдяки одному-єдиному віршу - ніколи. Кажу це, як прозаїк і як , в деякому смислі ( хай на мене не ображається Тетяна Мельник), поет smile Для поета одиниця виміру творчості - це збірка, принаймні із трьох віршів.

Повідомлення відредагував: koka - Сб, 02-12-06, 23:08
 
tanyaДата: Сб, 02-12-06, 12:38 | Повідомлення# 15
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (MP)
Я так зрозуміла, що ви хочете, аби нові автори (чи старі теж?) друкувалися рідко і великими шматками. Але для чого? Щоб вам легше було не читати?

ні, гадаю, що ви зрозуміли не зовсям вірно.

Оскільки, мова йшла про те, аби деякі автори не забивали своєю творчістю усю сторінку, а зважали на інших - це перше. І до того ж 150 - 200 друкованих знаків - це не є ВЕЛИКІ шматки. І, гадаю, подача 1-2 циклів (віршів на добу) не є великою рідкістю biggrin - це друге.

А щодо легкості в читанні - то також помилочка. Аби люди читали одне одного якісніше і могли писати відгуки та більш-менш якісні рецензії. Власне, оце і все.


модератор всіх поетів
 
Мистецький Форум » * ВИБРАНЕ » ПОЕЗІЇ наших літераторів » ДЕБЮТ на ГАКу (та кількість творів) (дещо про вірші щойно зареєстрованих...)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: