[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Альманах DigiРом (плюси і недоліки першого млинця)
Альманах DigiРом
КамЮДата: Сб, 25-11-06, 13:15 | Повідомлення# 1
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Шановна редакція виклала варіанти макетів обкладинок DigiРом 2. Ділимося враженнями, обговорюємо. Ось сцилка http://www.painter.hotmail.ru/

Повідомлення відредагував: КамЮ - Сб, 25-11-06, 13:15
 
tanyaДата: Нд, 26-11-06, 12:52 | Повідомлення# 2
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Люди добрі! Яка краса!!!!!

МАбуть кожен із нас буде сприймати обкладинку як щось дуже близьке власній душі...

А моя душа горить у вогні обкладинки №9. Дуже символічна обкладинка: це відкриття людині таємниці побудови Всесвіту (метафорична назва самого Бога) і... символ вогню є дуже близьким концепції самої Гоголівської Академії, оскільки вогонь - це складова магічного дійства... РОМАНТИКИ, З ВОГНЯНОГО КОЛА...


модератор всіх поетів
 
kokaДата: Нд, 26-11-06, 17:55 | Повідомлення# 3
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
мені всі сподобалися smile

все одно, головне - те, що всередині smile


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
КамЮДата: Нд, 26-11-06, 18:26 | Повідомлення# 4
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (tanya)
МАбуть кожен із нас буде сприймати обкладинку як щось дуже близьке власній душі...

А девята - іменна, smile

 
tanyaДата: Нд, 26-11-06, 18:51 | Повідомлення# 5
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
КамЮ,

tongue

дійсно... Мене цікавить - хто ж автор обкладинок?.. Це все різні (художники), чи тільки один?

Але те, що всі обкладинки прекрасні - це факт. Про дев*яту я вже сказала ( та - особлива)


модератор всіх поетів
 
svetakedykДата: Пн, 27-11-06, 00:03 | Повідомлення# 6
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Привіт усім. Як на мене, чим простіше, тим гарніше. Так, чи інакше, обкладинка буде просто красивою. Хочу зауважити - папір на якому друкуватимуться твори нехай буде якісним, а шрифт для читання - зручним.

Sveta
 
КамЮДата: Пн, 27-11-06, 00:35 | Повідомлення# 7
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
І ще одне побажання авторам, яких запросять до DigiРому 2 - граматичні помилки і очепятки варто виправити самостійно, позаяк редакція зберігає авторський правопис. (а це псує враження від книжки не менше ніж невдала обкладинка і незручні фонти. А ще - це привід до зловтішань недоброзичливцям).

Повідомлення відредагував: КамЮ - Пн, 27-11-06, 00:37
 
adeptДата: Пн, 27-11-06, 09:36 | Повідомлення# 8
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Чи не зарано говорити про Ром 2?

креатиф і кінець світу.
 
КамЮДата: Пн, 27-11-06, 11:23 | Повідомлення# 9
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Якщо макети обкладинок малюють - значить це комусь потрібно?
 
tanyaДата: Пн, 27-11-06, 12:33 | Повідомлення# 10
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
adept,

краще зарано, ніж запізно happy


модератор всіх поетів
 
kokaДата: Пн, 27-11-06, 13:02 | Повідомлення# 11
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
а шрифт для читання - зручним.

во-во !
а то надрукували 1й таким шрифтом, що треба читати з лупою і в гарно освітленій світлиці.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
svetakedykДата: Пн, 27-11-06, 13:17 | Повідомлення# 12
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Альманах - подія для кожного ГАКівця. Побачити своє ім'я на його сторінках - свято для душі. Але обкладинку створюють для нас. А ми - його "внутрішній світ". То може, краще попрацювати над тим, аби саме "той світ", спонукав до читання, ане обкладинка.
Безперечно вона є "коридором" до нього, проте... Коли буде "настрій" всередині, от тоді Альманах набуде красивого зовнішнього образу.


Sveta
 
КамЮДата: Пн, 27-11-06, 13:37 | Повідомлення# 13
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
Але обкладинку створюють для нас.

Ми й так купимо для друзів і рідних - навіть якщо обкладинка буде із сірого газетного паперу, без жодного оформлення і із заголовком в фонті Times New Roman, :). І врешті, в більшості ми й так знатимемо що всередині.
Але обкладинка - це для тих, хто ніколи не чув про ГАК і вперше взяв в руки цю книжку в книгарні.
 
tatchinДата: Пн, 27-11-06, 13:54 | Повідомлення# 14
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
А ми - його "внутрішній світ". То може, краще попрацювати над тим, аби саме "той світ", спонукав до читання, ане обкладинка.

йдеться, мабуть, не про те, що саме обкладинка спонукає до читання, а про створення цілісного якісного "продукту", де все разом працює на читача, ну й на авторів. звичайно ж. А "той світ", до речі, звучить якось двосенсово. І ще, як оце він"той світ" сам по собі буде спонукати до читання. Ніхто ж не підходить до прилавків з запитанням: а чи є у вас svetakedyk, чи хоча б tatchin - на крайняк. Потенційний читач в першу чергу, якщо автор незнаний, звертає увагу на інші чинники. Та й альманах - це такий собі колективний продукт, де оформлення має архіважливе значення.
Quote (svetakedyk)
Коли буде "настрій" всередині, от тоді Альманах набуде красивого зовнішнього образу.

скажіть-но мені, Світлано, як це він набуде сам по собі отого красивого зовнішнього образу? Він же не хамелеон. Оформлення, а ув альманахові в першу чергу, бо це авторська солянка, виходить тут на одне з перших місць.
Звичайно ж - я за змістовне наповнення, за відсутність помилок, ЗА ЯКІСТЬ ТЕКСТІВ, але забувати про оформлення - це обкрадати самого себе.

Добавлено (2006-11-27, 14.54.41)
---------------------------------------------

Quote (adept)
Чи не зарано говорити про Ром 2?

не рано. це справа не одного місяця - підготувати і детально розробити концепцію. всеодно він колись буде. а чим раніше підіймається це питання - тим краще:все поступово з віртуальної площини переходить в практичну, люди долучаються, обговорюють, шукають краще.


Повідомлення відредагував: tatchin - Пн, 27-11-06, 14:01
 
MyroslavaДата: Пн, 27-11-06, 14:02 | Повідомлення# 15
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
ще одне побажання авторам, яких запросять до DigiРому 2 - граматичні помилки і очепятки варто виправити самостійно, позаяк редакція зберігає авторський правопис. (а це псує враження від книжки не менше ніж невдала обкладинка і незручні фонти. А ще - це привід до зловтішань недоброзичливцям).

Пане Юрію, питання - чи дійсно багато ви знайшли помилок в АльмаНАХУ- 1? Бо коректор його все ж читав (тільки літредактуру ми спеціально не робили), і я читала. Після того, як все вийшло, я продивлялась і в очі постійно кидалась чотирикрапка, а інший текст я вже візуально не сприймала. sad Це тому, що все робилось дуже швидко і спонтанно. Тому цого разу планується все зробити більш обдумано і повільно. biggrin
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Альманах DigiРом (плюси і недоліки першого млинця)
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Пошук: