[ГПКЧ ]
Головна » 2014 » Травень » 28

 

UkraiNews:м. Київ, 29 травня, 2014 р.

Як нам щойно стало відомо з поінформованих джерел, президентські вибори в Україні, що відбулися минулими вихідними, можуть бути визнані недійсними.


 

Наш кореспондент зустрівся з одним із кандидатів у Президенти, котрий побажав не афішувати своє ім'я,  і котрий щойно повернувся з США, де відбувалися консультації з  нагоди результатів перегонів. 

Отже, подаємо інтерв'ю  у дещо скороченому вигляді:

UkraiNews: Отже...
- Так, це правда. Я щойно звідти. І дійсно, ці сфальсифіковані вибори можуть бути визнані недійсними.

UkraiNews: Тобто як це?

- Дуже просто. Вибори були сфальсифікованими. Кандидат, котрий вважає, що виграв ці вибори, займався забороненими речами, а фактично - масовим підкупом виборців.

UkraiNews: Наприклад?
- А які вам приклади потрібні? Хіба ви самі не знаєте? Вибори будуть визнані недійсними через масові підкупи виборців, і мабуть таке рішення винесе Печерський суд найближчими днями чи навіть годинами, а якщо ні, якщо навіть і Печерський суд виявиться підкупленим ним - то ми знайдемо такий суд, котрий винесе таке рішення, котре справедливе! Тому що за справедливість треба боротися, і я роблю це по мірі моїх скромних сил і навіть більше!

UkraiNews: Але скажіть, коли, ким і як були зафіксовані випадки масового підкупу виборців?

- А що, оті всі їхні обіцянки покращити життя виборців - хіба це не підкуп? Яка різниця, що людині дають взамін голосу: кілограм гречки, як у Києві,  двісті гривень, як у Черкасах, чи обіцянку, що жити стане краще, як по всій Україні?

UkraiNews: Тобто, ви вважаєте, що обіцяти краще життя виборцям після перемоги на виборах не можна?

- Так, і це не лише моя думка, але й думка моїх колег, з котрими у мене були зустрічі там, в США.


UkraiNews: А яких саме колег ви маєте на увазі?

- Ну як "яких колег"?? Президента США, звісно ж. Не Форда ж якого-небудь, і не Даймлєра з Кранцлєром. Які у мене можуть бути інші колеги у США, крім шановного Барака О.? 

UkraiNews: Тобто Барак О. теж вважає, що вибори в Україн ... Читати далі »

Категорія: UkraiNews | Переглядів: 692 | Додав: koka | Дата: 28-05-14 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

м. Черкаси, 28 травня 2014 р.

Як тільки нам щойно стало відомо, що столицю України планується перенести з Києва до Черкас, ми з'єдналися за допомогою супутникового телефону з одним із кандидатів на пост міського голови Черкас, вибори котрого відбулися минулими вихідними (поки остаточно не підведені підсумки голосування, ми не будемо називати імені цього ймовірного переможця).


UkraiNews:  Скажіть, будь-ласка, чи правда те, що столицю збираються переносити до Черкас?

- Так, звісно, це правда. Я ще до виборів зустрічався із Петромолексійовичем, і ми довго обсмоктували це питання.

UkraiNews: Тобто, Ви про це знали ще до виборів?

- Так, дійсно, мені про це було відомо зазделегідь. Більше того, я вам скажу відверто - це моя ідея.

UkraiNews: Цікаво-цікаво. Скажіть, як у Вас виникла ця ідея?

- Скажу вам відверто - я й сам не знаю, як. Ідея просто виникає, і все. У мене взагалі дуже багато ідей виникає останнім часом. Ось, наприклад, поки ми з вами розмовляємо, у мене вже виникло десь три чи чотири ідеї.

UkraiNews: А скажіть, як Петроолексійович поставився до цієї Вашої ідеї?

- Не відкрию вам таємниці, якщо скажу, що Петроолексійович поставився до цієї моєї  ідеї дуже, дуже позитивно. Ну, ви ж читали його промову, де він говорив про те, щоб перетворити Черкаси в автомобільну столицю України. А я йому й кажу: Пєтя, ну чому лише в автомобільну?? Треба грати по-крупняку! Згадай, як ми, будучи ще студентами Київського університету, довгими зимовими ночами грали у... шахмати. І от коли йдеш по-крупняку, то й, відповідно, можна взяти гарний банк, а якщо все життя грати шість пік - то ніколи твоя дамка у ферзі не пройде, так що отак!

UkraiNews: І Петроолексійович відразу погодився?

- Так, звісно. Ми з ним давні друзі, ще з університету. Він мені довіряє, я йому. Ми обидвоє довіряємо один одному. Ви ж знаєте, що я навчався у Київському університеті? Так що отак.

UkraiNews: Які аргументи Петровіолексійовичеві ви наводили, щоб переконати його у доцільності перенесення столиці у Черкаси?

- Ну, які аргументи? Я йому кажу: Пєтя, шо ти робиш?? Навіть не думай!! Тут Чорнобиль під боком, як йоб... "Йоббік", до речі, перемогла в Угорщині на виборах, ви  вже чули?

UkraiNews: Так, ми тільки-но про це довідалися, готуємо репортаж.

- То я йому й кажу: Чорнобиль поруч! Як шарахне - від Києва нічого не залишиться! А Черкаси все-таки на 186 кілометрів далі. Ще можна буде встигнути сякі-такі шмотки зібрати, документи, дружину поцілуват ... Читати далі »

Категорія: UkraiNews | Переглядів: 656 | Додав: koka | Дата: 28-05-14 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Київ, 28 травня,2014.

Щойно ми отримали найсвіжішу  інформацю з кулуарів Верховної Ради України та Кабінету Міністрів. Як повідомляють конфіденційні джерела, столицю України все-таки збираються переносити подалі від Чорнобильської АЕС.

Після більш аніж переконливої  перемоги у першому турі президентських перегонів кандидата від концерну "РОШЕН" з'явилися додаткові підстави для такого кардинального рішення.

По-перше, наголошує конфіденційне джерело, ми мусимо все-таки убезпечити столицю України від можливих катаклізмів на колишній Чорнобильській АЕС. Тим більше, що ширяться неперевірені чутки про те, що буцімто хтось комусь пообіцяв виділити ділянку землі у тридцятикілометровій зоні для побудови полігону для захоронення  ядерних відходів із Європи та Америки. Звісно, це всього лиш чутки, але краще буде, коли столиця України відсунеться від Чорнобиля на зайві 186 кілометрів.

По-друге, таким чином столиця України стане ближчою до колиски козацької слави України - до Запоріжжя, опиниться майже поруч із козацькою столицею України часів Богдана Хмельницького - Чигирином, зрештою, Черкаси - це вже й так столиця Шевченкового Краю, таким чином, Президентові України стане ближчою дорога до Канева, а це за 10-15 років складе неабияку економію державного бюджету.

Що ж стосується Умані, то відстань від цього райцентру  до нової столиці буде практично такою ж, як і від старої. Крім того, розглядається питання, що у випадку перенесення столиці України до Черкас Умань стане містом республіканського значення.

Що ж стосується чуток, нібито столицю України переносять з Києва у Черкаси виключно через те, щоб втекти подалі від Євромайдану, то це брехня і неправда, - зазначило конфіденційне джерело.

Нагадаємо, у попередніх новинах ми повідомляли про те, що столицю України збираються переносити з Києва до Дніпропетровська.


UkraiNews

Категорія: UkraiNews | Переглядів: 666 | Додав: koka | Дата: 28-05-14 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)