[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Альманах DigiРом (плюси і недоліки першого млинця)
Альманах DigiРом
tatchinДата: Вт, 28-11-06, 20:23 | Повідомлення# 61
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
А в мене ще одна ідея - сподіваюсь, Геніальна!
Видати альманах з набором суперобкладинок (до 50 шт. :D). щоб врахувати усі побажання. І тоді кожен автор вибере те, що йому до вподоби.
оце, дійсно, геніально: в одну руку - книжку, в другу - пакунок обкладинок. це мені подобається. і нема чого обговорювати - все одно попадеться яка-небудь до вподоби. biggrin hands v


Повідомлення відредагував: tatchin - Вт, 28-11-06, 20:25
 
kokaДата: Ср, 29-11-06, 09:03 | Повідомлення# 62
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
Видати альманах з набором суперобкладинок (до 50 шт. :D). щоб врахувати усі побажання. І тоді кожен автор вибере те, що йому до вподоби.

Дійсно, геніально.
Але куди дівати зайві обкладинки ?


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
tatchinДата: Ср, 29-11-06, 10:24 | Повідомлення# 63
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
розкидувати над містом в вітряну погоду - тоді можна швидко забути про такий мізерний наклад (500).Тисяч з 10 - оце тираж. biggrin
Реклама - понад усе!


Повідомлення відредагував: tatchin - Ср, 29-11-06, 10:25
 
svetakedykДата: Ср, 29-11-06, 10:38 | Повідомлення# 64
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
До виходу Ал. ще багато часу. Редакція дуже вдало підкинула ідею подискутувати. А тим часом(можливо) шукає оптимальний варіант, та ще й з нашими уподобаннями. Але усім не догодиш, та водночас кожен підкине ту, чи іншу ідею.
Та кінцевий варіант має бути сюрпризом. Бо перший вихід А був справжньою але бажаною несполдіванкою, подією. І хоч мого імені в ньому не було, я його не бачила, було приємно.
Тоді ж ніхто не знав яким від буде - інтригувало.
Не знаю, чи маю право, але пропоную редакції знову втримати інтригу. Принаймні так буде чесно по відношенню до всіх.


Sveta
 
tatchinДата: Ср, 29-11-06, 11:03 | Повідомлення# 65
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
пропоную редакції знову втримати інтригу.
отут є раціональне зерно. але я так і думаю, що кінцевий варіант буде не зовсім таким, як запропоновано.
Quote (svetakedyk)
Принаймні так буде чесно по відношенню до всіх.
а оце я не зовсім зрозумів: хто такі всі? по відношенню до кого? чому чесно? і чому нечесно?
 
КамЮДата: Ср, 29-11-06, 11:32 | Повідомлення# 66
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (tatchin)
отут є раціональне зерно. але я так і думаю, що кінцевий варіант буде не зовсім таким, як запропоновано.

Нє, ну то само собою - усе буде так, як вирішить пані Мирослава, smile . А на її рішення можуть впливати багато чинників об'єктивних і суб'єктивних - напр, бюджет видання, кількість часу на підготовку, побажання керівництва, особистий смак чи навіть наша балаканина, smile .

Повідомлення відредагував: КамЮ - Ср, 29-11-06, 11:38
 
svetakedykДата: Ср, 29-11-06, 17:54 | Повідомлення# 67
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Всі - ті хто увійдуть до Алм.
Кожен. мабуть, сподівається , що його думку врахують, ну бодай трішки, і кожен надіється, що потрапить до списку запропонованих авторів. Ну якщо вже "цікавляться" нашими думками, то врахувати думку одного і зовсім не приняти другого буде не чесно. Саме таку чесність і нечесність я мала на увазі. Мені більше подобався процес створення тогорічного Алм. саме тому, що ми не знали його, не вникали у нього і тому це було щиро. Я не хочу сказати, що люди не щирі у своїх намірах перш за все з поваги до ГАКівців. Але...


Sveta
 
tatchinДата: Ср, 29-11-06, 18:35 | Повідомлення# 68
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
Ну якщо вже "цікавляться" нашими думками
Світлано, оті кавички свідчать про неабияку іронію. Так от - без всякої іронії: що незрозуміло - запитав. Щиро, так що непотрібно прибіднятись.
Quote (svetakedyk)
Мені більше подобався процес створення тогорічного Алм. саме тому, що ми не знали його, не вникали у нього і тому це було щиро.
отут не зовсім згоден, тому що тоді все лягає на плечі однієї людини, а це, запевняю вас, нелегка робота, та й це ж цікаво - всі гуртом можуть долучитися. пропозиціїї ж можуть вноситись дуже суттєві - на користь всім.
Quote (svetakedyk)
Я не хочу сказати, що люди не щирі у своїх намірах перш за все з поваги до ГАКівців. Але...
а оце свідчить, що ви звинувачуєте когось у нещирості. А кого - замовчуєте. Сказали А - кажіть далі.
 
svetakedykДата: Ср, 29-11-06, 20:15 | Повідомлення# 69
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
А, Б, В, Г, Д...
Я поважаю людей, бо перш за все вони люди. Не повага до них, це неповага до самої себе, бо ми пливемо в одному човні. І Вас особисто поважаю, бо через твори хоч трішечки знаю, яка Ви людина. Щирим було очікування того моменту, щирим було незнання, щирі були почуття, коли кожна особа мабуть уперше бачила своє ім'я на сторінках книги.

Справді не легка праця створити книжку, відповідальна... та власне за це їй(тій людині) і довіряють таке діло. Зовсім не з егоїстичних міркувань так написа, навпаки в похвали тій людині, яка зробила, чи зробить ту працю. Допомогти звісно треба, ми це і робимо, тільки це, інше залежить від них.
Щиро, чуєте, щиро...


Sveta
 
tatchinДата: Чт, 30-11-06, 12:34 | Повідомлення# 70
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
не хочу ображати художника, але він трохи того - розійшовся. Я коли заходжу щось купити, наприклад, а там раптово не одна річ, а кілька (з десяток) - то сам цей факт одразу збиває з пантелику. Я би порадив дещо зайве прибрати. Шукати не краще, а гірше. Тоді пропозицій буде менше і легше буде вибирати. smile
 
adeptДата: Чт, 30-11-06, 17:03 | Повідомлення# 71
Філозоф Хома Брут
Група: Батюшка
Повідомлень: 74
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (tatchin)
розкидувати над містом в вітряну погоду

Ви - геній!


креатиф і кінець світу.
 
tatchinДата: Чт, 30-11-06, 22:07 | Повідомлення# 72
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (adept)
Ви - геній!
почервонів, насупився, довго шукав підвох biggrin
Жарт.
Нє, правда, треба скоротити до (приблизно) п`яти-семи (щось ніхто не підтримує цю ідею).


Повідомлення відредагував: tatchin - Чт, 30-11-06, 22:09
 
OlesДата: Чт, 30-11-06, 22:11 | Повідомлення# 73
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
До п`яти краще, ніж до семи. Тоді й вибиратимемо.
Хоча для себе я вже відібрав дві й знаю точно, яка з них мені подобається більше.


Повідомлення відредагував: Oles - Пт, 01-12-06, 01:07
 
svetakedykДата: Чт, 30-11-06, 23:48 | Повідомлення# 74
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Але з поміж 12 і ті 5 треба вибрати.
П'ять також багато, бо нам треба одну. Може всетаки не нам вибирати, а редакції. більш менш враховуючи думку кожного? Наприклад мені найбільш подобається 6-й. але я не одна.


Sveta
 
tatchinДата: Пт, 01-12-06, 00:57 | Повідомлення# 75
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (svetakedyk)
мені найбільш подобається 6-й
шоста нічого так flower
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Дискусії щодо майбутнього ГАКу » Альманах DigiРом (плюси і недоліки першого млинця)
Пошук: