[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Гаківські конкурси - блєск !!! (у цій темі обговорюються поточні гаківські конкурси)
Гаківські конкурси - блєск !!!
zlanichДата: Пн, 11-12-06, 20:00 | Повідомлення# 16
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
якщо НПР або М.Гоголь визначать вас переможцем - доведеться вигравати кокотюху!

Виходячи з реалій сьогодення, добродій Гоголь одного кокотюху мені вже зарубав. Зрештою, його критика видається мені адекватною, тому бєз проблєм. Я іщо мальчік молодой, тому деякі прозові нюанси маю більш тонко відчути, аби у наступному не губити задум у непотрібних деталях.
Що ж. Залишається ще один кокотюха. Здавалося б, банально, бо ж можу виграти лише раз. Та й то у кращому випадку. Чи не так, друзі? Але ні, бо то лише на перший погляд. На поетичного кокотюху я зваблюю молоду авторку Олю Ляшенко (дивіться, будь-ласка, рецензії до її твору), у парі з якою і хтів би виграти того самого самі знаєте кого. Зрештою, долучайтеся до нас з Олєчкою, має бути пікантне завершення конкурсу.
Цілую. Люблю.

 
kokaДата: Вт, 12-12-06, 10:52 | Повідомлення# 17
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (zlanich)
Цілую. Люблю.

Пане Зланіч, все О"кей, але , якщо ви мальчік, то чи не була б ваша ласка змінити аватару на більш підходящу для мальчіка ?


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
zlanichДата: Вт, 12-12-06, 13:58 | Повідомлення# 18
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (koka)
змінити аватару на більш підходящу для мальчіка

Знаєте, мені й ця подобається. Всьо в ній файно. І жіночка гарненька, і певна динаміка простежується. Тим паче, ви в інтернеті, шановний, не забувайте про це. Тут ніхто не знає достеменно, хто наразі відповідає з іншого боку дрота. Тому сприймате цю аватару як невеличкий віртуальний пам*ятник умовам, в яких ми змушені гуртуватись/спілкуватись.
Зрештою, пане Коко, якщо вам там цікаво подивитись на мене, будь-ласка, завітайте на мою персональну сторінку, де має бути фото.

 
kokaДата: Вт, 12-12-06, 17:18 | Повідомлення# 19
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (zlanich)
Знаєте, мені й ця подобається. Всьо в ній файно. І жіночка гарненька, і певна динаміка простежується.

Та мені аватара теж сама по собі подобається. Але мені не подобається, що за фейсом такої гарної жіночки ховається злий Зланіч smile з волосатими руками smile :)

Але, врешті, не хочете - не мусите. То є цілком ваше законне право вибирати таку аватару, котра вам до душі . Не сприйміть це, як політичний тиск smile


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
zlanichДата: Вт, 12-12-06, 17:33 | Повідомлення# 20
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (koka)
з волосатими руками

...і ногами :))))
Насправді, друже, це дійсно метафора. Ми нічого не знаємо достеменно, тому лишається покладатися на інтуіцію у віртуальному спілкуванні. Зізнаюся, мені було б приємніше, аби весь цей творчий рух відбувався у реальному вимірі. Але маємо...
Може бачили чудовий фільм "Модільяні", маю на увазі початок того кіна, коли всьо артистичне збіговисько злізається на вечірку. Отак всьо має бути у творчому спілкуванні, як на мене smile

 
MyroslavaДата: Вт, 12-12-06, 17:43 | Повідомлення# 21
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (zlanich)
Може бачили чудовий фільм "Модільяні", маю на увазі початок того кіна, коли всьо артистичне збіговисько злізається на вечірку. Отак всьо має бути у творчому спілкуванні, як на мене

ага, але потім це закінчується, як у фільмі "Модільяні" sad sad sad
білий сніг падає на білий надгробок.

зланіч, я там посланіє запостила, відгукуйтесь, і зробимо вам спілкування.
Навіть - спеціально для вас - запросимо Кокотюху, якого ви будете вигравати на біс поза конкурсом. biggrin

 
kokaДата: Вт, 12-12-06, 20:42 | Повідомлення# 22
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (zlanich)
Зізнаюся, мені було б приємніше, аби весь цей творчий рух відбувався у реальному вимірі.

гм... для мене інтернет - то є не менш реальний вимір, аніж фейсом об тейбл. Чи то пак - якби ми зібралися десь у київському гинделику.

Позаяк ми всі живемо у різних містах, і це добре, позаяк аби ми жили в одному селі, то, мабуть, би вже давно перегризлися між собою, позаяк два павуки в одній банці не уживаються.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
tanyaДата: Вт, 12-12-06, 21:53 | Повідомлення# 23
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
До Мирослави "але не можна бути таким занудним. Я, здається, все в правилах конкурсу прописала: що він останній на рік, і що він задля розваги робиться і т.д"

Мирославо, гадаю, що тема зануд стосується і мене... Справді - була тема, і були різні позиції, думки. Якби не було форуму, то, очевидно, дехто благополучно би промовчав, а оскільки можна висловитись, то маємо різні погляди. Ніхто не сумнівається, що конкурс є розважальним, але це вже що кому іде на душу... (суто індивідуально). Кілька зануд на увесь сайт - це ж не так і багато, чи не так? biggrin

До Олеся Ваша ідея - гарна. Але стільки написано про ті номінації-критерії... що дійшовши до останнього пункту, забуваєш, що там мовилось у першому smile І до того ж визначення "гоголівщини" в одній темі, а саме "гусяче перо"- в іншій.

ЩОдо конкурсів Підтримую Мирославу - потрібно думати разом!

Щодо альманаху гадаю, ця справа мусить мати відтінок авторитарності (з боку редакції). Оскільки, якщо винести це на загальне обговорення, дійде до "бійки". Але... можна спробувати. Адже є 2 гілки форуму: проза та поезія... чому би не розпочати дискусію?.. Мирославо, хотілось би почути і Вашу думку (як редактора ГАКу) з приводу деяких тем, які є у розділі ПОЕЗІЇ:)


модератор всіх поетів
 
svetakedykДата: Ср, 13-12-06, 13:40 | Повідомлення# 24
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
Правильно. Свиня це не тільки свиня...
Як на мене, конкурс справді цікавий. Кожен автор пише в якомусь напрямку - близький і зрозумілий йому жанр, теми...
А ті, чи інші конкурси відображають здатність автора перевтілюватися(налаштовуватися) на інший напрямок.
Бо виявляється писати про свиню не так вже й легко, а що ми знаємо про свиней, окрім того, що вони свині...?


Sveta
 
MyroslavaДата: Нд, 17-12-06, 20:16 | Повідомлення# 25
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
У голові лише свині і двічі виграний Зланічем Кокотюха. Ніяких ідей. Все, мовчу, а то ще договорюся.

Пане Юрію, не ображайтесь. Давайте так - спробуйте визначити і написати приблизно п"ять тем, цікавих для вас. нехай навіть вони будуть сформульовані абстрактно.
smile і також написати, кому вони б були цікаві із авторів сайту.
якщо вам важко - не пишіть. якщо цікаво - спробуйте.
 
kokaДата: Нд, 17-12-06, 20:44 | Повідомлення# 26
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
Пане Юрію, не ображайтесь. Давайте так - спробуйте визначити і написати приблизно п"ять тем, цікавих для вас. нехай навіть вони будуть сформульовані абстрактно.

Треба всього-навсього створити опитування, вказати до 10 тем - і котра набере найбільше голосів, на ту тему і проводити конкурс.
А тема про свиню , НМД, вибрана дуже вдало.
Колись я писав, які теми найбільше ціквлять людей ; так от, тему свині туди треба додати smile


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
kokaДата: Нд, 17-12-06, 20:47 | Повідомлення# 27
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
Quote (КамЮ)
У голові лише свині і двічі виграний Зланічем Кокотюха. Ніяких ідей. Все, мовчу, а то ще договорюся.

Чим далі на Захід розташований автор допису, тим мені більш жалкіше стає виграного Кокотюху smile прости , Господи smile

Я вже навіть подумки бачу, як він стоїть за якоюсь трибуною і про щось доповідає, а позаду нього з хижими посмішками розташовується черга тих, хто хоче і збирається його виграти....


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
КамЮДата: Нд, 17-12-06, 21:05 | Повідомлення# 28
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (koka)
Треба всього-навсього створити опитування, вказати до 10 тем - і котра набере найбільше голосів, на ту тему і проводити конкурс.

Кока, правді потрібно дивитися прямо в її неприглядне ліцо: активних дописувачів форуму замало для проведення повноцінного опитування, sad . Ось навіть отець Сергій десь пропав, sad .

Мені найбільше до вподоби жанрові теми конкурсів і найбільш вдалим із проведених конкурсів мені видається конкурс фантастичного оповідання. (як за результатом, так і за кількістю та якістю текстів).
Можна провести, наприклад, конкурс оповідання жахів. Як варіант - українське готичне оповідання. Можна - історичне оповідання, лавсторі, або ж навіть морське оповідання, smile . Аффтори є в нявності.
Ще як варіант - дати темою назву однієї з глав альманаху - наприклад, "ландшафтне" чи "автентичне".

 
MyroslavaДата: Пн, 18-12-06, 17:40 | Повідомлення# 29
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
українське готичне оповідання.

Quote (КамЮ)
лавсторі,

може, українське готичне лавсторі?
бо читаючи твори на гаку, переважно жіночі, переважно про кохання, я часто лякаюсь - там такі страждання невимовні, що невідомо, чи то рятувати людину, чи то просто вона таке собі вигадує, щоб не скучати. devil
 
MyroslavaДата: Пн, 18-12-06, 17:49 | Повідомлення# 30
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Ось навіть отець Сергій десь пропав, sad

да... віється десь отець Сергій. angel зовсім про нас, грішних, забув weep
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Гаківські конкурси - блєск !!! (у цій темі обговорюються поточні гаківські конкурси)
Пошук: