[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Альманах DigiРом (плюси і недоліки першого млинця)
Альманах DigiРом
КамЮДата: Вт, 28-11-06, 11:24 | Повідомлення# 46
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
eek Друже Олеже, твій пост №29 про помилки на місці, та й адмін був тут воснаннє на дві години раніше цього посту. sad
 
tatchinДата: Вт, 28-11-06, 11:31 | Повідомлення# 47
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
З 5-го вибрати віночок, з 6-го - бажання зазирнути всередину, з 7-го - загадковість, з 8-го - привабливість, з 9-го - романтичні почуття, з 10-го - оригінальність, ну і ще додати трохи гумору з 11-го. Приправити гвинтиками, хорошим папером, зручним шрифтом, звичайним форматом(він має більш строгий і елегантний вигляд). Усе це змішати дуже дбайливо і повільно і... подивитися що вийде(лише б ще зробити).

а отут я розчулився.


Повідомлення відредагував: tatchin - Вт, 28-11-06, 11:32
 
MyroslavaДата: Вт, 28-11-06, 11:44 | Повідомлення# 48
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (tatchin)
ще - вельми важлива тема: сам формат - можна ж одну і ту тему зробити, напевно, горизонтальною, "квадратною", вертикальною (традиційною). хто що думає з цього приводу?

перший альманах було зроблено під формат CD (трожи більший - 17х15, формат обрізаний ), але в тих самих пропорцях) і ніби в коробочці від диску. така була ідея. з цього приводу: 1) наступний треба робити такого ж формату і теж "під диск", щоб була відчутна серійність. 2) наступний треба робити інакшим - але аж ніяк не стандартного формату.
 
tatchinДата: Вт, 28-11-06, 12:15 | Повідомлення# 49
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
наступний треба робити такого ж формату і теж "під диск", щоб була відчутна серійність. 2) наступний треба робити інакшим - але аж ніяк не стандартного формату.

невпевнений голос з гальорки:а може трохи збільшити пропорції. може саме з-за цих пропорцій народ жаліється на мікрошрифт. але я також за нестандарт. хоча ще не зовсім проникся ідеєю серійності за рахунок коробки-CD. ідея гарна, але, на мою думку, вона більше пасувала б до книжки такої ж товщини як і коробка CD. це ж просто несвідоме очікування: "пам`ять рук" - коли береш до рук коробочку CD, то "вона" має бути тоненька. smile серійність можна витримати і за рахунок формату (такого ж за пропорціями, але трохи збільшеного), а наповнення кожного наступного числа - інше.
А втім - зачекаємо на думки.


Повідомлення відредагував: tatchin - Вт, 28-11-06, 12:16
 
tanyaДата: Вт, 28-11-06, 12:23 | Повідомлення# 50
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
1. Підтримую і Мирославу, і Сергія - НЕСТАНДАРТНИЙ формат мусить лишитись. Єдине - може трішки збільшити його розміри, щоб дійсно було зручніше читати smile

2. Сергію, ти казав про "кожного наступного числа" - то це щомісяця він мусить видаватись? biggrin Чи я щось не второпала?...

3. Я - за фарби (щодо обкладинки happy )


модератор всіх поетів
 
tatchinДата: Вт, 28-11-06, 12:30 | Повідомлення# 51
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (tanya)
Сергію, ти казав про "кожного наступного числа" - то це щомісяця він мусить видаватись? Чи я щось не второпала?...
я бачу, ти сама сміялась, коли це писала. але...(тут дописувач кидає все, закладає руки за голову, і, хитаючись на лавці, замріяно дивиться в небесну далину. замріявшись, він гепається на спину і приходить до тями)


Повідомлення відредагував: tatchin - Вт, 28-11-06, 12:33
 
tanyaДата: Вт, 28-11-06, 12:50 | Повідомлення# 52
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
еге ж, ото сама і замріялась... tongue

модератор всіх поетів
 
КамЮДата: Вт, 28-11-06, 13:07 | Повідомлення# 53
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
1) наступний треба робити такого ж формату і теж "під диск", щоб була відчутна серійність.

Підтримую - щоб хвайно виглядало в моїй книжковій шафі, що стоїть у вітальні biggrin
biggrin biggrin

 
MyroslavaДата: Вт, 28-11-06, 13:59 | Повідомлення# 54
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (tatchin)
невпевнений голос з гальорки:а може трохи збільшити пропорції. може саме з-за цих пропорцій народ жаліється на мікрошрифт. але я також за нестандарт. хоча ще не зовсім проникся ідеєю серійності за рахунок коробки-CD. ідея гарна, але, на мою думку, вона більше пасувала б до книжки такої ж товщини як і коробка CD. це ж просто несвідоме очікування: "пам`ять рук" - коли береш до рук коробочку CD, то "вона" має бути тоненька.

(не)впевнений крик зі сцени: а ви перший альманах бачили? га? отож. smile
 
tatchinДата: Вт, 28-11-06, 14:13 | Повідомлення# 55
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
(не)впевнений крик зі сцени: а ви перший альманах бачили? га?

кожен раз бачу - он трошки вище, під вашим ніком, якийсь зовсім малесечкий. biggrin жарт.
маю надію побачити скоро, але я виміряв і знайшов у себе схожу книжку.
тільки без всіляких образ: це, як на мене, формат одного автора. а колективний Альманах має бути "жирнішим", пухлішим, поважнішим - з тими ж пропорціями, скажімо.
а втім - як забажаєте.

видобуваємо крупиці істини з руди полеміки!!!

Добавлено (2006-11-28, 15.13.27)
---------------------------------------------

Quote (КамЮ)
Підтримую - щоб хвайно виглядало в моїй книжковій шафі, що стоїть у вітальні
шановний КамЮ, маю надію що це жарт. бо є інші, більш важливі критерії.


Повідомлення відредагував: tatchin - Вт, 28-11-06, 14:27
 
КамЮДата: Вт, 28-11-06, 14:28 | Повідомлення# 56
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Звісно жарт, там ще три смайлика. А якщо серйозно - я з а те, щоб зберегти пропорції при деякому збільшенні розміру і в жодному разі не переходити на формат традиційної книжки. Зверніть увагу - художник теж дотримувався такої концепції. Крім того, вибір пропорцій формату сильно повязаний із вибором ілюстрації на обкладинку.
 
tatchinДата: Вт, 28-11-06, 14:38 | Повідомлення# 57
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
я з а те, щоб зберегти пропорції при деякому збільшенні розміру і в жодному разі не переходити на формат традиційної книжки.
от і порозумілися в цьому питанні, принаймні ми з вами.
Quote (КамЮ)
Зверніть увагу - художник теж дотримувався такої концепції.
звернув.

да, мало не забув - мої вітання зі слідуючим званням.

Повідомлення відредагував: tatchin - Вт, 28-11-06, 14:43
 
kokaДата: Вт, 28-11-06, 15:05 | Повідомлення# 58
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Любі друзі !
Я невимовно радий, що тут нас вже стільки і так активно обговорюється тема. прочитав всі дописи, з усіма і згоден, і незгоден - бо завжди хочеться краще, ніж є чи ніж можеш.

Щоб не писати занадто довго, запропоную таку ідею :

- ПЕРЕВИДАТИ 1й діджіром більшим накладом, але в новій обкладинці , іншим шрифтом і з врахуванням усіх побажань авторів.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
MyroslavaДата: Вт, 28-11-06, 16:20 | Повідомлення# 59
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (koka)
ПЕРЕВИДАТИ 1й діджіром більшим накладом, але в новій обкладинці , іншим шрифтом і з врахуванням усіх побажань авторів.

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
куди?
в мене ще цей не закінчився!!!

А в мене ще одна ідея - сподіваюсь, Геніальна!
Видати альманах з набором суперобкладинок (до 50 шт. :D). щоб врахувати усі побажання. І тоді кожен автор вибере те, що йому до вподоби. crazy

 
zlanichДата: Вт, 28-11-06, 18:16 | Повідомлення# 60
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю всіх.
Відносно ідеї Мирослави. Пригадую, Павіч саме так зробив із своїм останнім твором. Написав близько сотні закінчень з тим, щоб кожен читач мав особисте завершення історії. Зрештою, російське видавництво, яке взялося то всьо друкувати, спаскудило ідею, запхавши всі кінцівки в один товстенний том. Отака штука.
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Альманах DigiРом (плюси і недоліки першого млинця)
Пошук: