[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Критика та критики
Критика та критики
ОлександрДата: Вт, 17-04-07, 09:08 | Повідомлення# 46
Група: Семінарист





1. Підтримую п.п. 1, 2, 3 аж до необхідності посилення "Пакту про ненапад". Може взагалі видаляти рецензії або їх шматки на зразок "автор ні на що не здатен." :)
2. (п. 4) Спокій - то смерть, а переформатувати можливо треба рецензії, створивши два обов'язкових для заповнення розділи, щось на зразок "Батоги" і "Вареники з чорницями":)
3. (п.5) Не треба нічого знімати. Не розумію, чому "Гуру" роз'ятрює рани. То може чиєсь хворобливе? Навпаки спливає Подерв'янський та інші іронічні образи. Тільки н'ай краще дійсно самі обирають собі назви. А згори пані Мирослава Олексіївна контролюватиме процес. Тільки з Титулярним Дитячим Садком можна догратися, що дехто може не поділити й побити горщики. :)
Чи ми таки ДОРОСЛІ люди?
 
OlesДата: Вт, 17-04-07, 09:57 | Повідомлення# 47
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Олександр)
Чи ми таки ДОРОСЛІ люди?

Друже Олександре!
Дякую за підтримку пунктів. Подерв'янський та інші іронічні образи завжди зігрівають мені душу в лиху годину, особливо в тяжкі часи "критичної кризи" на ГАку. cry

Наша ДОРОСЛІСТЬ прямо пропорційна здатности сприймати самих себе коханих не цілковито серйозно, а з дитячою безпосередністю - тоді всі инші вважатимуть нас мудрими, як Гуру!

Щиро,
Олесь Б smile

Добавлено (17-04-07, 09:57)
---------------------------------------------
З.І. Ідея з "батогами" і "варениками" мені дуже сподобалася! Утім, це вже крок чипівкрока у напрямку до виставляння оцінок текстам -рейтингів тощо. Пригадую, що на Літклубі така система породжувала купу різноманітних проблем. На загал, над цим варто замислитися, але поспішати не треба. Щиро. ОБ smile

 
tatchinДата: Вт, 17-04-07, 09:59 | Повідомлення# 48
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Oles)
5. Насамкінець, уся ця катавасія з Гуру
Одного дня вийшов на Гак і був спантеличений отією блямбочкою. Потім звик, здалося прикольно - сам би до такого нахабства не додумався й ніколи не наважився, але, міркував, якщо воно вже є, то може хай буде й розважає цим публіку? Пізніше побачив пояснення пані Мирослави щодо надання мені й Татчинові цього статусу. Хотів відразу відписати - аби будь ласочка негайно зніміть з мене ту блямбочку. Відразу не відписав, ледащо, аж тепер бачу як ота блямбочка ніби підливає оливи до ватри й ще пахучіше роз'ятрює Фудзіяму...
Тому хочу запропонувати до обговорення таку пропозицію:
а) або просто зняти цю блямбочку й забути що таке взагалі сталося;
2) або надати якихось прикольних і веселих статусів цілій купі поважних і шановних гаківців, а відтак - запровадити надання повноважень статусному гаківцю-з-блямбочкою висувати на свій розсуд принаймні трьох инших поважних і шановних гаківців на здобуття блямбочки, наприклад:
Антон Санченко - Шкіпер (чи Капітан тощо)
Юрій Камаєв - Пан Отаман (чи Сотник, Осавул тощо)
Кока Черкаський - Маестро(чи Капельмейстер, Олімпус тощо)
Нехай самі собі доберуть відповідні титули!
А тоді - кожен з цих трьох вищепойменованих поважних і шановних гаківців висуватиме по три номінанта кожен... аж доти, доки пані Мирослава не скаже досить!
Сподіваюся, що тоді вже ніхто не ставитиме запитання - Гак це Академія чи дитячий садочок - адже це буде Академічний і Титулярний Дитячий Садочок, де ми матимемо статусні поважні блямбочки! Крутіші за будь-яке членство у Національній Спілці Письменників чи оберштурмбантитул у Націонал-Соціалістичній Робітничій Партії! І нехай хтось тоді спробує це все сприймати серйозно! БУГОГА

Оце-то цитування! biggrin

Так от - щодо ініціативи №5.
Історія майже та сама: спочатку видалось прикольним, потім сів писати такого довгого листа, що не достало сили закінчити його. sad
А тому я всіма руками також за підпункти „п`ятої ініціативи”: або розширити, або зняти.
Якщо розширити, то, можливо, краще за все влаштувати міні-конкурс кращих титулів, які вже потім неупереджена редакція роздасть "всім бажаючим".
Хоча, шановна пані Мирослава й сама хотіла розширити коло "обблямбованих" (тобто тих які з блямбочкою), так що, можливо, ми випереджаємо події?

Повідомлення відредагував: tatchin - Вт, 17-04-07, 10:05
 
tanyaДата: Вт, 17-04-07, 10:10 | Повідомлення# 49
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Oles)
Раніше нас турбувало питання пожвавлення рецензій. Сталося. Отримали пожвавлення. Тепер наче все гаразд? Пожвавлення таке, наче стався землетрус, розбурхалася Фудзіяма, пройшов ураган Катрина та цунамі. Утім, радощів з цього приводу чомусь ані відчуваю сам, ані спостерігаю їх на Гаку. Брутальні й абсолютно невиправдані хунвейбінські нападки на особу автора-початківця мене дуже засмутили.

маю ті ж самі враження... Знаєте - виникла така думка, що подібні заходи плавно переводять людей, яких ніби об*єднують спільні ідеї та погляди (власне може дещо подібні), на гамірний сабантуйчик в курилці: власне, усім уже всеодно хто і навіщо почав колотнечу, зате сам процес прикольний. Я не знаю як кому, але я в таку спільноту не граюся... Вірніше, в "курилку".


модератор всіх поетів
 
tatchinДата: Вт, 17-04-07, 10:22 | Повідомлення# 50
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (tanya)
маю ті ж самі враження... Знаєте - виникла така думка, що подібні заходи плавно переводять людей, яких ніби об*єднують спільні ідеї та погляди (власне може дещо подібні), на гамірний сабантуйчик в курилці: власне, усім уже всеодно хто і навіщо почав колотнечу, зате сам процес прикольний. Я не знаю як кому, але я в таку спільноту не граюся... Вірніше, в "курилку".

Прочитав все уважно. Маю на увазі першоджерело.
Маю ту ж саму думку, а тому й не долучався до колотнечі.
Бо ж першоджерело розраховує саме на активну увагу: чи то спротив, чи підтримку.
Критика має бути саме критикою.
Хоча, мушу визнати, буває вона всякою. Але саме я - за конструктивну: з чєлавєчєскім ліцом.
І я скоріше розділяю Олесеву позицію: рецензувати і критикувати те, що до вподоби. А на ніяке, чи на твори тих, хто не рецензує сам, - не звертати уваги.
Хоча, бувають винятки. Але на те воно й правило.

 
ОлександрДата: Вт, 17-04-07, 10:32 | Повідомлення# 51
Група: Семінарист





А стосовно "батогів" і "вареників з чорницями", то це ж не рейтинг, а розділи рецензії (текст), котрий обов'язково потрібно заповнити.
 
КамЮДата: Вт, 17-04-07, 11:13 | Повідомлення# 52
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Усі люди доброї волі і все прогресивне людство гаряче заклеймили неполіткоректну рецензентку. Я теж за критику з чєловєчєским ліцом. Але у мене підленьке питаннячко:
А ми й далі толеруватимемо, або ж не помічатимемо такі тексти?
Пропоную наступнe - лишати лише стандартний короткий відгук - "Авторе, перечитай свій твір!!!"
 
СемінаристДата: Вт, 17-04-07, 11:51 | Повідомлення# 53
Група: Семінарист





Проблему гарно визначив КамЮ.
Чи будемо ми тусовкою, чи нарешты станемо людьми.
 
tanyaДата: Вт, 17-04-07, 11:53 | Повідомлення# 54
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Але у мене підленьке питаннячко:
А ми й далі толеруватимемо, або ж не помічатимемо такі тексти?
Пропоную наступнe - лишати лише стандартний короткий відгук - "Авторе, перечитай свій твір!!!"

Юрію, а я пропоную написати сценарій на ґрунті вашої ж тези "Авторе, перечитай свій твір". А то якось після ваших розлогих кінематографічних "коментів-замальовок", ось це коротеньке гасло звучить як "не-рідне"... в сенсі зовсім не звучить із ваших вуст. Перепрошую. book


модератор всіх поетів

Повідомлення відредагував: tanya - Вт, 17-04-07, 12:24
 
СемінаристДата: Вт, 17-04-07, 12:22 | Повідомлення# 55
Група: Семінарист





Погодьтеся, пане Гуру, що ви програли.

Вашы сьогоднышны спроби нагадують вовтузення януковичей, що не хочуть йти з Ради.

 
zipaДата: Вт, 17-04-07, 13:48 | Повідомлення# 56
Філозоф Хома Брут
Група: Диякон
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Олесю, особисто я ставлюсь до процесу, що зараз відбувається на ГАКу, як до стихійного явища. Зрештою як і до всього що відбувається в інеті.
Тобто, будь-які правила встановлені "згори" обов"язково будуть зламані. І чим жорсткіші правила, тим більша мотивація у певної категорії людей їх обійти. А ось якщо не будувати дамбу, а дозволити стихії пройтись по землі, то те, що залишиться, буде унікальним ланшафтом.
Тому набагато дієвішими є як раз "джентельменські угоди".
НМД, щось технічно змінювати не слід. Це один з етапів росту. Більше того - дуже необхідний етап. Завдяки наполегливій праці Наталки на ГАКу починає формуватись не тусівка, а саме спільнота.
Пам"ятаєте розмови з приводу того - а що ж нас об"єднує? Якась ідея, програма, мета...
Це тільки мені здається, що в цих дискусіях (про письменників і зараз)починає формуватись якесь спільне ставлення до оточуючого світу? smile
Такі подразники як соцдослідження та шоу об"єктивно працюють на користь сайту (не в плані покращення чи погіршення якості творів, а в плані створення певної атмосфери, яка так чи інакше впливає на авторів, звідси - вплив на тематику та настрої творів, а там вже і до літературної течії недалеко :)))


Талант не проп'єш.
Особливо якщо його немає...
 
КамЮДата: Вт, 17-04-07, 14:12 | Повідомлення# 57
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (tanya)
Юрію, а я пропоную написати сценарій на ґрунті вашої ж тези "Авторе, перечитай свій твір". А то якось після ваших розлогих кінематографічних "коментів-замальовок", ось це коротеньке гасло звучить як "не-рідне"... в сенсі зовсім не звучить із ваших вуст. Перепрошую.

Нє, Таню, сценаріїв більше не писатиму. Не моє,
no І не такий я вже й добрий, просто прикидаюся, evil

Добавлено (17-04-07, 14:12)
---------------------------------------------

Quote (zipa)
Такі подразники як соцдослідження та шоу об"єктивно працюють на користь сайту (не в плані покращення чи погіршення якості творів, а в плані створення певної атмосфери, яка так чи інакше впливає на авторів, звідси - вплив на тематику та настрої творів, а там вже і до літературної течії недалеко :)))

+1

 
MyroslavaДата: Вт, 17-04-07, 14:27 | Повідомлення# 58
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Oles)
Тому хочу запропонувати до обговорення таку пропозицію: а) або просто зняти цю блямбочку й забути що таке взагалі сталося; 2) або надати якихось прикольних і веселих статусів цілій купі поважних і шановних гаківців, а відтак - запровадити надання повноважень статусному гаківцю-з-блямбочкою висувати на свій розсуд принаймні трьох инших поважних і шановних гаківців на здобуття блямбочки, наприклад: Антон Санченко - Шкіпер (чи Капітан тощо) Юрій Камаєв - Пан Отаман (чи Сотник, Осавул тощо) Кока Черкаський - Маестро(чи Капельмейстер, Олімпус тощо) Нехай самі собі доберуть відповідні титули!

Давайте, давайте!
Гуру - то був пробний камінчик! Бачу, ідея пішла!
Але моя пропозиція - статуси мають бути універсальними принаймні для двох людей (бажано, як зробила я - з поезії та прози, бо інакше вийде каша з назв smile І окреслювати статуси мають не вузьку спеціалізацію автора, а умовний топос серед гаківської спільноти з тим чи іношим відсотком абстракції та гумору. З Олесевих стовідсотково приймаю Маестро для Коки - пропоную від поетів цей статус Дані Рудик (це до Татчина smile ).

Санченка та Тетяну Мельник я хотіла відзначити як "експертів" - за активну і неупереджену рецензорику та активну позиції.

Як вам???
Пропонуйте ще - варіанти приймаються на форумі smile smile smile

щодо рецензорики - я за дружні угоди і дружнє вирішення конфліктів, найбрутальніше буду видаляти. якщо вчасно його помічу, бо в мене зараз альманах smile smile smile тому якщо хтось натрапить на наїзд - пишіть редакції.

 
СемінаристДата: Вт, 17-04-07, 15:03 | Повідомлення# 59
Група: Семінарист





Ви не зрозуміли, люди. Знаєте, який це збоку має вигляд? Дуже і дуже.
Я тобі медальку дам і тобі. А тобі не дам, бо ти поганий. Іди звідси, пратівний.

Як я зрозумів, то наїзд на "гуру" був саме через те, що Бережний, користуючись своїм авторитетом, написав непрофесійний відгук на якісний твір (Читав і сам твір, і рецензію), а коли йому вказали на непрофесійність, розпушив хвоста, образився, ставати на задні лапи почав.
І після того йому надали такий статус?

Кат

 
MyroslavaДата: Вт, 17-04-07, 15:28 | Повідомлення# 60
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Семінарист)
Я тобі медальку дам і тобі. А тобі не дам, бо ти поганий. Іди звідси, пратівний.

Ви не повірите, але до цього подібної жлобської моделі стосунків на сайті не було, так само, як і непідконтрольного хамства та чиєїсь диктатури, або тенденцій до герметизації тусовки і витіснення нових авторів.

І, сподіваюсь, ніколи не буде. Принаймні, я зроблю для цього усе можливе.

Ви знаєте, шановний, гак вже не перший рік існує, і олесь бережний на гаку - із початку його заснування. і який він автор та рецензент - багатьом добре відомо. а для того, щоб подібні люди якось виділялись із натовпу, придумали цю систему статусів.

Quote (Семінарист)
написав непрофесійний відгук на якісний твір

в нас взагалі усі непрофесіонали...
а щодо якості твору - великі сумніви
не подобається - аргументуйте це в рецензії.
Quote (Семінарист)
розпушив хвоста, образився, ставати на задні лапи почав.

biggrin
в принципі, має право biggrin , але я такого не помітила
biggrin
Quote (Семінарист)
І після того йому надали такий статус?

ні, див. вище

я поки залишаюсь "за" статуси.
якщо, звичайно, публіка в змозі сприймати це не занадто серйозно.


Повідомлення відредагував: Myroslava - Вт, 17-04-07, 15:29
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Критика та критики
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: