[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Проза. Нові цікаві автори, нові цікаві твори
Проза. Нові цікаві автори, нові цікаві твори
OlesДата: Пт, 16-02-07, 23:14 | Повідомлення# 46
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (koka)
наприклад, нам , немініатюрщикам, обідно, коли сидиш, пишеш, пишеш , написав твір обсягом кілька тисяч слів, поставив. Плекаєш надію - а раптом хтось гм... прочитає ? І тут з"являється якийсь "Альоша Попович" - хуяк!хуяк!хуяк! - запостив на ГАК десять мініатюр по дванадцять з половиною слів, 50 відсотків з котрих - це коми і трикрапочки, і все , наші твори з"їхали на наступні, другі і треті сторінки. Зате всі читають мініатюри "Альоші Поповича".

Так, на жаль таке стається набагато частіше, ніж хотілося б. Тому я иноді можу прогавити дійсно гарний текст і прочитати набагато пізніше, або не помітити взагалі. До речі, моя остання новелка, над якою я недоспав ночей протягом останнього місяця та яка налічує пару тисяч слів, протрималася на першій сторінці лишень кілька годин...

 
kokaДата: Сб, 17-02-07, 00:04 | Повідомлення# 47
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Ну от я проглянув ГАК - Роман Ворона запостив підряд п"ять віршиків.... я не кажу - хороші... погані... ці всі вірші можна було запостити однією подачею.
Те ж саме стосується пані Анни-Марії - щось із 8 віршиків, обсягом меншим за 200 слів кожен. Навіщо ??? Хіба не можна було б запостити їх однією подачею ??

Я би пропонував веб-майстрові ГАКу всі такі віршики об"єднувати в цикли, примусово.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
ted_leshchackДата: Сб, 17-02-07, 00:55 | Повідомлення# 48
Початкуючий Граматик
Група: Диякон
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (koka)
Знаєте, пане ТедЛещак, Вишневський - то точно письменник. Ну, але порівняйте творчість Вишневського з творчістю тих митців, котрі публікуют власні мініатюри на ГАКу.

как?? но я же лучше!!! :))))))))))) (це не я, це Карлсон;))

Quote (koka)
Мова йде про те, що можна запостити або 10 мініатюр окремо ( і вони витіснять з верхньої частини сайту твори усіх інших митців) , або ці 10 мініатюр скомпонувати в одну подачу.
Бо, наприклад, нам , немініатюрщикам, обідно, коли сидиш

тепер серйозно. Коко, шановний, ну звичайно я з вами згоден! Чому ж Ви не навели цього аргумента з самого початку? бо ж я вже грішним ділом подумав, що Вам не подобаються мініатюри як жанр... цю проблему треба вирішити технічно. давайте всі разом попросимо вебмайстера заблокувати твори менші ніж Х слів - і справа буде вирішена! Правда, тоді може виникнути інша проблема. Хтось винахідливий буде після свого міліметрового твору писати "брррррррррррррррррррр" або між кожною літерою робити два пропуски... У звязку з цим може ліпше було б вдосконалити систему висвітлення на першій сторінці останніх творів? наприклад, твори більші ніж Х слів виділити в окрему групу і розміщувати їх на головній сторінці сайту в окремій колонці? це було б справедливо!
Шановний вебмайстре, будь-ласка, помахайте лапкою з приводу цих пропозицій! Або зробіть по-своєму, але щоб виправити недоліки сайту, які не подобаються пану Коку, пану Олесю, мені, і ще дуже багатьом дописувачам! Тоді всі жанри будуть усправедливлені і всім буде добре:) Мир вам усім!


у житті все не так, як насправді
 
МалахайДата: Сб, 17-02-07, 10:33 | Повідомлення# 49
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Про це і йде мова!!! Виділити окрему колонку для мініатюри.
Кока і Олесь правильно відмітили, що автори які працюють із більшими текстами і затрачають на них чимало зусиль і часу перебувають у "Нових надходженнях" - "Проза" у десять, а то й більше разів менше часу, ніж витратили на своє творіння. Водночас, той хто за пару хвилин збацав текст на 50 слів, такий самий час перебуває у нових надходженнях. А зусиль і часу потрачено набагато менше. Чесно кажучи останнього твору Олеся я у нових надходженнях не застав. А було б прикро, якби я його прогавив.
Тому...
Дайош нову колонку для мініатюри!!!


Повідомлення відредагував: Малахай - Сб, 17-02-07, 10:39
 
kokaДата: Нд, 18-02-07, 14:07 | Повідомлення# 50
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Малахай)
Дайош нову колонку для мініатюри!!!

Ні, я би просто ввів на ГАКу нове правило : постити в тиждень не більше двох творів ( не більше двох подач). Тоді автори мініатюр ( як прозових, так і віршованих) самі будуть зацікавлені групувати свої мініатюри у більші підбірки, щоб не вибрати всю квоту чотирма-шістьма рядками.

І все. Нічого не треба міняти, лише поставити на кожного автора по лічильнику.

І ще - хотілося б, аби рецензії, на котрі є свіжі відгуки , спливали нагору.
ТОбто : написала людина рецензію з двох слів, нікого ця рецензія не зачепила, от ця рецензія і потонула. А хто пише цікаві рецензії, котрі чіпляють як авторів творів, так і інших читачів і провокують на написання відгуків, такі рецензії би весь час трималися на плаву і заодно показували б, які твори найактивніше обговорюються. А то висять якісь твори в рекомендувалці тижнями, а ніхто їх не обговорює ; відразу з"являється підозра про самоклікерів.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
КамЮДата: Нд, 18-02-07, 14:34 | Повідомлення# 51
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (koka)
Ні, я би просто ввів на ГАКу нове правило : постити в тиждень не більше двох творів ( не більше двох подач). Тоді автори мініатюр ( як прозових, так і віршованих) самі будуть зацікавлені групувати свої мініатюри у більші підбірки, щоб не вибрати всю квоту чотирма-шістьма рядками.

Нє, Кока. От якби я був би мікропрозаїком за таких нелюдяних умов і писав би на день ну небагато, десь 5-6 мощних креативних текстярів по сто слів кожен, то просто розмножив би свою віртуальну личину. Ну наприклад, Камаєв Юрій, Кам.Ю і Юрій з Кременеччини, :).

Quote (koka)
І ще - хотілося б, аби рецензії, на котрі є свіжі відгуки , спливали нагору.

Може краще вивести окремою кніпочкою "Камєнти"?

 
kokaДата: Нд, 18-02-07, 15:23 | Повідомлення# 52
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Нє, Кока. От якби я був би мікропрозаїком за таких нелюдяних умов і писав би на день ну небагато, десь 5-6 мощних креативних текстярів по сто слів кожен, то просто розмножив би свою віртуальну личину. Ну наприклад, Камаєв Юрій, Кам.Ю і Юрій з Кременеччини, :).

Нє, а ще можна було би взагалі хакнути сайт ГАКу і вивісити на першій сторінці "Майн Кампф" Адольфа Гітлєра smile Завжди якась неординарна особистість знайде,яким чином можна ви*бнутися.

Думаю все-таки , що моя ідея ( не ця, а попередня, про укрупнення у підбірки ) дуже і дуже нічо так.


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
tanyaДата: Нд, 18-02-07, 15:32 | Повідомлення# 53
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (koka)
Те ж саме стосується пані Анни-Марії - щось із 8 віршиків, обсягом меншим за 200 слів кожен. Навіщо ??? Хіба не можна було б запостити їх однією подачею ??


потрібно подякувати адміністрації, що взагалі ввела обмеження на кількість творів, бо так би Анна-Марія запостила увесь свій доробок biggrin (перекресливши тим самим усі попередні твори)


модератор всіх поетів
 
svetakedykДата: Нд, 18-02-07, 21:27 | Повідомлення# 54
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 47
Репутація: 1
Статус: Offline
А я оце подумала - на ГАКу моїх творів(взагальному) 204. Мені самій аж лячно стало, коли подивилася у авторах. Скоро мій ліміт вичерпається, мабуть.
Тому обмеження дуже доречні(ще більше треба). А найкраще обмежувати себе самому...


Sveta
 
MyroslavaДата: Нд, 18-02-07, 21:33 | Повідомлення# 55
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ted_leshchack)
Шановний вебмайстре, будь-ласка, помахайте лапкою з приводу цих пропозицій!

hello
Я не вебмайстер, але ц. у. надходять від мене.

Такий страшний трафік почався десь тижні два тому. Це приємно, але створює додадкові проблеми. Я новій вірш татчина ледь не прогавила. Тому спробую щось зробити.
Щодо мініатюр, тоя не зовсім розумію, чого ви за них вчепились. Бо їх останнім часом серед прози не надто багато зустрічається, мені здається.

 
zipaДата: Пн, 19-02-07, 14:42 | Повідомлення# 56
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (koka)
І ще - хотілося б, аби рецензії, на котрі є свіжі відгуки , спливали нагору.
ТОбто : написала людина рецензію з двох слів, нікого ця рецензія не зачепила, от ця рецензія і потонула. А хто пише цікаві рецензії, котрі чіпляють як авторів творів, так і інших читачів і провокують на написання відгуків, такі рецензії би весь час трималися на плаву і заодно показували б, які твори найактивніше обговорюються. А то висять якісь твори в рекомендувалці тижнями, а ніхто їх не обговорює ; відразу з"являється підозра про самоклікерів.

Щодо мініатюр, маю трохи іншу точку зору, а ось з приводу відгуків на рецензії, то й справді хотілося б якось вдосконалити процес.
Можна зробити як пропонує Кока. А ще було б дуже гарно якби на мило рецензенту приходило повідомлення про появу нового відгука. А то для продовження деяких розмов доводить довго перевіряти старі записи - чи бува хтось не відгукнувся?


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
kokaДата: Пн, 19-02-07, 18:51 | Повідомлення# 57
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (zipa)
А ще було б дуже гарно якби на мило рецензенту приходило повідомлення про появу нового відгука. А то для продовження деяких розмов доводить довго перевіряти старі записи - чи бува хтось не відгукнувся?

Угу !


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
СемінаристДата: Вт, 20-02-07, 00:19 | Повідомлення# 58
Група: Семінарист





[quote=koka]А то висять якісь твори в рекомендувалці тижнями, а ніхто їх не обговорює ; відразу з"являється підозра про самоклікерів. [/quote]

Ага!! то-то я думаю - хто це коківське "Сказання про мисливця" тримає в рекомендувалці тижнями!! ;)

 
kokaДата: Вт, 20-02-07, 00:36 | Повідомлення# 59
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Семінарист)
Ага!! то-то я думаю - хто це коківське "Сказання про мисливця" тримає в рекомендувалці тижнями!! wink

Я тільки два рази клікав shy

щоб подивитися, як воно піднімається :), коли клікаєш


Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.

Повідомлення відредагував: koka - Вт, 20-02-07, 00:37
 
OlesДата: Чт, 22-02-07, 17:32 | Повідомлення# 60
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Друзі,
Хто знає як кодувати гіперлінкове посилання в тексті твору на ГАКу?
Спробував усі відомі мені тегі й нічого не вийшло.
Дякую!
Олесь Б smile
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Проза. Нові цікаві автори, нові цікаві твори
Пошук: