[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Гаківські конкурси - блєск !!! (у цій темі обговорюються поточні гаківські конкурси)
Гаківські конкурси - блєск !!!
КамЮДата: Сб, 09-12-06, 22:00 | Повідомлення# 1
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Особисто мені здається, що тема конкурсу повинна бути не лише доречною з точки зору поточного моменту (ну напр, наближення року Свині), а й цікавою з літературної точки зору. Саме штучність і неприродність цієї теми впливає на якість текстів.
Крім того, дивне обмеження для прозових творів - один скрін.
Чи варто заохочувати писання мікропрози, адже, нмд, засилля цих есемесок - одна із хвороб нашої академії?
 
tanyaДата: Сб, 09-12-06, 22:43 | Повідомлення# 2
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
нарешті... а я вже було почала посипати голову собі попелом, що це я тут одна така ЗАНУДА на весь ГАК wink

мені також видається тема Свині трохи якоюсь не суразною. Це щось на тему "Дурний і ще дурніший..." Хоча прекрасно розумію: у кожного свої уподобання і кумири. Але те, що сособливо понаписували люди у розділі поезії, мене просто вражає (негативно) book


модератор всіх поетів
 
КамЮДата: Сб, 09-12-06, 23:52 | Повідомлення# 3
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Виявляється, зануд як мінімум двоє. smile
 
kokaДата: Нд, 10-12-06, 02:09 | Повідомлення# 4
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
пані та панове, ну Мирослава ж просила - подавайте ідеї конкурсів. Оскільки ніхто ( і навіть я ) на прохання Мирослави не відгукнулися - то маємо те, що маємо. І на тому спасибі smile
Але ж ніхто не забороняє нам придумати якийсь свій конкурс smile


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
КамЮДата: Нд, 10-12-06, 10:16 | Повідомлення# 5
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Я подавав. sad
Доречі, ідея Олеся Бережного вже поросла травою. Може таки варто продовжити номінувати твори на цей неформальний конкурс? Наразі бачу ще один твір, що відповідає цим нечітким інтуітивним критеріям гоголівщини. Що скаже старий козак Клим Черкаський?


Повідомлення відредагував: КамЮ - Нд, 10-12-06, 10:22
 
zlanichДата: Нд, 10-12-06, 12:04 | Повідомлення# 6
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, які ви всі :)))
А я от за Кокотюху поборюсь! І в поетичному полуфіналі і навіть у прозовому. Чим більше виграю Кокотюх - тим краще ;)))
Відносно теми. Яка різниця про свиню писати, чи про Освальда Шпенглєра - головне аби люди були хороші.
 
tanyaДата: Нд, 10-12-06, 12:43 | Повідомлення# 7
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Зланіч!!!! І де ти раніше був??? weep Просила ж тебе, як людину, озвися!!!!!

ну давай хоча б так - поборюкайся, ніж ніяк love


модератор всіх поетів
 
КамЮДата: Нд, 10-12-06, 13:33 | Повідомлення# 8
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (zlanich)
А я от за Кокотюху поборюсь! І в поетичному полуфіналі і навіть у прозовому. Чим більше виграю Кокотюх - тим краще ;)))

Андрію, не в кокотюхах щастя. Насправді, конкурси мають організовуватися для того, щоб послати читача в глибокий катарсис потужною креативною текстярою. А ця тема нагадує тему шкільного твору чи комерційного конкурсу (був, напр, такий - про пиво. проводила Оболонь). Етюди чи гами може і ставлять техніку, але естетично - не дуже, sad . Тобто, писати - цікаво, читати не дуже. Наприклад, знаний російський літератор Антошка Чехонте написав досить велике оповідання, де усі слова починалися з літери "Ч". Прикольно і не більше. Але ми памятаємо і шануємо цього письменника зовсім за інше.

 
zlanichДата: Нд, 10-12-06, 14:43 | Повідомлення# 9
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Андрію, не в кокотюхах щастя.

Не в кокотюхах? А в чому ж, малюк? :))))))

Друже КамЮ, особисто мені видається, що послати "читача в глибокий катарсис потужною креативною текстярою" можна лише чимось справжнім, автентичним, яке не можна роздмухати даною ззовні установкою.
КамЮ, залиште серйозність для чогось більш особистісного та інтимного, ніж "свинячий конкурс" та давайте гуртом виграємо Кокотюху. Адже конкурси передусім несуть розважальну функцію. В кращому випадку. Ніколи не брав участь в чомусь подібному, але цей мене подобається саме концептуальною ідеєю "виграти Кокотюху". Причому особисто я хочу виграти Кокотюху щонайменше два рази ;)))
А ви?

Добавлено (2006-12-10, 14.43.02)
---------------------------------------------

Quote (tanya)
Зланіч!!!! І де ти раніше був???

Я вам, пані Тетянко, на вушко розповім

 
КамЮДата: Нд, 10-12-06, 16:02 | Повідомлення# 10
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (zlanich)
Не в кокотюхах? А в чому ж, малюк? :))))))

Друже Андрію (дуже, дуже любе мені теке звертання, smile ), мені видається що сенс конкусів саме у класних текстах.

 
kokaДата: Нд, 10-12-06, 16:29 | Повідомлення# 11
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (zlanich)
Причому особисто я хочу виграти Кокотюху щонайменше два рази ;)))

Пане Зланіч, а Ви часом теє... не із Західної України ? happy


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
zlanichДата: Нд, 10-12-06, 18:34 | Повідомлення# 12
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (koka)
Пане Зланіч, а Ви часом теє... не із Західної України

Приємно, що ви зрозуміли вектор спрямованості думки.

 
MyroslavaДата: Пн, 11-12-06, 14:09 | Повідомлення# 13
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Дозвольте декілька зауважень.
По-перше, пане Юрію, я вас дуже поважаю, але не можна бути таким занудним. Я, здається, все в правилах конкурсу прописала: що він останній на рік, і що він задля розваги робиться і т.д. Серйозний конкурс в нас був до того: на кращу рецензію, якщо пам"ятаєте. Який усі дружно провалили - там за два місяці було декілька вдалих рецензій, але лише з великою натяжкою. А на цей - свинячий - вже написали багато. Тобто тенденція - відгукуються на те, що простіше. Ці конкурси - експеримент, і якщо на таку штучну інесерйозну тему хтось напише щось пристойне - честь і слава. І ніхто не забороняє вам пропонувати свої теми - а де вони. Ініціатива Бережного грунтувалась на самих авторах - де її реалізація?
А взагалі, в нас найсерйозніша тема - альманах-2, для якого є безліч пропозицій, але єдине, що я поки що не уявляю - чим його наповнювати. killed
розумієте натяк?

Добавлено (2006-12-11, 14.09.14)
---------------------------------------------

Quote (zlanich)
Ніколи не брав участь в чомусь подібному, але цей мене подобається саме концептуальною ідеєю "виграти Кокотюху".

hands hands hands
якщо НПР або М.Гоголь визначать вас переможцем - доведеться вигравати кокотюху!
 
КамЮДата: Пн, 11-12-06, 16:13 | Повідомлення# 14
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Пані Мирославо, вибачайте моє занудство. Здається я Вас трохи образив, sad . Втім, моя думка є субєктивною і грунтується лише на моїх особистих смаках.

А ось конкурс рецензій, нмд, видався мені вдалим, навіть попри малу кількість учасників. Влучна і дотепна рецензія А.Санченка на оповідання О.Бережного була варта проведеного конкурсу. Взагалі, хороший критик - істота рідкісна і її потрібно всіляко заохочувати різними призами і відзнаками, щоб тримався нашого сайту.

Quote (Myroslava)
А взагалі, в нас найсерйозніша тема - альманах-2, для якого є безліч пропозицій, але єдине, що я поки що не уявляю - чим його наповнювати.

У голові лише свині і двічі виграний Зланічем Кокотюха. Ніяких ідей. Все, мовчу, а то ще договорюся. shutup :shutup: shutup

Повідомлення відредагував: КамЮ - Пн, 11-12-06, 16:26
 
OlesДата: Пн, 11-12-06, 16:21 | Повідомлення# 15
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Шановні друзі!
Дарма ви кпините щодо "теми Свині", ой дарма! Адже Свиня - це тільки півкрочка від магістральної Гоголівщини, чи радше, наша Свиня також прямує Гоголівським Шляхом. Хіба ні?

З Гоголівською Грамотою щось трохи призатихла справа - бо я очікував жвавішого реагування від шановних гоголівців, особливо від вельмишановних активістів. Утім, як би воно не поверталося - все гаразд і я забувати свою геніяльну думку не збираюся. Наразі принаймні одна залізна номінація вже є. Далі поміркую про призовий фонд. Шукаю спонсорів. Орієнтовно, на перший раз - десь гривень 500. Далі побачимо.

Повертаючися до наших коханих Свиней. Це тема вельми актуальна й літературно родюча! особисто я цією темою ніколи не гидував, а навіть навпаки! Маю вже принаймні один завершений і надрукований твір, де чимало уваги приділяю центральному місцю Свині в українському світогляді - цей мій коханий "Дід Багнюк". Маю ще один незавершений твір, до якого нещодавно повернувся і почав дописувати - "Кнур", початок якого вже вивішував на ГАКу. А опісля оголошення ГАКівського консурсу розпочав писати ще зовсім новий твір. Якщо встигну його дописати до 25 грудня - то спробую швиденько створити ще один текст на цю тему, відносно якого маю вже деталізований задум, що наразі тільки займає місце у мене в голові... wacko

Насамкінець, хочу підкреслити й всіляко наголосити, що тема конкурсу про Свиню на ГАКу - дуже актуальна, потрібна й правильна! Треба писати, друзі...
Щиро,
Олесь cool

 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Гаківські конкурси - блєск !!! (у цій темі обговорюються поточні гаківські конкурси)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук: