[ГПКЧ ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Критика та критики
Критика та критики
КамЮДата: Пт, 23-03-07, 00:04 | Повідомлення# 1
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Створюю цю тему, позаяк хороших авторів ні у царині прози, ні тим більш у поезії на ГАКу не бракує. Хоч камєнтів до творів теж не бракує і здебільшого вони трохи розлогіші за сакраментальне АМ/КГ - справжньої критики не так багато. Та й авторів, що здатні написати справжню грунтовну і основне - коректну і неупереджену рецензію дуже мало.
Зверніть увагу на рецензії Наталки Дев'ятко.


Повідомлення відредагував: КамЮ - Пт, 23-03-07, 00:09
 
tanyaДата: Пт, 23-03-07, 11:52 | Повідомлення# 2
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Я звернула увагу на рецензії Наталки Дев"ятко smile

Однак хочу сказати, що з отанньою рецензією на оповідання "Аборт" кардинально не зггодна. Насамперед з огляду критичних аспектів, як то кажуть самих цінностей даного твору.


модератор всіх поетів
 
КамЮДата: Пт, 23-03-07, 13:36 | Повідомлення# 3
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Щодо "Аборту" вже немало списів зламано. Нмд, текст надто брутально натягнутий на ідею, він відверто публіцистичний. Гаряча провокативна тема і не зовсім довершена літературна реалізація. Власне це і викликало у свій час стільки полеміки. Адже по більшості відгуків йшлося саме про позицію автора щодо піднятої теми, а не про літературні якості твору. Мені значно більше сподобалося менш гаряче "Миколаївське небо".
Ось, Таню, я з Вами знову не згодний, huh


Повідомлення відредагував: КамЮ - Пт, 23-03-07, 13:38
 
tanyaДата: Пт, 23-03-07, 14:43 | Повідомлення# 4
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
Ось, Таню, я з Вами знову не згодний,
biggrin

та то ж добре, що не згодний... А інакше як можна досягнути нормальної здорової полеміки?!

А щодо літературності-публіцистики. То саме це мені і припало да смаку - скупа, якась майже обрубана манера. Публіцистична, холодна, репортажна, відсторонена і схематична манера письма - автор молодець, що вдягнув свою ідею у "лахміття", а не одежину "шик", автор молодець...


модератор всіх поетів
 
OlesДата: Пт, 23-03-07, 20:56 | Повідомлення# 5
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
"Миколаївське небо" - це майже мій найулюбленіший твір на ГАку!
smile
 
КамЮДата: Сб, 24-03-07, 23:06 | Повідомлення# 6
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Тихо розпочалася ніч довгих ножів, чи то пак тиждень жорсткої негативної, але конструктивної критики killed , ніщо поки не предвіщало лиха, smile .
 
oleksaДата: Нд, 25-03-07, 10:25 | Повідомлення# 7
Ритор Тиберій Горобець
Група: Диякон
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Але критики зайняті були своїми справами, занурені в свої думки, вони мовчки спостерігали як линув час, як закінчувався тиждень жорсткої негативної, але конструктивної критики smile
О.Т.


тим
 
MyroslavaДата: Пн, 26-03-07, 16:23 | Повідомлення# 8
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Поки цей тиждень не закінчився...
пропоную шановним авторам все ж спробувати покритикувати... бо ідея в тому, що на сайті мотлоху багато (і прозового, і поетичного). і він тихенько проповзає собі по головній сторінці, всіма проігнорований у кращому випадку. особисто я його викидати не буду, бо політика в нас все ж демократична... а от ви могли б попрацювати на користь підвищення естетичного левелу гаку...
найгірше у всьому цьому- певна амбівалентність сприйняття...реакції поки нема...шкода cry cry cry
 
КамЮДата: Пн, 26-03-07, 17:13 | Повідомлення# 9
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Мирославо, може варто було в редакторському месиджі вжити кілька кілька чарівних слів: типу "конкурс" king , "приз" dollar ?
Якщо серйозно - мені здається, що деякі тексти не варті навіть негативної критики. Критикувати потрібно лише тоді, коли є що критикувати.
 
MyroslavaДата: Пн, 26-03-07, 18:05 | Повідомлення# 10
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
ага. але від того вони не зникають! а з'являються і з'являються (актуально це в першу чергу для поезії, але для прози також). якщо знаєте інші методики боротьби, підкажіть!
до речі, приз буде, але символічний і для найгарших. За назвою "Золота лабуда", яку я спробую назавжди приаттачити до сторінки "переможця". devil devil devil
 
МалахайДата: Пн, 26-03-07, 21:22 | Повідомлення# 11
Богослов Халява
Група: Диякон
Повідомлень: 96
Репутація: 1
Статус: Offline
Взагалі-то у правилах користування ГАКу вказано: deal
"5. Умовою збереження творів АВТОРА на сайті є обов’язкове написання ним (автором) 6 рецензій на рік (1 рецензія на 2 місяці). Якщо Ви хочете писати рецензії під псевдонімом, то можете використовувати nik."
Наскільки я спостерігаю за авторством рецензій - їх практично пишуть одні і ті ж люди. hands Може для тих хто ліниться - застосувати це правило. devil Мені здається це буде краще від будь-яких конкурсів, призів і т.д.


Повідомлення відредагував: Малахай - Пн, 26-03-07, 21:23
 
kokaДата: Пн, 26-03-07, 22:12 | Повідомлення# 12
Admin
Група: Чорнокнижник
Повідомлень: 472
Репутація: 5
Статус: Offline
у мене щось на цьому тижні немає нетхненння не лише щось писати, але й навіть читати ; авітаміноз, знаєтє лі....

Приймаю замовлення на написання серенад, гімнів і шлягерів.
 
КамЮДата: Вт, 27-03-07, 13:17 | Повідомлення# 13
Почесний Мак-арій
Група: Диякон
Повідомлень: 203
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Myroslava)
ага. але від того вони не зникають! а з'являються і з'являються (актуально це в першу чергу для поезії, але для прози також). якщо знаєте інші методики боротьби, підкажіть!

Мирославо, мені насамперед прикро що пропливають майже непоміченими вартісні речі. Наприклад, два останні вірші нашої чудової витонченої Ксенки, у той час, як ось ця авторка просто таки купається у читацькій увазі, хоч і негативній. Доречі, мені чомусь здається що це провокативна містифікація. І тому, щоб не заохочувати таких провокаторів - краще промовчати, а не обурюватися, адже для них важлива увага читачів, байдуже яка. Варто згадати ще гидку і образливу рецензію на "Сон про Фернандо Ботеро" Дани Рудик. Мета проста - спровокувати скандал довкола власної персони і тим привернути увагу до себе.

Мій рецепт боротьби із літ.спамом:
1. Твори які залишилися непрорецензованими певний період часу зібрати у якійсь окремій рубриці - типу "останній шанс". Якщо ніхто не прорецензує їх за додатковий час - тоді фтопку. Щоправда, тоді почнеться епідемія авторецензій.
2. Рецензії, що містять образи особи автора вбивати на місці без суду і слідства.

 
MyroslavaДата: Вт, 27-03-07, 14:27 | Повідомлення# 14
Матушка
Група: Диякон
Повідомлень: 195
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Малахай)
Наскільки я спостерігаю за авторством рецензій - їх практично пишуть одні і ті ж люди. hands Може для тих хто ліниться - застосувати це правило.

це має сенс, але ж шкода... sad
Quote (КамЮ)
Твори які залишилися непрорецензованими певний період часу зібрати у якійсь окремій рубриці - типу "останній шанс". Якщо ніхто не прорецензує їх за додатковий час - тоді фтопку. Щоправда, тоді почнеться епідемія авторецензій.

почнеться sad
Quote (КамЮ)
Рецензії, що містять образи особи автора вбивати на місці без суду і слідства.

да їх не так багато...

є ще один спосіб - банити. скоро почну це впроважувати.

щодо критики взагалі - тут якась загальноукраїнська проблема. спробуйте назвати хоча б 10 професійних літературних критиків...скільки згадаєте

 
tanyaДата: Вт, 27-03-07, 14:35 | Повідомлення# 15
Муза
Група: Диякон
Повідомлень: 240
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (КамЮ)
ось ця авторка просто таки купається у читацькій увазі, хоч і негативній. Доречі, мені чомусь здається що це провокативна містифікація

трішки підкорегую: швидше за все - це ПРОВОКАТИВНИЙ МІСТИФІКАТОР. - такий собі творчий імпотент. Навіть здогадуюсь хто. Сюди ще варто залучити і "золоту жінку" - з однієї діжки багнюка.

З одного боку і справді - краще мовчати на ту гидоту. А з іншого - варто щось робити. А найкраще - просто видаляти. На що і розрахований тиждень негативної критики.


модератор всіх поетів
 
Мистецький Форум » * Літературний форум "Гоголівської Академії" » Обговорення творів авторів ГАКу » Критика та критики
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: