[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Альманах DigiРом (плюси і недоліки першого млинця)
Альманах DigiРом
tatchinДата: Пн, 27-11-06, 14:10 | Повідомлення# 16
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
І ще одне побажання авторам, яких запросять до DigiРому 2 - граматичні помилки і очепятки варто виправити самостійно, позаяк редакція зберігає авторський правопис. (а це псує враження від книжки не менше ніж невдала обкладинка і незручні фонти. А ще - це привід до зловтішань недоброзичливцям).

Отут я всіма руками - ЗА. Щоб всілякі там опоненти не мали за що зачепитись, окрім звичайно "ідейних" розходжень, вподобань тощо. Всілякі дрібні недоліки потрібно викорчовувати на підготовчому етапі. Ну і - працювати над текстами, звичайно ж, бути більш вимогливим до себе. biggrin

Добавлено (2006-11-27, 15.10.07)
---------------------------------------------

Quote (Myroslava)
Тому цого разу планується все зробити більш обдумано і повільно.

підтримую biggrin biggrin biggrin
 
MyroslavaДата: Пн, 27-11-06, 14:26 | Повідомлення# 17
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
tatchin,
ви взагалі мене багато підтримуєте tongue
 
tatchinДата: Пн, 27-11-06, 14:30 | Повідомлення# 18
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
ви взагалі мене багато підтримуєте

тішуся вашим відгуком, але ж я не просто підтримую заради підтримки, а "подєлу". biggrin
але щось мало активних wacko - хоча, не все одразу. потрібно всіх відсилати на форум примусово cry biggrin


Повідомлення відредагував: tatchin - Пн, 27-11-06, 14:32
 
КамЮДата: Пн, 27-11-06, 14:37 | Повідомлення# 19
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Мирославо, в жодному разі не ставлю це Вам в провину і дуже вдячний за альманах. Про помилки зішлюся на авторитет моєї любої дружини-філолога. У моєму ж оповіданні протягом тексту змінилося по-батькові головного героя. І це після кількох моїх вичитувань і трьох рецензій колег, :(.
 
MyroslavaДата: Пн, 27-11-06, 14:44 | Повідомлення# 20
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
У моєму ж оповіданні протягом тексту змінилося по-батькові головного героя. І це після кількох моїх вичитувань і трьох рецензій колег, :(.

а пам"ятаю саме цей факт. і, здається, виправляла wacko напевно, не скрізь.
ось ще один аргумент на користь того, що все треба робити повільно. smile
 
tatchinДата: Пн, 27-11-06, 14:57 | Повідомлення# 21
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Панове, тема видає мені значно вагомішою, ніж їй зазвичай приділяють уваги.
Візуальне оформлення, на мою думку, грає дуже важливу роль у цілісному сприйнятті книги. І коли воно вдале, книжка тільки виграє. Є ж безліч прикладів, коли люди вибирають ту чи іншу книгу (ще не знаючи автора) завдяки тільки оформленню, чи, скажімо, зупиняють спочатку на ній свій погляд, чи ще якось – а вже потім, гортаючи, занурюються у світ автора. Та й навіть знаних авторів – якби був вибір – купували б більш вдало виданих, хай воно трохи й дорожче. Чи не приємно взяти в руки цілісний продукт, де і зміст, і оформлення вдало поєднані.
Безперечно – я, в першу чергу, за якісне змістовне наповнення, але тема оформлення в даному випадку явно недооцінена. І не мається на увазі тільки обкладинка: концептуальне оформлення складається з різних приємних „дрібниць” всередині („авторські” сторінки, нумерація, різні візуальні вкраплення, оформлення тем, розділів, різне акцентування тощо), щоб цікаво не тільки читати, а й гортати-розглядати. Не сумнівайтесь, що це здіймає книгу на новий рівень. І один цей хід може поширити ряди прихильників діджірому. Та й авторам приємно.
Хто проти - а ну, піднімайте руки! щось не видно нікого... smile


Повідомлення відредагував: tatchin - Пн, 27-11-06, 15:04
 
КамЮДата: Пн, 27-11-06, 15:10 | Повідомлення# 22
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Безумовно, я спочатку навіть хотів творити не загальну тему, а опитування щодо обкладинок, але у звязку із невеликою кількістю форумчан відмовився від цієї ідеї.
 
tanyaДата: Пн, 27-11-06, 15:19 | Повідомлення# 23
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
щодо альманаху і не тільки...

1. Почну здалеку. У київському архіві стародруків (біля червоного корпусу університету) збереглися просто унікальні (як на мій погляд) часописи російських символістів, які випускались на початку двадцятого століття. Зокрема, мова йде про журнал-альманах "Весы". Так ось, журнал надзвичайно сильний і привабливий не лише за змістом, але і за оформленням: починаючи від палітурки, закінчуючи репродукціями та малюнками (знаменитих і не лише знаменитих художників) всередині того журналу. Це була концептуально для цього видання. Аби зміст та оформлення - були як єдине ціле. Подібний журнал існував і в Польщі, що мав назву "Химера" (якщо помиляюсь, то виправте). Чомусь нічого подібного саме українського того періоду я не знайшла wink

Далі. Я погоджуюсь зі думкою Світлани щодо змісту в першу чергу, але мушу з нею не погодитись, що все "інше" не повинно мати значення. Ні. Якраз на сьогодні це має значення, та ще й велике. Спілкуючись у жовтні з головним редактором "Київської русі", сказала, що напрочуд красиве оформлення має його видання. Але це його навіть образило, оскільки сказав: "А чому моє видання повинно було мати погане оформлення?!" Отже. Робіть відповідні висновки самі.
Тому, тема оформлення наступного видання альманаху є дуже важливою. Тим паче тепер - коли він іще в зародку. І ми всі може мо обговорити і поговорити, внести свої зауваження, побажання щодо майбутнього обличчя альманаху tongue

2. Альманах повинен конкурувати із іншими подібними виданнями. Навіть взявши його в руки, інший, "ворожий" cool не міг не визнати - що то оригінальна книжка. Саме КНИЖКА!!! а не просто зібрання кілька десятків різних творів.

3. Щодо "очєпяток"... То нічого поганого не можу сказати. Мої вірші у цьому плані були бездоганні (дякую редакторам-коректорам). До того ж Мирослава попереджала, які саме твори вона хотіла залучити до альманаху, то ж у нас у всіх була можливість перечитати і підкорегувати самих себе і надіслати Мирославі власні зауваги до власних текстів tongue Гадаю, пан Юрій це хотів і сказати - що ми самі мусимо ставитись до себе і вимогливіше, і враховувати, що редактор - один, а нас - багато smile

4. Усі мої друзі-знайомі, що не тільки бачили альманах, але й читавши його, були дуже гарної думки про це видання. А ще хочу сказати - що таки наробив він трохи шуму в літературних колах, наробив biggrin А то ж був тільки початок... biggrin


модератор всіх поетів
 
tatchinДата: Пн, 27-11-06, 15:20 | Повідомлення# 24
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Безумовно, я спочатку навіть хотів творити не загальну тему, а опитування щодо обкладинок, але у звязку із невеликою кількістю форумчан відмовився від цієї ідеї.

На мою думку потрібно деякий час подискутувати, долучити загал, а потім вже створити опитування. Бо ота кількість дуже різноманітна тематично, певно щоб догодити на різні смаки, але всеодно прийдеться на чомусь зупинятись і проробляти детально. То тут вже потрібне буде голосування, чи ще якось.


Повідомлення відредагував: tatchin - Пн, 27-11-06, 15:29
 
MyroslavaДата: Пн, 27-11-06, 15:26 | Повідомлення# 25
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Давайте поки що так поспілкуємось - подивимось. Я обіцяю окрему сторінку альманаху на сайті, обіцяю обговорення обкладинки!!!
тільки в мене, як в трохи авторитарної особистості, є великі сумніви щодо можливості колективної творчості і досягнення спільного знаменника. все врахувати неможливо.
найчастіше для цього потрібне обмежене коло людей.
але спробувати треба.
зібрати найкращі ідеї.
істина має бути десь посередині.
 
tatchinДата: Пн, 27-11-06, 15:28 | Повідомлення# 26
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
істина має бути десь посередині.

Підтримую II smile smile biggrin
 
КамЮДата: Пн, 27-11-06, 15:36 | Повідомлення# 27
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (tanya)
Гадаю, пан Юрій це хотів і сказати - що ми самі мусимо ставитись до себе і вимогливіше, і враховувати, що редактор - один, а нас - багато smile

Звичайно, я мав на увазі впершу чергу себе, smile і закликаю колег прикластися до того, щоб зменшити кількість рутинної роботи пані Мирославі.

 
MyroslavaДата: Пн, 27-11-06, 15:48 | Повідомлення# 28
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
рутинної роботи пані Мирославі.

я тут з вами не помітила, що мені вже вмонтували альманах в адміністраторську wacko і рутинна робота весь день стоїть. і нарада за сорок хвилин! анатотіця не написана, договір не складений.
ось вона -корисна роль форуму. biggrin biggrin biggrin
 
adeptДата: Пн, 27-11-06, 16:04 | Повідомлення# 29
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
чи дійсно багато ви знайшли помилок в АльмаНАХУ- 1

Вибачайте, що Не Юра... Але помилок я знайшов дуже і дуже багато (чесно)... smile


креатиф і кінець світу.
 
AntonДата: Пн, 27-11-06, 17:39 | Повідомлення# 30
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Вітаю шановне панство.

Щодо виправлень. В моєму тексті якраз перевиправили занадто ретельно. Наприклад "міліони" на "мільйони", "у" на "в" і таке інше. Зогляду на те, що це була типу ритмічна проза, ритм місцями перервався smile

Але все то дрібниці.


Джентельменові не личать емоції, які не можна виразити стандартними смайлами :)
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Альманах DigiРом (плюси і недоліки першого млинця)
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук: